امروز: ۱۴۰۳/۳/۸

حروف برجسته چلنیوم 9 سانت طلق دوبل5

 

 

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحله

در این پست سعی شده تمام مراحلی که در ساخت یک تابلو چلنیوم طی می شود ارائه شود لطفا تا پایان این نوشته با ما همراه باشید.

 

طراحی، مرحله نخست در تابلوسازی تابلو چلنیوم

در مرحله نخست طراحی تابلو سازی باید حروف یک تابلو در برنامه کرل دراو (coreldrow) و یا اتو کد (autocad) با توجه به جزییاتی نظیر فونت، اندازه و یا ضخامت طراحی گردد.

 

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحله1طراحی نخستین مرحله در تابلو سازی

 

 

دومین مرحله در ساخت تابلو چلنیوم برش پلکسی گلس

بعد از اینکه مرحله طراحی به خوبی اجرا شد باید طرح مورد نظر بر روی جنس پلکسی گلس (plexi glass) لیزر و برش گردد. پلکسی گلس دارای رنگهای مختلف است و دارای تنوع رنگ خوبی می باشد.

 

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحله2دومین مرحله برش ورق پلکسی با لیزر

 

مرحله سوم یعنی خمکاری لبه چلنیوم با دستگاه تمام اتوماتیک

خم کردن لبه های چلنیوم توسط دستگاه چلنیوم با ظرافت بالایی صورت میپذیرد

دستگاه عملیات خم مربوط به لبه های چلنیوم را به همراه برش قسمتهای لازم را انجام میدهد، جاهایی که باید خم خورده شود و قسمتهایی که میبایست به صورت 45 درجه یا قائم خم زده شود خط می اندازد تا مونتاژ کار بر روی صفحه پلکسی به راحتی انجام گیرد

 

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحلهسومین مرحله خم کاری لبه چلنیوم با دستگاه

 

مرحله چهارم یعنی چسباندن لبه چلنیوم به پلگسی

پس از آماده شدن لبه حروف و لبه تابلو سازی چلنیوم آن را بروی میز آهنی با آهنرباهای مخصوص ثابت و جذب یکدیگر می کنند و با چسب ۱۲۳ و اسپری لبه چلنیوم را به پلکسی می چسبانند.

 

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحله4مرحله چهارم چسباندن لبه چلنیوم به ورق پلکسی

 

مرحله پنجم اجرای زیر سازی حروف در تابلوسازی

پس از ایجاد حروف تابلو نوبت زیر سازی این حروف است که برای اینکار از ورق های پی وی سی pvc با ضخامت های مختلف بهره می گیرند که اندازه های این ورقها از اندازه های متفاوتی برخوردار است.

این ورقها در برابر آب، آفتاب، گرما و سرما مقاوم هستند و تغییر حالت نخواهد داد و به همین منظور برای زیرسازی تابلو سازی حروف برجسته خیلی کاربرد دارد.

حروف برجسته ساخته شده بروی ورق پی وی سی قرار گرفته و دور آن را خط کشی مینمایند و به وسیله دستگاه cnc برش خورده به نحوی که در درون چلنیوم زیر نوار گردگیر به آسانی گذاشته شود.

 

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحله5برش ورق پی وی سی با دستگاه سی ان سی

 

مرحله ششم اجرای نورپردازی در تابلوسازی

نورپردازی یکی از ضروری‌ترین و کاربردی‌ترین آپشن‌های ساخت تابلو می‌باشد،به عنوان مثال در تابلوهایی مانند چلنیوم و یا حروف برجسته، از لامپ‌های ال ای دی و اس ام دی استفاده می‌کنند.

این نوع لامپ‌ها پررنگ و با‌کیفیت می‌باشد و به همین دلیل جزء لاینفک در تابلوسازی به شمار می‌آید.

طراحی و نحوه قرار دادن این لامپ به گونه‌ای می‌باشد که کوچکترین بی‌نظمی در آنها دیده نمی‌شود.

جهت‌هایی که این نورها ایجاد می‌کنند از اهمیت بسزایی برخوردارند و باعث می‌شوند که تابلوی شما در شب هم به صورت ویژه‌ای دید داشته باشند .

نورپردازی نقش بسیار مهمی را در تابلوسازی ایفا می‌کند و همواره یکی از مهمترین و کاربردی ترین مسائل در تابلوسازی به شمار می‌آید شاید اصلی‌ترین دلیل جذب مردم به این قبیل تابلوسازی‌ها به دلیل نورپردازی حرفه‌ای در تابلوهای تبلیغاتی ‌باشد.

بنابراین نور نقش بسزایی را در تابلوسازی ایفا می‌کند . در واقع آنچه باعث خیره شدن و توجه به یک تصویر می‌شود، در قدم اول نورپردازی آنست و بعد طرح.

گاها پیش آمده که در تابلوسازی هایی، زحمت بسیاری برای طرح آن کشیده شده، ولی به دلیل عدم توجه به نورپردازی مناسب تابلوسازی ، بسیار کم توجه بوده و عملکرد خوبی نداشته و در نهایت، نتیجه دلخواهی نیز گرفته نشده است. بنابراین نور بحث اصلی در تابلوسازی می‌باشد.

