امروز: ۱۳۹۹/۴/۲۳

تابلو پوینت1

 

تابلو پوینت لایت ( پوینت کالر )

بعد از ورود و شروع به ساخت تابلو چلنیوم در ایران و با گسترش و پیشرفت صنعت تابلوسازی و حروف برجسته ، امروز شاهد نوع آوری و خلاقیت و ابتکار در ساخت تابلوهای تبلیغاتی می باشیم. یکی از این تابلوها ، تابلو پوینت ویا تابلو پوینت کالر ( تابلوزمینه نورانی – پیکسل مربعی ) میباشد که بعد از ساخت تابلوهای ساده از جمله چلنیوم با زمینه کامپوزیت، فایبرگلاس، ترموود و... حال نیاز به یک نوع آوری و ابداع در زمینه تابلوهای تبلیغاتی بود که فوق العاده زیبا و جذاب باشد که بتواند چشم هر بیننده ای را خیره نمایید. در نهایت به جای زمینه تک رنگ تابلوهای چلنیوم با قرار دادن مکعب مربع یا دایره هایی نورانی به قطر 7 یا 8 سانتی متر با فاصله منظم در کنار هم جذابیت و زیبایی حیرت آوری را به تابلو پوینت بخشیده است.از قابلیت های تابلو پوینت میتوان به فوق العاده جذاب بودن تابلو پوینت و قابلیت نمایش رنگ  پیکسلها در ترکیب 16 میلیون رنگ اشاره نمود.

برای اشنایی شما عزیزان با این نوع تابلوها چند نمونه کار ساخته شده از تابلوسازی اندیشه آفتاب در این صفحه بارگذاری شده است.

 

 

 

تابلو پوینتتابلو پوینت

 

در ضمن جهت اطلاع شما سروران گرامی این نکته شایان ذکر می باشد که تابلوهای استفاده شده در سر در  مغازه ی بستنی فروشی ها غالبا تابلو پوینت می باشد.