امروز: ۱۴۰۳/۳/۸

حروف برجسته سه بعدی

 

تابلو سازی اندیشه آفتاب مرکز تخصصی ساخت حروف برجسته و تابلو تبلغاتی در ایران

 

ساخت بیش از 50 مدل حروف برجسته سه بعدی با استفاده از متریال و روش های نورپردازی گوناگون به صورت کلاسیک و فانتزی با الگوگیری از آخرین مدل ها و دیزاین های خارجی یکی از ابتکارات نوین و وجه تمایزات این مجموعه در هنر و صنعت تابلوسازی در ایران در مقایسه با سایر تابلوسازی ها و شرکت های تبلیغاتی به حساب می آید. به موجب این تنوع وسیع خدمات در تابلوسازی حق انتخاب بیشتری از نظر گزینش مدل و تصمیم گیری جهت میزان صرف بودجه برای خرید در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. تولید محصولی جدید برای اولین باردر صنعت حروف برجسته و تابلو تبلیغاتی در ایران . حروف برجسته سه بعدی حاصل تلاش ، تجربه ، خلاقیت و ارتباط و حضور در نمایشگاه های بین المللی خارج از کشور و الگوگیری از جدیدترین متدهای روز دنیا و استفاده ازمتریال وارداتی منحصر به شرکت اندیشه آفتاب و بهره گیری از جدیدترین دستگاههای خط تولید این نوع حروف برجسته می باشد.

 

حروف برجسته سه بعدی - تابلوسازی اندیشه افتابحروف برجسته سه بعدی - تابلو سازی اندیشه افتاب

 

 

از قابلیتهای منحصر به فرد این حروف می توان به :

 

1- ساخت حروف برجسته با کمترین قطر قلم (ضخامت حروف) تا 10 میلی متر و عمق حروف تا 20 میلیمتر

 

2- تنوع رنگ (بدون محدودیت )، زیبایی، ظرافت و دقت بی نظیر در ساختار حروف و ماندگاری بالا و ... اشاره نمود.

 

3- انتخاب جهت نوردهی حروف توسط خود مشتری ( نوردهی از مقابل – نوردهی ازپشت حروف ویا نوردهی از طرفین حروف )

 

4- قابل نصب در کلیه شرایط جوی و محیطی اعم از داخل و یا بیرون فروشگاه و یا دفاترکار (سیتی سنترها و غرفه های نمایشگاهی ) به صورت دائمی

 

 

طرح حروف سه بعدی براساس جستجو و نگاه تیزبین و ارتباط با نمایشگاهای خارجی و پیگیری های مستمر و رفت وامدهای مکرر وبازدید از کارخانه های خارجی ساخت حروف و صرف هزینه های زیاد و البته سودمند و تعامل با شرکت های سازنده دستگاههای حروف ساز جهت رفع معایب دستگاهای حروف ساز لاتین و ارتقاء و سازگاری دستگاه ها برای ساخت حروف فارسی که بسیار پیچیده تر از ساخت حروف لاتین می باشند و همچنین الگوبرداری از نمونه های مورد استفاده در کشورهای مدرن و پیشرفته مطرح و به منصه ظهور رسید . در نتیجه این امر گروه  تبلیغاتی اندیشه آفتاب را به یکی از مراکز بی بدیل ساخت حروف برجسته تبدیل نموده است .

 

حروف برجسته سه بعدی - تابلو سازی اندیشه افتابحروف برجسته سه بعدی - تابلو سازی اندیشه افتاب

 

 

تولید انواع حروف برجسته عبارت از :

 

حروف برجسته سه بعدی

 

حروف برجسته وکیوم سه بعدی

 

حروف برجسته آلومینیوم رنگی

 

حروف برجسته آلومینیوم طرح دار

 

حروف برجسته استیل تا ضخامت 12 میلی متر

 

حروف برجسته فانتزی در ترکیب رنگهای خاص و منحصربه فرد

 

حروف برجسته چنلیوم اسپانیایی در ضخامت 0.3 تا 0.5 میلی متر

 

