امروز: ۱۴۰۳/۴/۴

 

چشم انداز تابلوسازی

 

 

 

به نام خالق اندیشه

خداوندا تو را سپاس  به خاطر انعکاس آیینه که هر روزبه یادمان  می آورد چقدر زیباییم.

خداوندا تو را سپاس به خاطر سلامتی روح و روان و جسم مان.ما این نعمت را در راه خیر و یاری رسانی به خلق به کارگرفته ایم و تا آخرین قطره وجود مان برای رضایت تو و شادی بندگانت شبانه روز تلاش میکنیم.

خداوندا تو را سپاس به خاطر این همه تمکن و جاه و مقام که بر ما عطا کردی .بی شک باعث مسرت است که لایق این همه نعمت هستیم.

ما وطنی بزرگ داریم و در آن مردمانی عاشق و منتظر که بهترین و زیباترین لحظات زندگیمان را در کنارشان سپری میکنیم. و رسالت مان عشق ورزیدن به یکدیگر است.

خداوندا تو راسپاس که از لحاظ مالی نه تنها توان گریم بلکه تعداد زیادی از مردم روزی مقررشان را بواسطه ما دریافت میکنند و شاد هستند.

ما خیلی خوشبختیم و کسب و کار طلایی خودمان را داریم.به خود افتخار میکنیم که درآمد مان حلال است و باعث کارآفرینی برای صدها نفرشده است .ما این روحیه مدیریتی را یکی از نعمتهای بیشماری که خداوند به ما عطاکرده میدانیم.

ماتن مان را دوست داریم و هرروز تمام تلاشمان را برای سلامت آن میکنیم تا همیشه شاداب و جوان بمانیم و برای این دنیای زیبا و زندگی قشنگ مان پیام آور بهترین چیزها و نعمات باشیم.

ما الهام بخش انسانهای زیادی هستیم و هدایت کننده آنها بسوی تو .

خداوندا ما عاری از ترس و گناه با سینه ای سپر زندگی را هرچه هست در آغوش میگیریم .عاشقانه دوستش داریم و از آن لذت میبریم .فقط چیزهای خوب پیش روی مان است و هرروز مان بهتر از روز قبل میشود.تمام کائنات همواره حامی ما است و بهترین و زیباترین چیزها را برای ما میخواهد.زیرا ما سزاوار خوشبختی وآرامشیم.

خداوندا دوستت داریم .تو یاری دهنده مطلق و کریمی.ما را درپناهت حفظ نما.

 

تابلوسازی

 

 

زیبایی تبلیغات محیطی و تابلوسازی

 

زیبایی در سراپای مخلوقات جلوه گر است، هر اثری از هر موجودی سر زند، با زیور جمال آراسته است. جامه می پوشیم که سرما نخوریم ولی پارچه ی آن را زیبا می بافیم و آن را زیبا می بافیم و آن را زیبا می دوزیم. آشیانه می سازیم که در آن نشمین کنیم، اما از درون و برون مانند عروسی زیبا و آراسته و پر نقش و نگارش می نماییم. اتومبیل میسازیم که ما را حمل و نقل کند، لکن بیشتر از آنچه در صنعتش وقت صرف میکنیم، در زیبایی ان دقت می نماییم. اگر سالن پذیرایی ما مزین و دارای فرشهای زیبا و با رونق، پرده های دلفریب، مبلهای عالی و قشنگ، تابلو های رنگارنگ ،گلدانهای طلا و نقره ، جعبه های خاتم کاری، رومیزیهای مجلل و فاخر باشد، دوستان بیشتر به دیدن ما می آیند و دیرتر می روند و هرگاه خانه یی به هم شوریده و نابسامان داشته باشیم، کمتر می آیند و زودتر می روند تابلو و تابلوسازی یکی از آیتم‌های مهم در تبلیغات شرکت و برند تجاری شما می‌باشد، اگر می خواهید از همان قدم اول، درست به جلو هدایت شوید و در صدر قرار گیرید، نقش تبلیغات محیطی و تابلوسازی را درنظر بگیرید.

