امروز: ۱۳۹۹/۴/۲۴

 

 

 

تابلوسازی در بازار تهران

 

تابلوسازی در بازار تهران1 تابلوسازی در بازار تهران2 تابلوسازی در بازار تهران3 تابلوسازی در بازار تهران4

شماره تماس 09123188582 اشکان بیگدلی

02122854605

جزئیات خاص

تلفن همراه 09123857588

اینستاگرام @andisheaftab        

ساعت کاری 8 صبح تا 8 بعدازظهر

تلگرام  09192962879              

واتس آپ  0919262879            

 

 

اگر به دنبال تابلو حروف برجسته برای تابلو مغازه خود هستید حتما با نام های تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، تابلو پلکسی ، تابلو ترمووود یا تابلو چوبی ، تابلو کامپوزیت، تابلو لایت باکس و تابلو الماسی برخورد کرده اید و کم و بیش با متریال و سبک این گونه تابلو ها آشنا شده اید و مدل تابلوهای لاس وگاسی هم جزوی از این محصولات به شمار می آیند برای آشنایی بیشتر و ثبت سفارش تابلوسازی با ما همراه باشید.

 

تولید و عرضه تابلو مدل چلنیوم کریستالی در مرکز شهر :

 

 

تولید و عرضه تابلو مدل چلنیوم کریستالی در مرکز شهر ، تابلوهای کریستالی کمتراز یکسال است که وارد بازار ایران شده است. تابلو مغازه و تابلو سردرب فروشگاه ها با سبک تابلو کریستالی بسیار جذاب و جالب توجه است . تولید و عرضه تابلو چلنیوم در دو نوع چلنیوم کریستالی و چلنیوم الماسی تولید می شود. در مدل کریستالی یک صفحه شفاف یا روشن بر روی کار زده می شود و به جای اینکه سطح پلکسی رنگی باشد، از قطعات کریستالی یا سنگ های یخی رنگی استفاده میشود. سنگ ها به روی پلکسی سطح چلنیوم چسبانده میشود. در این سبک تابلوسازی، درخشندگی و تابش تابلو چلنیوم بسیار زاید است. از این رو سبب جلب توجه فراوانی میشود.

 

تابلو چلنیوم کریستالی

 

تولید و عرضه تابلو مدل چلنیوم الماسی در بازار تهران :

 

 

تولید و عرضه تابلو مدل چلنیوم الماسی در بازار تهران ، انواع تابلو مدل چلنیوم الماسی در تمامی ابعاد استفاده می شود و جزئ جدیدترین و خلاقانه ترین حروف تابلو برجسته در خانواده تابلو های تبلیغاتی محسوب میشود تابلو چلنیوم الماسی به صورت مشبک مانند است که به آن، مش هم می گویند که در انوع مختلف، از جمله ستاره ای در بازار وجود دارد که با جلوه گری از نمای کناری چند سالی است مورد اقبال عمومی قرار گرفته است با پلکسی گلاس سفید و دوبل پلکسی طلایی پانچ با نور آفتابی که نور را از خود عبود می دهد زیبایی خاص و جلوه بصری منحصر به فردی را به این نوع می بخشد مناسب برای تابلو های سردر ازجمله اصناف مرتبط با کالاهای لوکس و سالن های زیبایی و غیره میباشد. تولید و عرضه تابلو مدل چلنیوم الماسی با استفاده از بهترین دستگاه های اتوماتیک در کمترین زمان و بالاترین کیفیت تولید می شود.

