>

امروز: ۱۳۹۸/۶/۲

             

 

ساخت انواع تابلو تبلیغاتی

 

 یکی از انواع تابلو تبلیغاتی تابلو سازی کامپوزیت می باشد که امروزه جایگاه خاصی به خاطر تنوع رنگ ، سبک بودن ، مقاوم در برابر شرایط جوای و شکل پذیری خوب باعث شده است که بسیاری از تابلو سازان داخلی از این نوع مصالح به عنوان پیکره اصلی تابلو استفاده نمایند. کامپوزیت پانل یکی از مدرن ترین مصالحی است که استفاده از آن، این روز ها در میان معماران و طراحان نما رواج یافته است. این ماده بعلت دارا بودن خصوصیاتی چون سبکی، عایق بودن، انعطاف پذیری، مقاوم در برابر شرایط جوی و جلال خاص خود، تمام نیاز های سازندگان را برآورده کرده است و به همین خاطر به صورت یکی از مصالح خاص و شیک مطرح می شود.

 

 

  تابلو پلکسی گلاس

 

یکی یکی دیگراز انواع تابلو تبلیغاتی تابلو پلکسی گلاس می باشد، پلکسی گلاس را باید جدّ چلنیوم دانست در اصل تنها تفاوت میان حروف برجسته چلنیوم و تابلو پلکسی گلاس ، جنس لبه آن است چلنیوم نام لبه اش را به ارث برده. لبه ای از جنس آلیاژی خاصی از فلز آلومینیوم بوده ظاهر براق و خاصیت انعطاف پذیر دارد. در صورتی که تابلو پلکسی گلاس جنس لبه از همان جنس پلاستیک ( پلکسی گلاس ) است که در رویه کارش استفاده می شود. این یعنی چلنیوم تنها از روبرو و از سطح کار یعنی جایی که از جنس پلکسی است نورافکنی می کند در صورتی که تابلو پلکسی گلاس هم از سطح و هم از زوار به این مهم می پردازد. که این امر امکان پراکندگی نور را  علاوه بر رویه کار در  لبه یا کناره های حروف نیز میسر می گرداند که به لحاظ تفاوت در نحوه تابش و پراکندگی نور جلوه ای خاص را از نظر زیبایی به این نوع تابلو ها می بخشد.

 

 

حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم

 

یکی از انواع تابلو تبلیغاتی حروف برجسته پلاستیک سه بعدی می باشد، ساخت حروف برجسته پلاستیک سه بعدی در تابلوسازی اندیشه افتاب کاملا انحصاری بوده دیگر از روشهای سابق ازقبیل استفاده از المنت و یا حرارت مستقیم آتش جهت عملیات خم کاری استفاده نمی شود.  در تابلو سازی اندیشه افتاب ساخت حروف پلاستیک به وسیله دستگاههای طراحی شده که به سفارش مدیریت گروه در خارج از کشور طراحی ، ساخته و وارد شده   صورت می پذیرد.

 

 

ساخت انواع تابلو تبلغاتی

                                                                                                           

 

تابلوسازی اندیشه افتاب

 

تابلو سازی اندیشه آفتاب بزرگترین مرکز تخصصی ساخت حروف و تابلو در ایران

 

جهت اطلاع از قیمت و نحوه سفارش تابلو حروف برجسته استیل سه بعدی , حروف چلنیوم, تابلو کامپوزیت, تابلو پلکسی گلاس , نماسازی کامپوزیت , تابلو تری ویژن , تابلو فلکسی فیس و سایر تابلوهای تبلیغاتی با بهترین کیفیت می توانید با شماره های پشتیبانی اندیشه آفتاب تماس حاصل نمایید.

 

 

قیمت تابلوی کامپوزیت ، قیمت حروف چلنیوم ، قیمت رول چلنیوم ، قیمت تابلو و حروف چلنیوم ، تابلوساز، سازنده حروف برجسته ، تابلوچنلیوم ، حروف چنلیوم ، تابلو کامپوزیت ,تابلو پلکسی گلاس,ساخت انواع تابلو تبلیغاتی,ساخت تابلو حروف برجسته ,تابلو تبلیغاتی مغازه ,تابلوهای تبلیغاتی شهری ,انواع تابلو های تبلیغاتی, تابلو تبلیغاتی جدید, تابلو تبلیغاتی led  ,انواع تابلو مغازه, تابلو سازی چلنیوم