امروز: ۱۳۹۹/۴/۲۳

تابلو پوینت 3

 

تابلو پوینت لایت یا پوینت کالر ( زمینه روشن ( :

وحالا بعد از توسعه و گسترش انواع زمینه های تابلو حروف برجسته از جمله ( زمینه کامپوزیت ، فایبر گلاس ، ترمووود چوب طبیعی مقاوم ، فلکسی گلاس ، سنگ و… ) نوبت تابلو با زمینه پیکسلی روشن ( مکعب مربع ها یا دایره ها ی کنار هم با قطر۷تا۸ سانتی متر ) یعنی تابلو پوینت است که در حرفه ی تابلوسازی خود نمایی  کند. این زمینه کاملا حرفه ای و جذاب با قابلیت پخش و نمایش نور فوق العاده با۱۶میلیون رنگ هر بیننده ای را مسحور خویش می نماید.

تابلو پوینت لایت یا پوینت كالر چیست ؟

بعد از ساخت تابلو های ساده از جمله چنلیوم با زمینه كامپوزیت ،فایبر گلاس،ترموود حالا احتیاج به یك نو آوری در زمینه تابلو بود تا چشم تیز بین مشتری را به خود جلب نماید كه در نهایت امروزه به جای زمینه رنگی تابلو های چلنیوم از زمینه بسیار زیبای پوینت لایت كه از مكعب مربع یا دایره هایی به قطر ۷ یا ۸ سانتی با فاصله منظم در كنار هم با یك برنامه تغییر نور فوق العاده چشم نواز استفاده میشود که هر كدام از این پیكسل ها 16.000.000 میلیون رنگ تولید میكند و به همین دلیل این تابلوها به  فول كالر معروف شده اند. تابلو پوینت تحولی در تابلوسازی حروف برجسته است و این تنوع در زمینه تابلوهای تبلیغاتی حق انتخاب بیشتری را در اختیار مشتری قرار میدهد.

 

 برای اشنایی شما عزیزان با این نوع تابلوها چند نمونه کار ساخته شده از تابلوسازی اندیشه آفتاب در این صفحه بارگذاری شده است.

 

تابلو پوینتتابلو پوینت

 

در ضمن جهت اطلاع شما سروران گرامی این نکته شایان ذکر می باشد که تابلوهای استفاده شده در سر در  مغازه ی بستنی فروشی ها غالبا تابلو پوینت می باشد.