امروزه در انواع تابلوها خصوصا تابلوسازی فلکسی، تابلوسازی چلنیوم و تابلوسازی لایت باکس، نورپردازی‌ها از طریق لامپ‌های SMیا LED صورت می‌گیرد.

به طور کلی نورپردازی در جلوه بخشیدن به تابلوسازی تاثیر فوق‌العاده‌ای می‌گذارد که بسیار حائز اهمیت است.

 

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحله7مرحله ششم نورپردازی در تابلوسازی

 

مرحله هفتم آماده سازی قبل از نصب

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحله8آماده سازی حروف تابلو چلنیوم قبل از نصب

 

مرحله هشتم بسته بندی و ارسال به محل نصب

 

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحله9بسته بندی و ارسال به محل نصب تابلو

 

مرحله نهم نصب نهایی تابلو

انتخاب رنگ مناسب و زمینه‌های زیبا و بی‌نظیر باعث می‌شود که تابلوسازی شما جلوه‌ی زیبا و دیدنی داشته باشد. رنگ‌آمیزی بعد از نورپردازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است .

 

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحله10نصب نهایی تابلو

 

مشخصات فنی تابلو چلنیوم اندیشه آفتاب

ابعاد لبه چنلیوم: لبه چنلیوم 7 سانت ، لبه چنلیوم 9 سانت ، لبه چنلیوم 11 سانت

مشخصات smd: اس ام دی لایت و اپکس همراه با  2 سال ضمانت تعویض

جنس pvc: پی وی سی کره‌ای 8 و 10 میل

رویه کار: ورق پلکسی  3 میل تایوان

ترانس : فن‌دار با گارانتی شرکتی

 

آشنایی با انواع تابلو چلنیوم

 

تابلو چلنیوم طلق دوبل

یکی از انواع تابلوهای حروف برجسته در ایران تابلوهای چلنیوم طلق دوبل میباشند. اینگونه تابلوها از جنس طلق دوبل گلاس و دور تا دور چلنیوم و با طلق دوبل اضافه در روی کار از جنس طلق دوبل در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود. البته رنگ مشکی معمولا برای این نوع کار کاربرد بیشتری دارد. تابلو های برجسته چلنیوم طلق دوبل قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… میباشند. این تابلوها به علت داشتن حاشیه نورانی و مرکز تیره نمای خوبی هم در روز و هم در شب حتی از فواصل دورتر خواهند داشت. تابلوسازی اندیشه آفتاب سازنده انواع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته چلینیوم طلق دوبل  سفارشات شما را در سراسر کشور می پذیرد.

 

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحله12

 

 

تابلوهای چلنیوم پلکسی دوبل

یکی از انواع تابلوهای حروف برجسته در ایران تابلوهای چلنیوم پلکسی دوبل میباشند. اینگونه تابلوها از جنس پلکسی گلاس و دور تا دور چلنیوم و با پلکسی اضافه در روی کار از جنس پلکسی در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود. البته رنگ مشکی معمولا برای این نوع کار کاربرد بیشتری دارد. تابلو های برجسته چلنیوم پلکسی دوبل قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… میباشند. این تابلوها به علت داشتن حاشیه نورانی و مرکز تیره نمای خوبی هم در روز و هم در شب حتی از فواصل دورتر خواهند داشت.

 

 

تابلوهای چلنیوم حاشیه دار

تابلوهای چلنیوم حاشیه دار از انواع حروف برجسته چلنیوم می باشد که از جنس پلکسی گلاس و دور تا دور لبه چلینیوم و حاشیه از جنس پلکسی در رنگهای متنوع قابل اجرا هستند. تابلو های برجسته چلنیوم حاشیه دار قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… میباشند.

 

تابلوهای حروف برجسته چلنیوم ستاره ای

تابلوهای حروف برجسته چلنیوم ستاره ای از انواع حروف برجسته چلنیوم هستند. تفاوت این سبک از تابلو حروف برجسته چنلیوم با نوع معمول در نمای ستاره ای و درخشان آن است ؛ نور اس ام دی SMD داخل حروف برجسته با شکست از داخل تابلو به چشم بیننده ساطع می گردد که این برق ملایم در عین حال چشمک زن ، عابران در حال حرکت را به خود جذب کرده و جلوه ی فوق العاده ای از خود نمایان می سازد.

 

ساخت تابلو چلنیوم در 9 مرحله11

 

در مراحل ساخت تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) بنا بر نظر مشتری می توان پلکسی گلاس رویه ی چلنیوم را با استفاده از لیزر در فاصله های مشخص برش ایجاد و مشبک کاری کرد. سپس در زیر لایه رویین که حالا سوراخ کاری شده پلکسی شفاف به کار می رود تا از ورود گرد و غبار و  آب و … به داخل تابلو جلوگیری شود. تفاوت این سبک از تابلو حروف برجسته چلینیوم با نوع معمول در نمای ستاره ای و درخشان آن است ؛ نور  اس ام دی SMD داخل حروف برجسته با شکست از داخل تابلو به چشم بیننده ساطع می گردد که این برق ملایم در عین حال چشمک زن ، عابران در حال حرکت را به خود جذب کرده و جلوه ی فوق العاده ای از خود نمایان می سازد.قیمت تمام شده حروف برجسته چلنیوم ( چنلیوم ) با روکش پلکسی گلاس ستاره دار ،نسبت به رویه ی معمولی نسبتا بالاتر خواهد بود زیرا علاوه بر برش لیزر یک لایه پلکسی شفاف بیشتر به کار می رود.