 

تابلو چلنیوم الماسی

 

تولید و عرضه مدل تابلوسازی لبه سوئدی در محدوده بازار تهران :

 

 

تولید و عرضه مدل تابلوسازی لبه سوئدی در محدوده بازار تهران ، تابلوسازی لبه سوئدی می توانند زمینه مناسبی برای جذب مشتری برای صاحبان کسب و کار به شمار آید و فرصت بسیار خوبی برای معرفی محصولات تولیدی و واحدهای تجاری باشد. در مدل تابلوسازی تابلو چلنیوم لبه های چلنیوم نسبت به سطح تابلو برامده بوده و اختلاف سطح دارند. در سبک تابلوسازی لبه سوئدی این اختلاف حذف شده و لبه و نمای تابلو هم سطح و فلت هستند. جنس لبه های این تابلوها چلنیوم است، اما با توجه به روش ساخت آن از چلنیوم متفاوتی استفاده میشود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. جالب توجه است که تابلوهای حروف برجسته در کشورهای اروپایی معمولا به سبک فلت، یعنی به صورت هم سطح ساخته میشوند. تنها تفاوت چلنیوم با لبه هندی یا لبه سوئدی در یکدستی و هم سطح بودن آن است.

 

تابلو برجسته لبه سوئدی

 

تولید و عرضه باکس تابلو چلنیوم در بازار :

 

 

تولید و عرضه باکس تابلو چلنیوم در بازار ، باکس یک لغت لاتین است و در فرهنگ لغت فارسی به معنی جعبه می باشد که در بسیاری از اصناف مختلف متناسب با نوع حرفه از کار برد های فرآوانی برخوردار است. تولید و عرضه باکس تابلو چلنیوم در تابلو سازی می تواند در انواع مختلفی نظیر باکس تابلو کامپوزیت، باکس تابلو پلکسی گلاس، باکس تابلو استیل و بسیاری دیگر از موارد مشابه ساخته شود. باکس تابلو چلنیوم یکی دیگر از باکس ها در این حرفه می باشد که از کاربرد های فراوانی برخوردار است و از باکس های پر فروش در تابلو سازی به شمار می رود.

 

تابلو چلنیوم باکس

 

تولید و عرضه تابلو استیل ترکیبی در بازار تهران :

 

 

تولید و عرضه تابلو استیل ترکیبی در بازار تهران ، تابلو استیل ترکیبی و یا همان تابلو حروف برجسته با ترکیب استیل و پلکسی می باشد . این تابلو بسیار زیبا بوده و جزء خاص ترین تابلوهای قابل تولید در کشورمان می باشد. تابلو استیل ترکیبی را میتوان با استیل رینگی به مشتری عرضه کرد که ترکیب این دو محصول جلوه زیبایی به تابلو خواهد داد. در این سبک تابلو سازی پلکسی بصورت مستقیم بروی لبه استیل ساخته میشود که خود استیل رینگی رنگبندی و حالت های مختلف دارد. قیمت تولید و عرضه تابلو استیل ترکیبی با توجه به نوع ساخت و ویژگی های آن تعیین شده است که تنوع های زیادی دارد.

 

تابلو ترکیبی استیل با پلکسی

 

تولید و عرضه تابلوسازی مدل وکیوم در بازار :

 

 

تولید و عرضه تابلوسازی مدل وکیوم در بازار ، دستگاه های جدید وکیوم امکان ساخت حروف به شکل هر حجمی را می دهد به صورتی که روی حروف و طرح ها از لبه حروف جدا نیستند . برای ساخت این حروف ها ابتدا قالب های چوبی تهیه میشوند و سپس ورق های پلکسی با استفاده از از فناوری ترموفرمینگ به شکل قالب مورد نظر در می آیند. این نوع از تابلو ها بسیار چشم گیر هستند و فروشگاه شما را از فروشگاه های اطراف بسیار متمایز می کنند. تولید و عرضه تابلو وکیوم را میتوان با تلفیقی از سایر حروف برجسته، مانند حروف استیل و در رنگهای متفاوت طراحی و تولید کرد. تلفیق انواع حروف برجسته باعث ساخت زیبای تابلو وکیوم میشود.