 

تابلوسازی

 

 

 

تکنولوژی در تابلوسازی

 

در زمان‌های دور، قبل از پیدایش تابلوسازی، افراد با خطاطی بر روی شیشه‌های مغازه‌هایشان، به آن مکان هویت می بخشیدند؟! این روند کم‌کم با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن متریال در صنعت تابلوسازی، خیال افراد را در این زمینه آسوده کرد و از آن زمان تاکنون این تابلوسازی تبلیغاتی است که حرفی را برای گفتن دارد. همانطور که می‌دانید و در اجتماع می‌شنوید، هدف تابلوسازی تبلیغاتی بدین منظور است که شما بهتر دیده شوید، شناخته شوید و در نهایت با این شناخته شدن، بتوانید برند یا شرکت خود را به یکی از برجسته‌ترین برندها یا شرکت‌ها تبدیل کنید یکی از شیوه های افزایش فروش فروشگاه شما نصب تابلو های متناسب با فروشگاه تان بر سر در فروشگاه است. این کار نیاز به متخصص این کار یعنی تابلو ساز دارد تا تابلو سازی فروشگاه شما را با توجه به نیازها و تبلیغات محیطی متناسب با آن انجام بدهد و خواسته ها و هدف های شما را در تابلو سازی لحاظ کند تا مشتری ها متوجه فروشگاه شما شوند و جذب آن گردند. هر روزه افراد زیادی از کنار مغازه و فروشگاه شما می گذرند اما شاید چندان تمایلی برای ورود به فروشگاه شما نداشته باشند اینجاست که تابلو سازی فروشگاه شما به کمک شما می آید و فروشگاه شما را به رخ می کشد و البته باید تابلو سازی به نحوی انجام شود که در مشتری ها احساس آرامش و اطمینان ایجاد کند و آنها را به سمت فروشگاه شما جذب نماید.

 

تابلوسازی

 

تابلو سازی خلاقانه و تبلیغاتی

 

تابلو سازی خلاقانه و تبلیغاتی که از دل ایده های منحصر به فرد و خلاق پدید آمده باشد یقین داشته باشید که فروش شما را افزایش خواهد داد. تبلیغات دیداری نخستین و مناسب ترین شیوه تبلیغات در سطح شهر است. با توجه به شرایط امروز و نیاز بازار به فروش بیشتر و رقابتی بودن فروش، یکی از مقدماتی ترین شیوه های رقابت تبلیغات دیداری است. حال این سوال مطرح است که ایا هر تبلیغی درست است. چگونه می توان تبلیغات درست و هدف مند انجام داد. با توجه به بازار هدف تبلیغات را چگونه انجام داد.یکی از آسان ترین و مناسب ترین شیوه تبلیغ برای یک فروشگاه تابلو سازی و سر درب یک مغازه یا یک فروشگاه است تا با توجه به فعالیت و کسب و کار آن واحد فروشگاهی شناسانده آنجا به مشتری ها باشد.

 

تابلوسازیتابلوسازی

 

تابلوهای تبلیغاتی که یکی از شیوه‌های نوین تبلیغات در کل دنیا می باشد. تابلوسازی یکی از بارزترین و برجسته‌ترین نوع تبلیغات است که باعث می‌شود شما به عنوان یک موسسه، سازمان، شرکت و یا هر نهاد دیگری در دید عموم مردم باشید.در واقع تابلوسازی، حکم یک تبلیغ ویژه را برایتان خواهد داشت، بنابراین اگر قصد دارید با یک شیوه‌ی مناسب، مدرن و ساده به نوعی تبلیغات خود را شروع کنید، پیشنهاد هوشمندانه ما به شما اینست که اولین تابلوی تبلیغاتی خود را به یک تابلوسازی حرفه‌ای سفارش دهید.