 

 

در ساخت و تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی همواره جهت هویت بخشیدن به تابلو تبلیغاتی و رساندن پیام تابلو تبلیغاتی از حروف برجسته استفاده میشود.بنابراین با ایجاد تنوع در شکل ظاهری حروف برجسته و استفاده از متریالهای گوناگون (منظور جنس و نوع الیاژ حروف برجسته می باشد که از شناخته شده ترین متریال ها می توان به چلنیوم ، استیل و پلاستیک اشاره نمود ) می توان کارایی جذابیت و بهره وری تابلو تبلیغاتی را افزایش داد.

 

 

 

امروز شاهد تولید انواع مختلفی از تابلوهای تبلیغاتی با استفاده از مدلهای متفاوتی از نما و حروف برجسته می باشیم . دلیل این امر با توجه به رسالت تابلوهای تبلغاتی کاملا مشخص می باشد: متفاوت بودن و متفاوت به نظر رسیدن

 

در هر صنفی که باشید جهت معرفی محصولات و خدمات خود به دیگران نیازمند آنید که دیده شوید و برای این امر مهم به کار بردن روشی که جلب توجه نماید و برای دیده گان مشتریان تازه و جذاب به نظر اید امریست ضروری ، همه ما از صرف هزینه جهت تبلیغات انتظار بازدهی و فروش بیشتر داریم البته در  این مطلب قصد اموزش تبلیغات و بازاریابی را نداریم هدف از مطرح کردن این موضوع متفاوت دیدن شدن با استفاده از تابلوهای تبلیغاتی به روز و مدرن می باشد. در همین راستا گروه تبلیغاتی و تابلوسازی اندیشه آفتاب به همراه متخصصین خبره  با الگوگیری از مشاهدات خود با حضور در چندین دوره نمایشگاههای  بین المللی خارج از کشور و خرید و تهیه ملزومات ساخت تابلو تبلیغاتی و حروف برجسته  اقدام به ساخت انواع حروف برجسته با بیشترین تنوع محصول  نموده است که نمونه آن نمایش برخی از این محصولات در نمایشگاه بین المللی تهران در دی ماه سال 95 می باشد که با استقبال چشمگیر همکاران تابلوساز و مشتریان و صاحبان ذوق و سلیقه مواجه شد.

 

 

 

مشخصات فنی  انواع حروف‌ برجسته چنلیوم ساخته شده در تابلوسازی اندیشه افتاب

 

ابعاد لبه چنلیوم: لبه چنلیوم 7 سانت ، لبه چنلیوم 9 سانت ، لبه چنلیوم 11 سانت

مشخصات smd: اس ام دی لایت و اپکس همراه با  2 سال ضمانت تعویض

جنس pvc: پی وی سی کره‌ای 8 و 10 میل

رویه کار: ورق پلکسی  3 میل تایوان

ترانس : فن‌دار با گارانتی شرکتی

تابلوسازی اندیشه آفتاب سازنده انواع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته چلنیوم پلکسی دوبل سفارشات شما را در تهران و سراسر کشور می پذیرد.

 

چه خدماتی ارائه می‌دهیم؟

 

کیفیت اجرایی

 

ما همواره تلاش می کنیم تا با کیفیتی بالاتر از دیگر همکاران خدمات خود را ارائه کنیم

 

استفاده از علم روز

 

استفاده از تکنولوژی حق شماست. ما در این مهم شما را یاری خواهیم کرد.

 

زمان اجرای پروژه

 

بی شک یکی از مهمترین ویژگی های ما سرعت عمل در اجرای پروژه ها خواهد بود.

 

تضمین کیفیت

 

اگر پس از اجرای پروژه ها خللی از جانب ما برای پروژه ایجاد شود برایگان در جهت رفع آن خواهیم کوشید.

 

راهنمایی موثر

 

همواره بهترین پیشنهادات را به شما در تمامی طول پروژه ها خواهیم کرد.

 

کاهش هزینه های شما

 

قیمت هایی که برای خدمات خود انتخاب کرده ایم پایین تر از همکاران و حتی نرخ اتحادیه می باشد.

 

راحتی سفارش

 

سفارشات شما بصورت تلفنی و غیر حضوری پذیرفته خواهد شد. برای یافتن متخصص نیازی به ترک منزل نیست.

 

جلب رضایت

 

تلاش ما بر این است تا سخت پسند ترین مشتریان نیز به جمع مشتریان دائمی ما بپیوندند.

تجهیزات و ماشین‌الات

 

قبل از سفارش خدمات، با کارشناسان و مشاوران ما رایگان صحبت کنید.

منبع : تابلو سازی اندیشه آفتاب