امروز: ۱۴۰۳/۵/۱

تابلو پوینت

 

 

تابلو پوینت لایت - پوینت کالر

بعد از ورود و شروع به ساخت تابلو چلنیوم در ایران و با گسترش و پیشرفت صنعت تابلوسازی و حروف برجسته ، امروز شاهد نوع آوری و خلاقیت و ابتکار در ساخت تابلوهای تبلیغاتی می باشیم. یکی از این تابلوها ، تابلو پوینت و یا تابلو پوینت کالر ( تابلوزمینه نورانی – پیکسل مربعی ) می باشد که بعد از ساخت تابلوهای ساده از جمله چلنیوم با زمینه کامپوزیت، فایبرگلاس، ترموود و... حال نیاز به یک نوع آوری و ابداع در زمینه تابلوهای تبلیغاتی بود که فوق العاده زیبا و جذاب باشد که بتواند چشم هر بیننده ای را خیره نمایید. در نهایت به جای زمینه تک رنگ تابلوهای چلنیوم با قرار دادن مکعب مربع یا دایره هایی نورانی به قطر 7 یا 8 سانتی متر با فاصله منظم در کنار هم جذابیت و زیبایی حیرت آوری را به تابلو پوینت بخشیده است.

از قابلیت های تابلو پوینت میتوان به فوق العاده جذاب بودن تابلو پوینت و قابلیت نمایش رنگ  پیکسلها در ترکیب 16  میلیون رنگ  اشاره نمود.  دو عکس زیر بخش کوچکی از نمونه کارهای اجرا شده در تابلوسازی اندیشه آفتاب می باشد شما سروران گرامی می توانید جهت سفارش ساخت تابلو و یا حتی مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش با ما تماس حاصل نمایید.

 

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر ساخته شده در تابلوسازی اندیشه افتاب کلیک نمایید بر روی تابلو پوینت

 

تابلو پوینتتابلو پوینت

 

در ضمن جهت اطلاع شما سروران گرامی این نکته شایان ذکر می باشد که تابلوهای استفاده شده در سر در  مغازه ی بستنی فروشی ها غالبا تابلو پوینت می باشد.