امروز: ۱۳۹۹/۴/۲۰

لایت باکس کریستالی چیست؟

دفتر مرکزی: تهران پاسداران نگارستان چهارم پلاک 28 طبفه چهارم واحد 12

تلفن سفارشات:02122854605

لایت باکس کریستالی چیست؟

 لایت باکس کریستالی (Crystal light Box): یکی از جدیدترین نوع لایت باکس؛ لایت باکس کریستالی است. این نوع لایت باکس با ضخامت کم و باریک (کمتر از ۱ سانتی متر) در طراح های متنوع قابل عرضه می باشد.

 

نور لایت باکس های کریستالی (شیشه ای) با لامپ های LED, SMD تامین می گردد. لایت باکس کریستالی از جنبه تبلیغاتی و دیزاین دکوراسیون قابل استفاده می باشد و طرفداران خاص خود را دارد.

لایت باکس کریستالی متشکل از ۲ لایه پلکسی گلاس ۸ و ۲ میلی متر میباشد که مجموعا ضخامتی معادل ۱۰ میلی متر (۱ سانتی متر) دارد .

 

مابین این ۲ لایه پلکسی گلاس شفاف از چاپ بک لیت مخصوص استفاده میشود.

 

روشنایی این لایت باکس ها از از نوع میکرو اس ام دی میباشد که نور فوق العاده و دوام نوری و مصرف فوق العاده کم از مزایای استفاده این نوع روشناییست .

 

قابلیت تعویض طرح چاپی داخل لایت باکس در کمتر از ۵ دقیقه توسط خود مشتریان از مزایای این نوع لایت باکس به شمار میرود .

 

لایت باکس های کریستال قابلیت نصب بر روی انواع سطوع مسطح از قبیل دیوار گچی ، ام دی اف ، سنگ ، …. را دارست همچنین میتوان بوسیله یراق آلات مخصوص لایت باکس ها را از سقف و یا مکان های دیگر آویزان نمود .

 

همچنین این امکان وجود دارد تا دور کار به شکل هایی غیر از مربع و مستطیل برش داده شود مثلا به شکل ذوزنقه یا دایره یا هر شکل دیگری .

 

لایت باکس های مذکور در روز و شب روشنایی زیبایی ایجاد میکنند و برای هر مکانی از قبیل  منوهای رستوران ، تابلوهای نگارخانه ،تابلوهای نمایشگاه های عکاسی، صندوق های پذیرش داروخانه ها ، تابلو های راهنمای اماکن ،تابلوهای داخلی شرکت ها و اماکن،  عکس های آتلیه ای و عروس و داماد  در منازل بر روی دیوار ، تابلو های تبلیغاتی نمایشگاهی و …. مناسب میباشند .

تابلوسازی اندیشه افتاب طراح و سازنده انواع تابلو لایت باکس سفارش شما را از سراسر ایران پذیرا می باشد.

دفتر مرکزی: تهران پاسداران نگارستان چهارم پلاک 28 طبفه چهارم واحد 12

تلفن سفارشات:02122854605

نویسنده: تابلوسازی اندیشه افتاب

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۳/۱۳