امروز: ۱۴۰۳/۱/۲۶

             

 

ساخت انواع تابلو تبلیغاتی

 

ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی از خدمات بخش تابلوسازی است.

 

در حال حاضر انواع جدیدتری از تابلوهای تبلیغاتی به سرعت وارد  بازار میشود که این امر برای مشتریان سودمند به نظر میرسد.

 

ساخت و نصب هر تابلو تبلیغاتی خود تخصصی شایان توجه را مطالبه مینماید و اینک در بسیاری از موارد تابلوسازان تنها به صورت حرفه ای و مستقل به ساخت یک نوع تابلو تبلیغاتی بسنده نموده و کمتر گروهی را داریم که همه تابلوهای تبلیغاتی را از صفر تا صد خود به اجرا برساند.

گروه تابلوسازی اندیشه آفتاب با بهره گیری از توان بالای طراحان گرافیست بهترین تابلو تبلیغاتی را برای شما خلق میکند و به شما ارائه می دهد و مهندسان و مجریان توانمند گروه تابلو سازی اندیشه آفتاب کار را برای شما به بهترین شکل ممکن و به نحو احسن اجرا می نمایند .

 

تابلو تبلیغاتی1


 

 

تابلو های تبلیغاتی محیطی انواع گوناگونی دارند از جمله

 

تابلو کامپوزیت :

یکی از انواع تابلو تبلیغاتی تابلو سازی کامپوزیت می باشد که امروزه جایگاه خاصی به خاطر تنوع رنگ ، سبک بودن ، مقاوم در برابر شرایط جوای و شکل پذیری خوب باعث شده است که بسیاری از تابلو سازان داخلی از این نوع مصالح به عنوان پیکره اصلی تابلو استفاده نمایند.

کامپوزیت پانل یکی از مدرن ترین مصالحی است که استفاده از آن، این روز ها در میان معماران و طراحان نما رواج یافته است.

این ماده بعلت دارا بودن خصوصیاتی چون سبکی، عایق بودن، انعطاف پذیری، مقاوم در برابر شرایط جوی و جلال خاص خود، تمام نیاز های سازندگان را برآورده کرده است و به همین خاطر به صورت یکی از مصالح خاص و شیک مطرح می شود.

 

 

تابلو تبلیغاتی3

 

تابلو تبلیغاتی

 

تابلو پشت بامی :

این گونه تابلوها برای نصب در نقاط مرتفع و پشت بام ها مناسب می باشند. برای زیرسازی این نوع تابلو از پروفیل آهن استفاده می شود، حروف برجسته ای که در تابلوهای پشت بامی استفاده می شوند از جنس چلنیوم، حروف پلکسی و یا استیل می باشند.

 

تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

 

تابلو فلکسی :

در این نوع تابلو رویه فلکس به راحتی قابل تعویض میباشد و در صورتی که پس از یک مدت نیاز به تغییر طرح این تابلو داشته باشید به راحتی می توانید طرح آن را تغییر داده و به روز کنید.

معمولا به صورت سالیانه مهتابی های استفاده شده در این نوع تابلو را تعویض می کنند، از تابلو تبلیغاتی فلکسی در مواردی همچون سر درب مغازه و شرکت ها، بیلبوردها و فروشگاه ها استفاده می شود.

 

 

تابلو حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم :

در ساخت این نوع تابلوها از رنگ های متنوع و طرح های فانتزی استفاده می شود.

 

تابلو استیل :

گونه های متفاوتی از حروف استیل همانند: حروف استیل طلایی براق، طلایی خش دار، نقره ای براق، نقره ای خش دار، دودی و مسی موجود وقابل ساخت و عرضه میباشد.

 

تابلو تبلیغاتی

 

تابلو حروف فلزی:

در گذشته از آلیاژی از جنس برنز یا برنج برای ساخت آن استفاده می شد، برنز و برنج به مرور سیاه شده و نیاز به پرداخت دارند، اما در حال حاضر از استیل برای ساخت حروف برجسته فلزی این نوع تابلو تبلیغاتی استفاده  می شود.

حروف برجسته ای که در این تابلوها به کار می رود از جنس فلز بوده و از این رو نور را از خود عبود نمیدهد، برای نورپردازی در این نوع تابلوها در نصب این نوع تابلو از سطح پایه ای استفاده می کنند، این پایه باعث ایجاد فاصله ای از سطح شده و در این فضا لامپ های smd را قرار می دهند.

 

تابلو تبلیغاتی

 

تابلو تبلیغاتی

 

تابلوسازی حروف پلاستیک یا پلکسی :

در تولید این نوع تابلو تبلیغاتی از طلق های پلکسی گلاس در رنگ های متفاوت استفاده می شود.

 

 

تابلو تبلیغاتی ترکیبی :

در این نوع تابلو تبلیغاتی ،حروف برجسته ترکیبی از پلاستیک و فلز است، وجود پلاستیک در حروف باعث ایجاد فضایی برای عبور نور می شود.

 

تابلو تبلیغاتی

 

تابلو تبلیغاتی

 

تابلو تبلیغاتی سه بعدی :

در ساخت این نوع تابلو می توان انواع افکت های زیبا که در سایر تابلوها امکانپذیر نمی باشد، به راحتی ایجاد کرد.

 

تابلو چلنیوم :

در ساخت حروف چلنیوم از رویه پلکسی گلاس و لبه های چلنیوم استفاده می شود، لبه های چلنیوم از جنس آلومینیوم بوده و زیبایی فوق العاده ای دارند.

 این نوع تابلوها اغلب با دستگاه های تمام اتوماتیک و توسط دستگاه های سازنده حروف چلنیوم و دستگاه لیزر و سی ان سی ساخته میشوند. تابلو چلنیوم خود انواعی دارد که در ادامه به آن اشاره شده است.

