امروز: ۱۴۰۳/۵/۱

تابلو لترمکس

این نوع تابلو از تابلو های حروف برجسته بوده و مشابه تابلو های چلنیوم می باشد با این تفاوت که در لبه آن که دور حروف قرار می گیرد یک نوار شیشه ای قرار می گیرد.در تابلو لترمکس علاوه بر اینکه نور از جلوی حروف گذر می کند نوردهی از حاشیه حروف نیز صورت می گیرد، داخل حروف جهت روشنایی از لامپ های SMD استفاده می شود.

تابلو لترمکس تابلوسازی اندیشه افتاب

تابلوهای چلنیوم و تابلو لترمکس

تابلوهای چلنیوم نسل تقریباّ جدیدی از تابلوهای حروف برجسته با روشنایی می باشند که از رویه پلکسی گلاس و لبه های چلنیوم که نوعی آلیاژ آلومینیوم است تشکیل می گردند. این نوع حروف برجسته امروزه به لحاظ زیبایی ،مقاومت و آسیب پذیری کمتر نسبت به سایر حروف از طرفداران بسیاری در صنعت تابلوسازی و تابلوهای تبلیغاتی برخوردار است. فرایند تولید تابلوهای چلنیوم و تابلو لترمکس در تابلوساز اندیشه آفتاب به صورت کاملا اتوماتیک توسط دستگاه حروف ساز چلنیوم و دستگاه های برش لیزر و سی ان سی صورت می گیرد که به لحاظ سرعت، دقت و ظرافت چندین برابر نمونه های دست ساز است وجهت تامین روشنایی این حروف از ماژول های اس ام دی که از دوام و طول عمر بالایی برخوردار هستند بهره گرفته می شود.

بیش ا ز 50 مدل حروف برجسته :

لازم به یاد آوری است بیش از 50 مدل حروف برجسته جهت استفاده در تابلوهای تبلیغاتی از جنس انواع استیل،پلاستیک،چلنیوم،لترمکس،فلز،آبکاری کروم  متناسب با انواع سلیقه ها و در رنج قیمت های متفاوت در تابلوسازی اندیشه آفتاب قابل ساخت و عرضه می باشد.

 

تفاوت حروف چلنیوم در اندیشه آفتاب :

در تابلوسازی اندیشه آفتاب به دلیل استفاده از دستگاه حروف ساز مخصوص و مکانیزه بودن ساخت حروف چلنیوم این نوع حروف برجسته به غیر از مدل استاندارد در مدل های پانچ دار ، فانتزی ،حاشیه دار، چلنیوم الماسی ،چلنیوم پلکسی دوبل ،تابلو استیل لبه پانچ ،حروف برجسته لبه سوئدی و تابلو لترمکس هم قابل عرضه و ساخت می باشد که از حیث تنوع ما را با سایر همکاران تابلوساز متمایز می سازد.

نحوه سفارش ساخت تابلو لترمکس :

مشتریان محترم با ارائه طرح و یا لوگوی مورد نظر می توانند اقدام به سفارش ساخت حروف و یا لوگوی برجسته مورد نظر خود نمایند و در صورت عدم وجود مدل از پیش طراحی شده کارشناسان طراحی و فروش این مجموعه شما را در ارائه بهترین و مناسب ترین طرح مطابق با فضا و مکان شما راهنمایی خواهند کرد.

تابلوسازی حروف برجسته
تابلوسازی اندیشه آفتاب مجهز به کارگاه مخصوص تابلوسازی با کلیه امکانات و دستگاه های مخصوص حروف سازی تابلو،لیزر ،سی ان سی و غیره... جهت ساخت کلیه تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای حروف برجسته،حروف چلنیوم،حروف پلاستیک،حروف پلاستیک سه بعدی،حروف استیل نور مخفی (پایه نوراندریک)،حروف برنجی،حروف برجسته ترکیبی،تابلو لترمکس و کامپوزیت در خدمت مشتریان و همکاران محترم تابلوساز و شرکت های تبلیغاتی می باشد.

