امروز: ۱۴۰۳/۳/۸

 
 
 
تابلوسازی کامپوزیت
 
تابلو کامپوزیت
 
در حال حاضر تابلو کامپوزیت یکی از رایج ترین و زیباترین تابلوهای تبلیغاتی به دلیل داشتن خصوصیات و قابلیت های زیر می باشد.

 

خصوصیات تابلو کامپوزیت:
 
مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا ،ضد حریق و عایق حرارت ، ضد زنگ و اکسیداسیون ، عدم جذب گرد و غبار ، زیبایی و درخشندگی ، تنوع رنگ نامحدود ، نصب سریع و دقیق ، نگهداری آسان ، قابل بازیافت ، عمر طولانی ، سبک وزن و مستحکم

 

 
قابلیت های تابلو کامپوزیت:
 
سطح صاف و مسطح کامپوزیت هر نوع چاپ دیجیتال ،استیکر و رنگ آمیزی را می پذیرد و این دلیلی است بر تقریبا نامحدود بودن تنوع رنگی آن گزینه ضد حریق بودن در تابلوهای فلزی امری بدیهی است لکن بدلیل خاصیت مقاومت دمایی بالا، تابلو کامپوزیت برخلاف سایر تابلوهای فلزی مانع از رسیدن سریع حرارت به تجهیزات داخلی تابلو می شود و در صورت بروز آتش سوزی بعلت عدم وجود CFC مشکلی به وجود نمی آورد. هم چنین با توجه با انعطاف پذیری ،کامپوزیت نمی شکند. ظاهر تابلو به دلیل خاصیت پاکسازی خودکار کامپوزیت، براق و زیبا می ماند، گرد و غبار تقریبا هرگز به تابلو کامپوزیت نفوذ نمی کند و در صورت برخورد با تابلو به آسانی حتی با آب باران تمیز می شود.

 

 

 

کامپوزیت,برش کامپوزیت,خدمات کامپوزیت,قیمت کامپوزیت,برش cncکامپوزیت

 

 
تکنولوژی CNC

 

تعهد به رعایت اصول فنی و استاندارد ها مستلزم به کارگیری انواع دستگاه های مدرن و نرم افزار های به روز دنیاست. گروه تبلیغاتی اندیشه آفتاب بر این باور است که تحقق بهترین بودن نه تنها مستلزم تلاش و پشتکار و همت بالا بلکه به تامین و استفاده از تکنولوژی روز دنیا نیز وابسته است. با این اندیشه و دید مشتری سالاری و بالا بردن کیفیت خدمات، در راستای اهداف بلند مدت خود، گام های موثری برداشته است.
 
خدمات شيار و برش CNC کامپوزيت پنل آلومينيوم ،MDF ،چوب و ...

 

 

کامپوزیت,برش کامپوزیت,خدمات کامپوزیت,قیمت کامپوزیت,برش cncکامپوزیت

 

 
مزايای خم و برش کامپوزیت با دستگاه CNC تابلوهای گروه تبلیغاتی اندیشه آفتاب :

 

 
 • افزايش سرعت با حفظ کيفيت توليد محصول ( شيار و برش و آماده سازی 300 متر مربع ورق در روز)
 • بالا رفتن دقت در توليد و نصب پانل ها ( خطای کمتر از دهم ميليمتر)
 • امکان برنامه ریزی دقیق در اجرای پروژه ها با توجه به زمانبندی مربوطه
 • جلوگیری از ايجاد خط و خش در زمان توليد و بالا رفتن ضريب ايمنی در نگهداری ورق
 • انجام فرآيندهای يکنواخت (شیار ، برش ،کوشه بری ،پانچ ،سوراخ کاری ،کج بری و...)
 • کاهش هزینه های استهلاک (جايگزين مناسب ابزارهای دستی و سنتی مانند اور فرز و...)
 • امکان ارتباط مستقيم دستگاه CNC با کليه نرم افزارهای طراحی
 • مدیریت پرت متريال (ورق کامپوزيت ،MDF ،چوب و ...)
 • جلوگیری از دپو و حمل و نقل مضاعف و غیر ضروری و خط و خش ها و جابجایی های ناخواسته ورق در کارگاه های اجرایی.
 • کاهش فاحش هزینه نسبت به روش های دستی ( معادل حدود 40,000 ریال به ازاء هر مترمربع در ابعاد متعارف ).
 • امکان تولید ورقهای خاص و اشکال مختلف که به صورت دستی و در حجم بالا امکان پذیر نیست.
 • امکان ایجاد شیارهای مورد نیاز جوش پلی اتیلن.
 • امکان تولید پانلهای مخصوص انواع سیستم هنگ