 

تابلوسازی حروف برجسته

 

تابلو حروف برجسته معمولاً یک شکل سه بعدی، گرافیک ، متن و یا یک نشانه می باشند. این دسته از تابلو های تبلیغاتی در مدل های مختلف موجود است، همچنین بسته به نیاز و سلیقه مشتری طراحی و ساخته می شود. اجزا این تابلو ها به طور کلی از ۳ قسمت اصلی تشکیل میشود:

 

حروف برجسته سه بعدی - تابلو سازی اندیشه افتابحروف برجسته سه بعدی - تابلو سازی اندیشه افتاب

 

 

اجزا تابلوهای حروف برجسته

۱سطح روی تابلو که می تواند از ورق های اکرولیک ، استیل ، و یا فلزی باشد.

 

۲سطح کناری ، لبه و یا زوار دور که مانند قسمت روی کار می تواند یکی از متریال های سطح رویی تابلو باشد.

 

۳سطح زیرین تابلو که معمولاً از ورق های پی وی سی فشرده ۶،۸،۱۰ میلیمتر می باشد.

 

 

در صورتی که تابلو های حروف برجسته به اصطلاح بک لایت یا نوراندریک باشد ، جزء مهم دیگر تشکیل دهنده این دسته از تابلو ها جهت نور پردازی، بهره گیری از لامپ های کم مصرف با طول عمر بالا با نام اِس اِم دی می باشد.

 

قدمت استفاده از فرمت تابلو حروف برجسته در امر تبلیغات به سالیان دور بر می گردد و از دیر باز کاربرد بسیار داشته ومورد توجه بوده و تا به امروز با فرمت های به روز شده و بخاطر جذابیت ، بعد بخشی و گیرایی بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

انواع تابلو حروف برجسته

 

متداول ترین انواع تابلو حروف برجسته شامل : حروف برجسته استیل ، حروف برجسته پلاستیک (حروف پلکسی گلاس) ، حروف برجسته چلنیوم و حروف برجسته فلزی اشاره کرد. از میان این تابلو ها ، حروف برجسته استیل نما و تصویری کلاسیک و مدرن ، چلنیوم و پلاستیک نمایی فانتزی با طیف تبلیغ گرایی بالا دارند ، و به تناسب کاربرد آنها در زمینه گوناگون تبلیغاتی و با درنظر گرفتن هارمونی رنگ و دکوراسیون محیط مورد نظر استفاده می شوند.

 

شما عزیزان می توانید جهت ساخت کلیه تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای حروف برجسته، حروف چلنیوم، حروف پلاستیک، حروف پلاستیک سه بعدی، حروف استیل نور مخفی (پایه نوراندریک)، حروف برنجی، حروف برجسته ترکیبی، تابلوهای پلکسی و کامپوزیت با تابلوسازی اندیشه آفتاب تماس برقرار نمایید.

 

اندیشه آفتاب مجهز به کارگاه مدرن تابلو سازی با تمامی تجهیزات و دستگاه های حروف سازی چلنیوم،حروف سازی استیل، جوش لیزری فلزات (استیل)، وکیوم، لیزر فلزات و غیر فلزات، مجهز به کوره رنگ و اتاق رنگ و... جهت ساخت تابلو های تبلیغاتی و تابلو های حروف برجسته،حروف چلنیوم،حروف پلاستیک،حروف پلاستیک سه بعدی، حروف سه بعدی وکیوم، حروف استیل نور مخفی (پایه نوراندریک)، حروف برجسته ترکیبی،تابلوهای فلکسی و کامپوزیت در خدمت مشتریان (شرکت ها) و همکاران تابلو ساز و شرکت های تبلیغاتی می باشد.

 

مطالعه این مطالب به شما پیشنهاد می گردد :

تابلو کامپوزیت

تابلو چلنیوم

تابلواستیل و مزایای استفاده از ان

 

 

تابلوسازی حروف برجسته سه بعدیتابلوسازی حروف برجسته سه بعدی