 

جنس حروف برجسته در تابلوسازی:

جهت ساخت حروف برجسته در تابلوهای تبلیغاتی در حال حاضر از ماتریال های  زیر به صورت معمول استفاده می گردد :

-ورق فلز

- لترمکس

- پی وی سی

- مولتی استایل

- قالب های آبکاری کروم

- ورق های پلاستیک (پلکسی گلاس)

- نوارهای چلنیوم (نوع آلیاژ آلومینیوم)

- استیل طلایی و سیلور به صورت مات و براق

تنوع حروف برجسته :
ساخت بیش از 50 مدل حروف برجسته با استفاده از ماتریال و روش های نورپردازی گوناگون به صورت کلاسیک و فانتزی با الگوگیری از آخرین مدل ها و دیزاین های خارجی یکی از ابتکارات نوین و وجه تمایزات این مجموعه در هنر و صنعت تابلوسازی در ایران در مقایسه با سایر تابلوسازی ها و شرکت های تبلیغاتی به حساب می آید. به موجب این تنوع وسیع خدمات در تابلوسازی حق انتخاب بیشتری از نظر گزینش مدل و تصمیم گیری جهت میزان صرف بودجه برای خرید در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

نورپردازی حروف برجسته :
جهت نورپردازی حروف برجسته از انواع لامپ و ماژول های ال ای دی LED و اسم ام ادی SMD بهره گرفته می شود که در تابلوسازی اندیشه آفتاب ماژول های اس ام دی کره ای پیشنهاد اول به مشتریان به لحاظ کیفیت و ماندگاری بالا می باشد.

تابلوسازی حروف لترمکس

تابلو حروف لترمکس نيز از انواع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته محسوب مي گردد و از لحاظ ساختاري مانند  سایر تابلوهای حروف برجسته می باشد. ساخت تابلو حروف برجسته لترمكس همچون مراحل ساخت تابلو حروف برجسته چلينيوم می باشد.

 

انواع حروف لترمکس

انواع لترمکس ،نقره ای تک خط و سه خط و طلایی تک خط و سه خط می باشد. باقی متریال مشابه چلنیوم است.

 

تابلو برجسته لترمكس

لترمکس نوعی لبه از جنس فلز میباشد که لایه ای پلاستیکی محیط لبه را پوشانده است . لبه برگشت حروف لترمکس نسبت به چلنیوم بیشتر بوده و بعد از ساخت حروف لترمکس ، حروف ها (bold ) تر دیده میشود شاید بتوان نمره ی مثبتی به این خصوصیت حروف لترمکس داد . توضیح اینکه نقاط ضعف و قوت در فونتهای فارسی باعث میشوند که در فاصله های بیشتر دید تابلو کمتر و از خوانایی متن حروف تابلو کاسته شود ، تفاوت چلنیوم با لترمکس در قسمت کمی از لبه لترمکس هست که حدوداً دو سانت به صورت شیشه ای میباشد در هنگاه روشن بودن نور حروف لترمکس ، این قسمت از حروف نیز روشن میشود . لترمکس در بین حروف های برجسته خواهان زیادی نداشته و تقزیباً کمترین مصرف را در بین تابلو های تبلیغاتی داشته است .

 

تفاوت تابلو چلنیوم با تابلو لترمکس

تابلو حروف برجسته لترمکس همچون چلنیوم از یک رویه ویک لبه ساخته میشود و در هر دومورد بعداز لبه کاری و برجسته نموده رویه برای نور پردازی از زیر سازی pvc هشت یا ده میل و ال ای دی smd استفاده میگردد و تنها تفاوت چلنیوم و لترمکس لبه آن خواهد بود در هر دو مورد لبه از جنس آلومینیوم استفاده شده ولی در لترمکس دو شیار پلاستیکی بر روی لبه آلومینیومی تعبیه گردیده که باعث میشود نور از این شیارها انتشار پیدا کند .

 

 

نکانی در رابطه با تابلو لترمکس

  • کاربرد این حروف برجسته بیشتر در اماکن با ارتفاع کم است .
  • لتر مکس از نظر قیمت جزو گرانترین حروف های برجسته حال حاضر محسوب می گردد.
  • اصلی ترین تولید کننده لبه لترمکس کشور تایوان می باشد .

 

یکی از انواع تابلوهای حروف برجسته در ایران تابلوهای چلنیوم پلکسی دوبل میباشند. اینگونه تابلوها از جنس پلکسی گلاس و دور تا دور چلنیوم و با پلکسی اضافه در روی کار از جنس پلکسی در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود. البته رنگ مشکی معمولا برای این نوع کار کاربرد بیشتری دارد. تابلو های برجسته چلنیوم پلکسی دوبل قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… میباشند. این تابلوها به علت داشتن حاشیه نورانی و مرکز تیره نمای خوبی هم در روز و هم در شب حتی از فواصل دورتر خواهند داشت. تابلوسازی اندیشه آفتاب سازنده انواع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته چلینیوم پلکسی دوبل سفارشات شما را در تهران و سراسر کشور می پذیرد.

مطالعه این مطالب به شما پیشنهاد می گردد :

تابلو کامپوزیت

تابلو چلنیوم

تابلواستیل و مزایای استفاده از ان