 

تابلو وکیوم تابلو وکیوم

 

تولید و عرضه تابلو نئون پلاستیک در بازار تهران :

 

 

تولید و عرضه تابلو نئون پلاستیک در بازار تهران ، این تابلو از گذشته های دیرباز در حوزه تابلوسازی مورد استفاده قرار میگرفته که به این نوع تابلو حروف نئون پلاستیک گفته میشود، و در رنگهای مختلف، با ظاهری زیبا و شفاف ساخته میشود. جنس این نوع حروف برجسته از پلکسی گلس میباشد. در این نوع تابلوهای حروف برجسته برخلاف تابلوهای استیل یا چلنیوم، در قسمتهای لبه و رویه از طلق های پلکسی گلس استفاده می­شود. پلکسی گلس نوعی اکرولیک بوده که قابلیت عبور نور را دارد  استفاده از پلاستیک در ساخت این حروف برجسته باعث نوردهی بیشتر شده اما هنگامی که از زاویه کنار به آن نگاه میکنیم، به نظر ناخوانا میرسد. در تابلوهای حروف برجسته پلاستیکی، به دلیل پراکندگی نور و نحوه تابش علاوه بر رویه کار، به قسمت لبه یا کناره های حروف، جلوه ای زیبا و خاص برای تابلو تبلیغاتی به ارمغان می آورد.

 

تابلو نئون پلاستیک

 

تولید و عرضه تابلو فلکسی در مرکز شهر :

 

 

تولید و عرضه تابلو فلکسی در مرکز شهر ، این محصول یکی از قدیمی ترین و ابتدایی ترین تابلوهاست که در گذشته به صورت بدون نور پیاده سازی می شد. تولید و عرضه تابلو فلکسی در دو نوع با نور و بدون نور تولید می شود تابلوهای فلکسی به صورت مکعبی ، ریلی ، سپری و اسکلت فلزی در بازار موجود می باشد ساخت تابلوهای فلکسی با پوشش فلکس میباشد و برای روشنایی آن از لامپ های فلوروسنت  یا همان مهتابی استفاده می شود . از این تابلوها در سر در مغازه ها ، فروشگاه ها  ، تابلوهای نصب شده در معابر و گذرگاه ها استفاده می شود.

 

تولید و عرضه انواع چلنیوم پانچ در محدوده بازار تهران :

 

 

تولید و عرضه انواع ورق پانچ در محدوده بازار تهران ، چلنیوم پانچ شده ورق های الومینیومی هستند که توسط دستگاه های صنعتی بر روی آنها پانچ هایی با، قطرهای متفاوت و تعداد مختلف ایجاد می شود.تولید و عرضه انواع رول های چلنیوم پانچ به صورت کلی در سایز 50، 40 ، 30 متر تولید می شوند اما، بنا بر درخواست مشتری می توان آن ها را در ابعاد مختلف تولید کرد. ازانواع رنگ ورق های پانچ شده ورق های چلنیوم در رنگ های بسیار متنوعی مانند طلایی، نقره ای، مسی، آبی، قرمز، سفید، سبز و مشکی موجود می باشد می توان نام برد.

 

تولید و توزیع تابلو راهنما در بازار تهران :

 

 

تولید و توزیع تابلو راهنما در بازار تهران ، تابلوهای راهنما جزء برترین تابلوها هستند که وظیفه آنها هدایت افراد در خیابان ها ، معابر و مکان های اداری ، تجاری ، مسکونی پرازدحام با بخش ها ، طبقات ، راهروهای متعدد می باشد . تولید و توزیع تابلو راهنما انواعی دارد : تابلوهای هشدار دهنده ، تابلوهای راهنمایی و رانندگی ، تابلوهای موجود در مکان های اختصاصی و عمومی همچون تابلو ورود ، تابلو خروج اضطراری ، تابلو طبقات ، تابلو اسامی و تابلو سالنی

 

تولید و عرضه تابلو لایت باکس در بازار :

 

 

تولید و عرضه تابلو لایت باکس در بازار ،در این نوع تابلو از جعبه یا باکس های نورانی که دارای جنس پلاستیک ، چوب یا آلومینیوم می باشند استفاده میشود و سپس عکس یا پوستر تبلیغاتی در داخل آن جاسازی می گردد و تابلوساز لامپ های تامین نور را در پشت آن جاسازی می نماید کیفیت آن را افزایش می دهد. تولید و عرضه تابلو لایت باکس در دو نوع تولید می شود به طوری که، یکی ایستاده و دیگری آویز می باشد.

