امروز: ۱۳۹۹/۱۱/۸

 

 

کارگاه تابلوسازی

 

گروه تبليغاتي اندیشه آفتاب داراي کادري مجرب و حرفه اي مجهز به کارگاه مخصوص تابلوسازي دستگاه برش پلکسي برش فلز دستگاه ساخت حروف چلنيوم  دستگاه سی ان سی  دستگاه لیزر برش استیل جهت ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی اقدام به ایجاد کارگاه مجهز برای ساخت تابلو نموده است. ساخت حروف و تابلو در کارگاهی مجهز به تمامی ماشین آلات مدرن

 

کارگاه تابلوسازی مدرن ,کارگاه تابلوسازی مجهز ,کارگاه تابلوسازی اندیشه افتاب

 

 

 

کارگاه مجهز تابلوسازی

کارگاه مجهز تابلوسازی اندیشه افتاب با کارگران و نیروهای مجرب آماده ساخت اقسام تابلوهای تبلیغاتی در کمترین زمان و بهترین کیفیت می باشد.

طراحی، تولید، اجرای انواع تابلو کامپوزیت، تابلو چلنیوم، حروف استیل، تابلو ترموود وتابلو های جدید تابلو سازی اندیشه آفتاب با کارگاهی مجهز و کارگران مجرب و بخش طراحی اماده ارائه بهترین تابلوسازی برای شماست.

 

 

 

 تابلوسازی که در ایران دارای قدمت بسیار طولانی می باشد معمولاً یکی از روش های معرفی کسب و کارها بوده است. اما در دهه های اخیر این هنر به شکل گسترده تری توسعه یافته و بسیاری از خبرگان این شغل به فکر راه اندازی کارگاه تولید تابلو و حروف برجسته افتادند تا علاوه بر افزایش در آمد خود بتوانند رضایت خاطر مشتریان خود را فراهم نموده و همچنین با تابلوسازی های با کیفیت ، به وضعیت تولید این صنعت نیز رونق دهند.

 

کارگاه تابلوسازی مدرن ,کارگاه تابلوسازی مجهز ,کارگاه تابلوسازی اندیشه افتاب

 

 

کارگاه مدرن تابلوسازی

 

در جهان صنعتی امروز، به تولید به عنوان یک سلاح رقابتی نگریسته می شود و سازمانهای تولیدی در محیطی قرار گرفته اند که از ویژگیهای آن می توان به افزایش فشارهای رقابتی، تنوع در محصولات، تغییر در انتظارات اجتماعی و افزایش سطح توقع مشتریان اشاره کرد. محصولات در حالی که باید بسیار کیفی باشند، می بایست با آخرین ذائقه، سلیقه و یا نیاز مشتریان سازگار باشد. بی توجهی به خواست مشتری و یا قصور در تحویل به موقع ممکن است بسیار گران تمام شود. شرایط فوق سبب گردیده تا موضوع تجهیزات و کارگاه مجهز برای تابلوسازان از اهمیت زیادی برخوردار شود. از طرف دیگر، آخرین بررسیها حاکی از آن است که استراتژی رقابتی مبتنی بر بازار خود نیز به تدریج در حال گذر است وچشم انداز استراتژیک رقابت در آینده مبتنی بر منابع و تجهیزات خواهد بود. به عبارت دیگر در حالی که شرکتها امروزه موفقیت را در تبعیت و استفاده درست از قوانین، فرصتها و شرایط دیکته شده توسط بازار می دانند، استراتژی مبتنی بر منابع بر این موضوع تاکید دارد که منفعت و موفقیت بیشتر با اتکا بر مزیتها و منابع منحصر به فرد و قابل اطمینان شرکت و سرمایه گذاری به منظور توسعه و حفاظت از آنها حاصل خواهد شد.در همین راستا شرکت تابلوسازی اندیشه آفتاب اقدام به راه اندازی کارگاه مدرن و منحصر به فرد در کشور نموده است که در تصویر زیر قابل رویت می باشد.

 

کارگاه تابلوسازی مدرن ,کارگاه تابلوسازی مجهز ,کارگاه تابلوسازی اندیشه افتاب

 

 

خدمات و محصولات کارگاه تابلوسازی :

 

  در این واحد تولیدی این خدمات عرضه می شود

 

     ساخت انواع تابلو چلنیوم : سایت لایت ، الماسی ، لبه پانچ ، طللق دوبل ، ترکیبی ، لبه رینگی و ...

     تولید اقسام تابلو استیل : لبه پانچ ، ترکیبی ، میرور ، رینگی ، لایت شبکه و ...

     تولید انواع تابلو های تبلیغاتی مانند تابلو ترموود تابلو پلکسی گلاس تابلو کامپوزیت و ...

 

 

 محل کارگاه :

 

محل کارگاه یک فضای 1000 متری که شامل قسمتهای مختلفی می‌شود . طبقه همکف شامل یک سالن 500  متری به عنوان کارگاه تولید و یک انبار تخصصی 200 متری می باشد. در ضمن اتاق رنگ و همچنین رختکن پرسنل در طبقه همکف جانمایی شده است و طبقه بالا قسمت اداری شرکت را پوشش میدهد که شامل اتاق های مدیریت ، حسابداری ، طراحی ، فروش ،تبلیغات و300 متر دیگر حیاط و سرویس بهداشتی و اتاق نگهبانی می باشد.

 

  مسائل امنیتی :

برای برقراری امنیت و حفظ اموال کارگاه باید در شبانه روز ۲ نفر نگهبان در شیفتهای شب و روز به کار نگهبانی مشغول باشند ضمناً کارگاه مجهز به دزدگیر نیز  باشد.

 

هدف از راه اندازی و تأسیس یک کارگاه تابلوسازی در درجه اول تولید و ساخت تابلو تبیلغاتی به سبک روز و در درجه دوم کسب درآمد و استقلال مالی است.

هدف مهم دیگر این کارگاه جذب نیرویی کاری و آموزش به آنها بوده که پس از گذراندن مراحل آموزشی می توانند در همین واحد مشغول به کار شوند و خود نیز در آینده یک نفر از افراد آموزش دهنده باشند که فن تابلوسازی و کسب درآمد از این هنر را به دیگران آموزش دهند.

 

 

کارگاه تابلوسازی مدرن ,کارگاه تابلوسازی مجهز ,کارگاه تابلوسازی اندیشه افتاب