امروز: ۱۳۹۸/۸/۲۹

حروف برجسته چلنیوم 9 سانت طلق دوبل5

 • ابعاد لبه چنلیوم: لبه چنلیوم 7 سانت ، لبه چنلیوم 9 سانت ، لبه چنلیوم 11 سانت
 • مشخصات smd: اس ام دی لایت و اپکس همراه با  2 سال ضمانت تعویض
 • جنس pvc: پی وی سی کره‌ای 8 و 10 میل
 • رویه کار: ورق پلکسی  3 میل تایوان
 • ترانس : فن‌دار با گارانتی شرکتی

تابلو چلنیوم طلق دوبل

یکی از انواع تابلوهای حروف برجسته در ایران تابلوهای چلنیوم طلق دوبل میباشند. اینگونه تابلوها از جنس طلق دوبل گلاس و دور تا دور چلنیوم و با طلق دوبل اضافه در روی کار از جنس طلق دوبل در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود. البته رنگ مشکی معمولا برای این نوع کار کاربرد بیشتری دارد. تابلو های برجسته چلنیوم طلق دوبل قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… میباشند. این تابلوها به علت داشتن حاشیه نورانی و مرکز تیره نمای خوبی هم در روز و هم در شب حتی از فواصل دورتر خواهند داشت. تابلوسازی اندیشه آفتاب سازنده انواع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته چلینیوم طلق دوبل  سفارشات شما را در سراسر کشور می پذیرد. لطفا جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر کلیک نمایید بر روی تابلو چلنیوم

 

حروف برجسته چلنیوم طلق دوبل ( پلکسی دار )

تابلوسازی اندیشه آفتاب سازنده انواع تابلو چلنیوم طلق دوبل,تابلو برجسته ,تابلو برجسته چلنیوم ,حروف برجسته,ساخت تابلوهای حروف برجسته ,حروف برجسته آلومینیوم,حروف برجسته پلاستیک ,حروف برجسته استیل ,تابلو استیل ,تابلوسازی حروف برجسته ,ساخت حروف برجسته وکیوم ,تابلوسازی چلنیوم ,تابلوسازی تابلو چلنیوم ,انواع تابلو چلنیوم ,انواع تابلوهای چلنیوم ,تابلو چلنیوم ,تابلو برجسته چلنیوم ,چلنیوم ,چنلیوم ,چلنییوم ,تابلوسازی,ساخت حروف برجسته طلق دوبل,حروف تابلو چلنیوم طلق دوبل,حروف برجسته چلنیوم طلق دوبل,حروف برجسته استیل طلق دوبل,تابلوهای تبلیغاتی طلق دوبل,تابلوسازی طلق دوبل,چلنیوم,حروف چلنیوم طلق دوبل,تابلو چلنیوم طلق دوبل,ساخت حروف چلنیوم طلق دوبل,حروف برجسته طلق دوبل,تابلوهای تبلیغاتی طلق دوبل,تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته طلق دوبل,ساخت تابلو سر در طلق دوبل,حروف پلاستیک طلق دوبل,حروف برجسته استیل طلق دوبل,حروف استیل نوراندریک طلق دوبل,ساخت حروف پلاستیک طلق دوبل,ساخت چلنیوم طلق دوبل,ساخت حروف برجسته استیل طلق دوبل,ساخت تابلو حروف برجسته طلق دوبل,حروف های برجسته طلق دوبل,ساخت تابلوهای تبلیغاتی طلق دوبل,تابلوسازی حروف برجسته طلق دوبل,حروف برجسته پلاستیکی طلق دوبل,تابلوهای راهنمای طبقات طلق دوبل,تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته طلق دوبل,ساخت تابلو سر در طلق دوبل,حروف برجسته چلنیوم طلق دوبل,حروف برجسته پلاستیک طلق دوبل,حروف برجسته استیل طلق  دوبل,تابلو استیل طلق دوبل,تابلو چلنیوم طلق دوبل,تابلوسازی حروف برجسته طلق دوبل

 

 

 

 

 

در ساخت و تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی همواره جهت هویت بخشیدن به تابلو تبلیغاتی و رساندن پیام تابلو تبلیغاتی از حروف برجسته استفاده میشود.بنابراین با ایجاد تنوع در شکل ظاهری حروف برجسته و استفاده از متریالهای گوناگون (منظور جنس و نوع الیاژ حروف برجسته می باشد که از شناخته شده ترین متریال ها می توان به چلنیوم ، استیل و پلاستیک اشاره نمود ) می توان کارایی جذابیت و بهره وری تابلو تبلیغاتی را افزایش داد.