 

تلویزیون شهری در مرکز شهر :

 

 

تلویزیون شهری در مرکز شهر، قیمت تلویزیون شهری بر اساس مشخصات فنی آن تعیین می شود و، در صنعت تابلوسازی، یک گیرنده دیجیتال است که به راحتی می تواند کلیپ های تبلیغاتی شما را به نمایش بگذارد . اگر توان خرید تلویزیون شهری را ندارید می توانید با اجاره تلویزیون شهری اقدام به تبلیغ محصولات و خدمات خود نمایید .

 

عرضه انواع تابلو کامپوزیت در بازار تهران :

 

 

عرضه انواع تابلو کامپوزیت در بازار تهران ، در حال حاضر تابلو کامپوزیت یکی از رایج ترین و زیباترین تابلوهای تبلیغاتی به دلیل داشتن خصوصیات و قابلیت های زیر می باشد.

مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا ،ضد حریق و عایق حرارت ، ضد زنگ و اکسیداسیون ، عدم جذب گرد و غبار ، زیبایی و درخشندگی ، تنوع رنگ نامحدود ، نصب سریع و دقیق ، نگهداری آسان ، قابل بازیافت ، عمر طولانی ، سبک وزن و مستحکم در این روش هم به جای ورق پی وی سی از ورق های کامپوزیت به عنوان زیرساز حروف برجسته بهره برده می شود که علاوه بر تابلوی تبلیغاتی ، می توان برای زیباسازی محل کسب از نمای کامپوزیت هم بهره برد و یک محیط بسیار شیک برای محل کسب فراهم ساخت .

 

تولید کننده تابلو رینگی در بازار :

 

 

تولید کننده تابلو رینگی در بازار ، برای ساخت این تابلو تبلیغاتی زیبا ، تابلوساز پلکسی رینگی را به شکل رینگ در اندازه ها و ضخامت های دلخواه برش میدهد ، تولید کننده تابلو رینگی میتواند این تابلو را بر روی چلنیوم و استیل پیاده کند.

 

تابلو رینگی استیل

 

تولید کننده تابلو ترموود در محدوده بازار تهران :

 

 

تولید کننده تابلو ترموود در محدوده بازار تهران ،یک نوع تابلوی بسیار زیبا و کلاسیک است که به جای ورق پی وی سی از چوب ترموود برای زیرسازی حروف برجسته استفاده می شود که می توان برای تزیین دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی نیز از چوب ترموود استفاده نمود. تولید کننده تابلو ترموود در محدوده بازار تهران ، قادر به تولید انواع تابلو ترموود هستند ، از چوب ترموو در ساخت تابلو تبلیغاتی تابلو سازی حروف برجسته با نمای ترموود ،کفپوش محوطه های باز ،نمای ساختمان ،مبلمان شهری ،آلاچیق، پرگولا، میز و نیمکت های پارکی ،‌ پرچین، رواق، فلاورباکس ،باغبام استفاده می شود

 

تابلو ترموود

 

تابلو چلنیوم در مرکز شهر :

 

 

تابلو چلنیوم در مرکز شهر ، نسل جدیدی از تابلوهای تبلیغاتی میباشد که از متریال چلنیوم و پلکسی گلاس ساخته شده که چند سالی از ورود آن به صنعت تابلوسازی نمیگذرد و در کشور ما در حال حاضر به دلیل داشتن زیبایی و جذابیت فوق العاده ، مدرن بودن ، تنوع رنگ ، تنوع نورپردازی ، رتبه یک را به خود اختصاص داده است. اصلی ترین متریال این نوع تابلو، لبه چلنیوم است که از نوعی آلیاژ آلومینیوم با نام اختصاری چلنیوم به بازار تابلوسازی وارد شده است و در مدل های متعددی همچون تابلو چلنیوم رنگی ، الماسی، دوبل ، لبه طلایی ، لبه نقره ای ، کریستالی ،ساید ، پانچی ، لترمکس قابل ساخت و عرضه می باشد.