 

تابلوهای حروف برجسته چلنیوم ستاره ای یا الماسی :

تابلوهای حروف برجسته چلنیوم ستاره ای یا چلنیوم لبه پانچ یکی از مدل های حروف برجسته چلنیوم می باشند. این نوع حروف با پلاستیک با لبه چلنیوم ساخته شده و در ساخت آن ها از لامپ smd داخل حروف برجسته به کار گرفته شده و نور ملایمی که از آن ساطع می شود توجه مردم را بخود جلب می کند.

 

تابلو چلنیوم لبه پانچ:

در این گونه از تابلو تبلیغاتی حروف لبه ها با چلنیوم به صورت پانچی کار می شود.

 

تابلو تبلیغاتی

 

تابلو چلنیوم پلکسی دوبل :

یکی از انواع تابلوهای حروف برجسته تبلیغاتی تابلو چلنیوم پلکسی دوبل میباشد.

اینگونه تابلوها از جنس رویه پلکسی گلاس با دویا چند رنگ متفاوت روی هم مونتاژ شده و در نهایت لبه کاری میگردد

البته رنگ مشکی معمولا برای این نوع کار در تابلوهای با زمینه روشن کاربرد بیشتری دارد. تابلو های برجسته چلنیوم پلکسی دوبل قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… میباشند.

این تابلوها به علت داشتن حاشیه نورانی و مرکز تیره نمای خوبی هم در روز و هم در شب حتی از فواصل دورتر خواهند داشت.

به دلیل دارا بودن دو رنگ از پلکسی گلس از دید بهتری نسبت به چلنیوم های معمول برخوردار است.

 

تابلو تبلیغاتی

 

تابلو چلنیوم کریستال:

بعد از ساخت حروف با پلکسی گلس شفاف ،گرانول های کریستالی از جنس شیشه یا اکریلیک روی صفحه حروف ریخته شده و با چسب مخصوص ثابت میگردد.

تابلو چلنیوم کریستالی یکی از جدیدترین و خلاقانه ترین حروف تابلو برجسته در خانواده تابلو های تبلیغاتی میباشد

 

تابلو تبلیغاتی

 

تابلو تبلیغاتی

 

تابلو پلکسی گلاس :

یکی یکی دیگراز انواع تابلو تبلیغاتی تابلو پلکسی گلاس می باشد، پلکسی گلاس را باید جدّ چلنیوم دانست در اصل تنها تفاوت میان حروف برجسته چلنیوم و تابلو پلکسی گلاس ، جنس لبه آن است چلنیوم نام لبه اش را به ارث برده.

لبه ای از جنس آلیاژی خاصی از فلز آلومینیوم بوده ظاهر براق و خاصیت انعطاف پذیر دارد.

در صورتی که تابلو پلکسی گلاس جنس لبه از همان جنس پلاستیک ( پلکسی گلاس ) است که در رویه کارش استفاده می شود.

این یعنی چلنیوم تنها از روبرو و از سطح کار یعنی جایی که از جنس پلکسی است نورافکنی می کند در صورتی که تابلو پلکسی گلاس هم از سطح و هم از زوار به این مهم می پردازد.

که این امر امکان پراکندگی نور را علاوه بر رویه کار در لبه یا کناره های حروف نیز میسر می گرداند که به لحاظ تفاوت در نحوه تابش و پراکندگی نور جلوه ای خاص را از نظر زیبایی به این نوع تابلو ها می بخشد.

 

تابلو تبلیغاتی

 

 

حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم :

یکی از انواع تابلو تبلیغاتی حروف برجسته پلاستیک سه بعدی می باشد، ساخت حروف برجسته پلاستیک سه بعدی در تابلوسازی اندیشه افتاب کاملا انحصاری بوده دیگر از روشهای سابق ازقبیل استفاده از المنت و یا حرارت مستقیم آتش جهت عملیات خم کاری استفاده نمی شود.

 در تابلو سازی اندیشه افتاب ساخت حروف پلاستیک به وسیله دستگاههای طراحی شده که به سفارش مدیریت گروه در خارج از کشور طراحی ، ساخته و وارد شده صورت می پذیرد.

 

 

تابلو تبلیغاتی

 


 

 

 

ساخت انواع تابلو تبلغاتی

                                                                                                           

 

تابلوسازی اندیشه افتاب

 

تابلو سازی اندیشه آفتاب بزرگترین مرکز تخصصی ساخت حروف و تابلو در ایران

 

جهت اطلاع از قیمت و نحوه سفارش تابلو حروف برجسته استیل سه بعدی , حروف چلنیوم, تابلو کامپوزیت, تابلو پلکسی گلاس , نماسازی کامپوزیت , تابلو تری ویژن , تابلو فلکسی فیس و سایر تابلوهای تبلیغاتی با بهترین کیفیت می توانید با شماره های پشتیبانی اندیشه آفتاب تماس حاصل نمایید.

 

 

قیمت تابلوی کامپوزیت ، قیمت حروف چلنیوم ، قیمت رول چلنیوم ، قیمت تابلو و حروف چلنیوم ، تابلوساز، سازنده حروف برجسته ، تابلوچنلیوم ، حروف چنلیوم ، تابلو کامپوزیت ,تابلو پلکسی گلاس,ساخت انواع تابلو تبلیغاتی,ساخت تابلو حروف برجسته ,تابلو تبلیغاتی مغازه ,تابلوهای تبلیغاتی شهری ,انواع تابلو های تبلیغاتی, تابلو تبلیغاتی جدید, تابلو تبلیغاتی led  ,انواع تابلو مغازه, تابلو سازی چلنیوم