 

 دوستدار محیط زیست، برگرفته از طبیعت و خلاقیتی شگرف در تابلوسازی

 

متریال تزئینی که خیلی سریع جایگاه  خود را در صنعت تابلو سازی و نما پیدا کرد و در مدتی کوتاه توجه زیادی به خود جذب کرد.نصب آسان ،تنوع رنگ ،قیمت مناسب و ده ها مزیت دیگر کامپوزیت را به انتخابی مفید ،کارآمد و مقرون به صرفه مبدل کرد.کامپوزیت در لغت به معنای مخلوط مرکب است که اشاره بر لایه لایه بودن ولی ادغام نشدن لایه ها در ساختار درونی آن دارد.ترکیب کلی کامپوزیت این محصول سبک وزن اما مقاوم، پوسته ای متشکل از دو ورق آلومینیوم نازک 5/. و هسته میانی پلی اتیلین 3 میلی متر است که با احتساب لایه های چسب در مجموع 4 میلی متر میشود .سطح آلومینیوم خارجی  با پوشش رزین  PVDFپوشانده شده است که عایق خراش وتغییرات دما و هوا است. شایان ذکر است برای نصب تابلو در فضاهای داخلی لایه رویی با پوشش پلی استر مکفی است اما تابلوهایی که در فضای خارجی قرار میگیرند با توجه به رطوبت ، آب و هوا و سایر عوامل بیرونی به منظور دوام بیشتر ، ملزم به استفاده از لایه محافظ PVDF هستند.

 

 خصوصیات :

 

مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا

 

ضد حریق و عایق حرارت

 

ضد زنگ و اکسیداسیون

 

عدم جذب گرد و غبار

 

زیبایی و درخشندگی

 

تنوع رنگ نامحدود

 

نصب سریع و دقیق

 

نگهداری آسان

 

قابل بازیافت

 

عمر طولانی

 

سبک وزن

 

مستحکم

 

سطح  صاف و مسطح کامپوزیت هر نوع چاپ دیجیتال ،استیکر و  رنگ آمیزی را می پذیرد وا ین دلیلی است بر تقریبا نامحدود بودن تنوع رنگی آن گزینه ضد حریق بودن در تابلوهای فلزی امری بدیهی است لکن بدلیل خاصیت مقاومت دمایی بالا، تابلو کامپوزیت برخلاف سایر تابلوهای فلزی مانع از رسیدن سریع حرارت به تجهیزات داخلی تابلو می شود و در صورت بروز آتش سوزی  بعلت عدم وجود  CFCمشکلی به وجود نمی آورد. هم چنین با توجه با انعطاف پذیری ،کامپوزیت نمی شکند.

 

ظاهر تابلو به دلیل خاصیت پاکسازی خودکار کامپوزیت، براق و زیبا میماند .گرد و غبار تقریبا هرگز به تابلو نفوذ نمی کند و در صورت یرخورد با تابلو به آسانی حتی با آب باران تمیز میشود ، کامپوزیت را برگرفته از طبیعت خواندیم زیرا فن آوری NANO PVDF مشابه سیستم پاکسازی طبیعی برگ گل نیلوفر آبی است که نمونه بارزی از عدم جذب آلودگی و غبار در جهان پیرامون ماست اجرای دقیق تابلو کامپوزیت اندیشه آفتابدر طی سالهای اخیر با توجه به مصرف دقیق آهن و متریال توانسته مشتریان زیادی به این محصول را جذب نماید .

 

تابلو چلنیوم کامپوزیت سردر مغازه, تابلو چلنیوم فروشگاه, تابلو کامپوزیت شرکت, تابلو تبلیغاتی کامپوزیت ,تابلو تبلیغاتی چلنیوم, تابلو سردر فروشگاه, ساخت تابلو تبلیغاتی, ساخت تابلو , ساخت تابلو مغازه, تابلو سردر, سازنده تابلو تبلیغاتی, طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی تابلو چلنیوم کامپوزیت سردر مغازه, تابلو چلنیوم فروشگاه, تابلو کامپوزیت شرکت, تابلو تبلیغاتی کامپوزیت ,تابلو تبلیغاتی 
 
 

کامپوزیت,برش کامپوزیت,خدمات کامپوزیت,قیمت کامپوزیت,برش cncکامپوزیتکامپوزیت,برش کامپوزیت,خدمات کامپوزیت,قیمت کامپوزیت,برش cncکامپوزیت