چلنیوم واژه ی است که بر معنای خاصی دلالت نمی کند و عبارت صحیح آن چنلیوم است که از دو کلمه ی چنل به انگلیسی یعنی کانال و لیوم که مخفف شده ی کلمه ی آلومینیوم می باشد، تألیف یافته است. تابلوی چلنیوم همان تابلو حروف برجسته است که در آن حروف به شکل برجسته نمایش داده می شوند.

 

ساخت تابلو استیل در بازارتهران :

 

 

ساخت تابلو استیل در بازار تهران ، یکی از جذابترین تابلوهای تبلیغاتی می باشد و همانطور که از نامش پیداست بدنه اصلی از استیل تشکیل شده است در روزگاران قدیم تابلو استیل با استفاده از فلزاتی همچون برنج ، مس و یا آهن ساخته می شد که این فلزات به مرور زمان سیاه می شدند و زیبایی خود را از دست می دادند و نیاز به پرداخت مجدد داشتند تا اینکه استیل جایگزین آنها شد . استیل اصل براق ، شفاف و زیباست و در مقابل شرایط جوی و آب و هوایی بسیار مقاوم است و زیبایی و براقیت آن کاسته نمی شود در تابلو استیل نور داخلی وجود ندارد و فقط می توانیم از نور خارجی استفاده کنیم. پس یکی از روش های نورپردازی در تابلو استیل نوراندریک خواهد بود. اس ام دی ها در پشت کار چیده می شوند و پس از روشنایی شاهد پرتاب نور از لبه های کار خواهیم بود. حاشیه کناری همراه با روشنایی جلوه کار را چندین برابر می کند. نوع دیگری از نورپردازی که منحصر به تابلو استیل است، استفاده از پلکسی دوغی است. پلکسی دوغی در واقع نوعی از پلکسی است که قابلیت پخش نور یکسان دارد. اس ام دی ها در پشت حروف تابلو استیل تعبیه می شوند. این اس ام دی ها از این طرف توسط استیل و از طرف دیگر توسط پلکسی دوغی محصور شده اند. نور حاصل از روشن شدن این اس ام دی ها به ناچار از طریق پلکسی دوغی منعکس می شوند. زیبایی این نوع نور پردازی بسیار قابل توجه است.

 

نصب و اجراء پروژه های تبلیغاتی در بازار :

 

 

نصب و اجراء پروژه های تبلیغاتی در بازار ، برای نصب و اجراء پروژه های تبلیغاتی در بازار تهران ، با حضور تابلوسازان حرفه ای و مجرب، در زمینه طراحی و ساخت تابلو، خدمات متنوع و تخصصی انجام میگیرد. از خدمات تخصصی تابلو در تابلوسازی اندیشه آفتاب در بازار تهران، تابلو چلنیوم، تابلو استیل طلایی و سیلور به صورت مات و براق ، تابلو چلنیوم پلکسی دوبل ، تابلو استیل خشدار، تابلو چلنیوم ساید لایت، تابلو چلنیوم الماسی، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو مغازه، تابلو ترموود، تابلو کامپوزیت و تابلو نئون پلاستیک می باشد. در صورتی که قصد استفاده از خدمات تخصصی و حرفه ای تابلوسازی اندیشه آفتاب در بازار تهران را دارید، با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

 

شایان ذکر است این واحد آماده عقد قرارداد با تمامی پروژه ها و کارخانه های خصوصی و نیمه خصوصی، دولتی و همچنین کلیه پیمانکاران محترم می باشد.