امروز: ۱۳۹۹/۴/۲۳

حروف سه بعدی 5

 

 

تابلوسازی حروف برجسته  جدید

 

اندیشه افتاب بزرگترین مرکز تخصصی ساخت حروف برجسته و تابلو در ایران تولید محصولی جدید  برای اولین بار در صنعت تابلوسازی حروف برجسته و تابلو تبلیغاتی در ایران

 

حروف برجسته پلکسی گلس حاصل تلاش ، تجربه ، خلاقیت و ارتباط  و حضور در نمایشگاه های بین المللی خارج از کشور والگوگیری از جدیدترین متدهای روز دنیا و استفاده از متریال وارداتی منحصر به شرکت اندیشه آفتاب وبهره گیری از جدیدترین دستگاههای خط تولید این نوع  حروف برجسته می باشد.

 

تابلوسازی, تابلو ساز , تابلوساز , تابلوساز چلنیوم , تابلوساز کامپوزیت

 

 

 از قابلیتهای منحصر به فرد این حروف می توان به :

 

  1. انتخاب جهت نوردهی حروف توسط خود مشتری ( نوردهی از مقابل – نوردهی ازپشت حروف ویا نوردهی از طرفین حروف )

  2. ساخت حروف برجسته با کمترین قطر قلم (ضخامت حروف) تا 10 میلی متر و عمق حروف تا 20 میلیمتر

  3. قابل نصب در کلیه شرایط جوی و محیطی اعم از داخل و یا بیرون فروشگاه و یا دفاترکار (سیتی سنترها و غرفه های نمایشگاهی ) به صورت دائمی

  4.  تنوع رنگ (بدون محدودیت ) ،زیبایی ، ظرافت و دقت بی نظیر در ساختار حروف و ماندگاری بالا و ... اشاره نمود.

 

تابلوسازی, تابلو ساز , تابلوساز , تابلوساز چلنیوم , تابلوساز کامپوزیت

 

هم اکنون با توجه به سلیقه و ایده های مختلف، تنوع زیادی در ساخت علائم و تابلو سازی های تبلیغاتی بوجود آمده است و با توجه به نقش کلیدی تبلیغـات در جذب مشتریان ، صنعت تابلوسازی سازی به شکل خیلی تخصصی تـر از گذشته نمود پیدا کرده و تابلو سازی و تابلو سـازان حرفه ای و فـعـال،در جستجوی فراگیری جدیدترین متد های ساخت تابلو سازی تبلیغاتی می باشند و ناگزیر دانش خود را با معیارهای جهانی همگام می نمایند.

در گذشته نه چندان دور، بعلت محدودیت ها و عدم تنوع در متریال تابلو سازی های تبلیغاتی؛ انتخاب های اندکی را جهت ساخت تابلو سازی پیش روی متقاضیان قرار می داد.

در این میان، بی شک یکی از تحولات صنعت تابلو سازی ؛ تابلو سازی حروف برجسته و حروف برجسته چلنیوم است. زیرا پس از وارد شدن این متریال به ایران ؛ استقبال بی نظیری از حروف برجسته چنلیوم و پس از آن حروف برجسته پلکسی گلس (Plexi Glass) بعمل آمد و همین امر باعث بوجود آمدن تحولی نوین در تابلو سازی های سردرب مغازه ها و به تبع آن چهره شهر ها گردید.

 

تابلوسازی, تابلو ساز , تابلوساز , تابلوساز چلنیوم , تابلوساز کامپوزیت