 

امروز شاهد تولید انواع مختلفی از تابلوهای تبلیغاتی با استفاده از مدلهای متفاوتی از نما و حروف برجسته می باشیم . دلیل این امر با توجه به رسالت تابلوهای تبلغاتی کاملا مشخص می باشد: متفاوت بودن و متفاوت به نظر رسیدن

در هر صنفی که باشید جهت معرفی محصولات و خدمات خود به دیگران نیازمند آنید که دیده شوید و برای این امر مهم به کار بردن روشی که جلب توجه نماید و برای دیده گان مشتریان تازه و جذاب به نظر اید امریست ضروری ، همه ما از صرف هزینه جهت تبلیغات انتظار بازدهی و فروش بیشتر داریم البته در  این مطلب قصد اموزش تبلیغات و بازاریابی را نداریم هدف از مطرح کردن این موضوع متفاوت دیدن شدن با استفاده از تابلوهای تبلیغاتی به روز و مدرن می باشد. در همین راستا گروه تبلیغاتی و تابلوسازی اندیشه آفتاب به همراه متخصصین خبره  با الگوگیری از مشاهدات خود با حضور در چندین دوره نمایشگاههای  بین المللی خارج از کشور و خرید و تهیه ملزومات ساخت تابلو تبلیغاتی و حروف برجسته  اقدام به ساخت انواع حروف برجسته با بیشترین تنوع محصول  نموده است که نمونه آن نمایش برخی از این محصولات در نمایشگاه بین المللی تهران در دی ماه سال 95 می باشد که با استقبال چشمگیر همکاران تابلوساز و مشتریان و صاحبان ذوق و سلیقه مواجه شد.

حال در این مجال قصد معرفی  چند مدل از حروف برجسته چلنیوم ساخته شده در مرکز تابلوسازی اندیشه آفتاب را داریم که امیدوارم برای شما عزیزان و سروران گرامی مقبول فایده بیفتد.

حروف برجسته چلنیوم طلاییحروف برجسته چلنیوم نقره ای

حروف برجسته چلنیوم

 

تابلوهای چلنیوم پلکسی دوبل

 

یکی از انواع تابلوهای حروف برجسته در ایران تابلوهای چلنیوم پلکسی دوبل میباشند. اینگونه تابلوها از جنس پلکسی گلاس و دور تا دور چلنیوم و با پلکسی اضافه در روی کار از جنس پلکسی در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود. البته رنگ مشکی معمولا برای این نوع کار کاربرد بیشتری دارد. تابلو های برجسته چلنیوم پلکسی دوبل قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… میباشند. این تابلوها به علت داشتن حاشیه نورانی و مرکز تیره نمای خوبی هم در روز و هم در شب حتی از فواصل دورتر خواهند داشت.

 

حروف برجسته چلنیوم پلکسی دوبل

 

 

تابلوهای چلنیوم حاشیه دار

 

تابلوهای چلنیوم حاشیه دار از انواع حروف برجسته چلنیوم می باشد که از جنس پلکسی گلاس و دور تا دور لبه چلینیوم و حاشیه از جنس پلکسی در رنگهای متنوع قابل اجرا هستند. تابلو های برجسته چلنیوم حاشیه دار قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… میباشند.

 

تابلوهای حروف برجسته چلنیوم ستاره ای

تابلوهای حروف برجسته چلنیوم ستاره ای از انواع حروف برجسته چلنیوم هستند. تفاوت این سبک از تابلو حروف برجسته چنلیوم با نوع معمول در نمای ستاره ای و درخشان آن است ؛ نور اس ام دی SMD داخل حروف برجسته با شکست از داخل تابلو به چشم بیننده ساطع می گردد که این برق ملایم در عین حال چشمک زن ، عابران در حال حرکت را به خود جذب کرده و جلوه ی فوق العاده ای از خود نمایان می سازد.

در مراحل ساخت تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) بنا بر نظر مشتری می توان پلکسی گلاس رویه ی چلنیوم را با استفاده از لیزر در فاصله های مشخص برش ایجاد و مشبک کاری کرد. سپس در زیر لایه رویین که حالا سوراخ کاری شده پلکسی شفاف به کار می رود تا از ورود گرد و غبار و  آب و … به داخل تابلو جلوگیری شود. تفاوت این سبک از تابلو حروف برجسته چلینیوم با نوع معمول در نمای ستاره ای و درخشان آن است ؛ نور  اس ام دی SMD داخل حروف برجسته با شکست از داخل تابلو به چشم بیننده ساطع می گردد که این برق ملایم در عین حال چشمک زن ، عابران در حال حرکت را به خود جذب کرده و جلوه ی فوق العاده ای از خود نمایان می سازد.قیمت تمام شده حروف برجسته چلنیوم ( چنلیوم ) با روکش پلکسی گلاس ستاره دار ،نسبت به رویه ی معمولی نسبتا بالاتر خواهد بود زیرا علاوه بر برش لیزر یک لایه پلکسی شفاف بیشتر به کار می رود.

مشخصات فنی  انواع حروف‌ برجسته چنلیوم ساخته شده در تابلوسازی اندیشه افتاب

 • ابعاد لبه چنلیوم: لبه چنلیوم 7 سانت ، لبه چنلیوم 9 سانت ، لبه چنلیوم 11 سانت
 • مشخصات smd: اس ام دی لایت و اپکس همراه با  2 سال ضمانت تعویض
 • جنس pvc: پی وی سی کره‌ای 8 و 10 میل
 • رویه کار: ورق پلکسی  3 میل تایوان
 • ترانس : فن‌دار با گارانتی شرکتی

تابلوسازی اندیشه آفتاب سازنده انواع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته چلنیوم پلکسی دوبل سفارشات شما را در تهران و سراسر کشور می پذیرد.