امروز: ۱۴۰۲/۳/۱۱

نمونه تابلوهای کامپوزیت

 

نمونه تابلوهای کامپوزیت

تابلو سازی اندیشه افتاب مفتخر است خدمات خود را در زمینه ساخت  و تولید انواع تابلو های کامپوزیت و حروف برجسته، چلنیوم، پلکسی، و غیره در سرتاسر ایران عزیز به شما هموطنان گرامی ارائه دارد . گروه"اندیشه آفتاب" فعالیت تابلو سازی خود را در سال 1383 آغاز نمود .دوسال بعد از شروع فعالیت توانست با ارائه بالاترین و به روزترین متدهای در سریع ترین زمان ممکن ، مشتریان بسیاری را در کشور جذب نماید. با ورود دانشهای روز توسط مهندسین گروه تحولی عظیم در این گروه پدیدار گشت که همزمان با این پیشرفت ها و فعالیت در سطح کل کشور با نام تجاری "اندیشه آفتاب" به یکی از قطبهای تابلو سازی تبدیل شد. درسال 1394 با هدف تولید انواع حروف برجسته مدرن و منحصر بفرد برای سلایق خاص ،کارخانه خود را به دستگاههای تمام اتوماتیک تولید حروف مجهز نمود و با تکیه بردانش روز و کادر فنی مجرب توانست برای اولین بار در ایران حروفی را تولید نماید که ایران را در رده کشورهای پیشرو در تولید انواع تابلو حروف برجسته  قرار دهد.

 

نمونه تابلوهای کامپوزیت اجرا شده برای همراه اول

 

تابلوسازیتابلوسازی

 

 

 

نمونه تابلوهای کامپوزیت اجرا شده برای مبلمان الدرادو

 

تابلوسازیتابلوسازی

 

 

نمونه تابلوهای کامپوزیت اجرا شده برای ایفا سرام

 

تابلوسازیتابلوسازی

 

 

نمونه تابلوهای کامپوزیت اجرا شده برای اداره گمرک

 

تابلوسازیتابلوسازی

 

 

تابلو کامپوزیت ساخت تابلو کامپوزیت

 

تابلوهای کامپوزیت با زیر سازی فلزی ساخته می شود و روی آن با ورق کامپوزیت پوشیده می شود. که زمینه اصلی تابلو و نما را با کامپوزیت که از جنس آلمینیوم می باشدانجام می شود . و روی زمینه اصلی تابلو را با حروف های برجسته نور دار و یا بدون نور کار می شود . ورق کامپوزیت در رنگهای اصلی و مختلف موجود است که دارای مدلهای طرح چوب طرح سنگ و طرح استیل .موجود است. که در بعضی مواقع از چوب ترمووود ویا چوب پلاست هم می توان برای زیبا سازی بیشتر و دیزاین بهتر به صورت ترکیبی کار کرد.

اجرای سریع، تنوع در رنگ، عایق صوتی . مقاوم در مقابل سرما و گرما، سبکی ساختمانی و بازسازی هر گونه نمای قدیمی به زیباترین و جدیدترین نمای مدرن و کلاسیک امروزی با کیفیت بسیار بالا و زیبا ترین طرح های موجود تابلوهای کامپوزیت و نمای کامپوزیت یکی از پر کار برد ترین متریالهای مصرفی در نما را دارد.که هم برای نماهای ساختمانی و هم برای نمای تابلوهای تبلیغاتی و دیزاین های داخلی اداری.ویا تالارها و نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد..که از جنس آلمینیوم رویه دو طرف وسط آن از جنس پلی اتینل می باشد.که در رنگهای مختلف موجود است.که قابلیت ترکیبی کار کردن با اجناس دیگر مثل ترمووود . یا چوب پلاست را دارد.

 

تابلوسازیتابلوسازی