امروز: ۱۴۰۳/۴/۴

تابلو سازی در شرق تهران

 

 

تابلو سازی یکی از مشاغل پر کاربرد در دنیای امروز می باشد. چرا که تمامی شرکت ها و اصناف تولیدی خرد و کلان، برای تبلیغات خدمات و انواع کالاهای خود به منظور معرفی برند و زیبایی ظاهری محل کسب وکار از تابلو سازی استفاده می کنند. در این مقاله ما تابلوسازی حروف برجسته با متریال و سبک های جدید و مدرنی به شما معرفی کنیم که احتمالا تا بحال نشنیده اید.

 

تابلو سازی در شرق تهران

 

تابلو سازی در شرق تهران ، در مجموعه تابلو سازی اندیشه آفتاب، ساخت و تولید تابلو تبلیغاتی در ابعاد و اشکال گوناگون با کیفیت عالی و در مدلهای های متفاوت مثلا تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، چلنیوم الماسی ، با استفاده از برترین و مجهزترین تجهیزات و بکارگیری نیروهای متخصص از مهندسین عالی رتبه تا کارگران خط تولید، یکی از بزرگ ترین واحدهای تابلو سازی در ایران و تابلو سازی در تهران محسوب می شود.

 

تابلو سازی در شرق تهران

 

 

تولید کننده انواع تابلو های لاس وگاسی

 

تولید کننده انواع تابلو های لاس وگاسی ، تابلوهای لاس وگاسی از محصولات اصلی تبلیغات به شمار می روند به خصوص هرکسب و کاری که با جوانان در ارتباط است. این مدل از تابلو حروف برجسته پلاستیک و با فلز ساخته می شود. در این سبک از تابلوسازی دایره هایی با ضخامت هشت سانت ، شش سانت و یا چهار سانت بروی پلکسی توسط لیز بریده می شود که لامپ ها از پشت درون این سوراخ ها با ابزار مخصوص بسته می شوند. در این مدل هم میتوان حروف با پلاستیک ساخته شود هم با فلز و حتی استیل ساخته شود.

 

این را هم بدانیم که تابلو مغازه لاس وگاسی هزینه و انرژی بیشتری برای روشنایی مصرف میکند. تابلو لاس وگاسی ( تابلو حروف برجسته لامپی ) نوع جدیدی از تابلوهای تبلیغاتی می باشد که به تازگی در حال رواج در بازار ایران می باشد و شاهد افزایش درخواست اینگونه تابلوها از سوی مشتریان می باشیم..  مجموعه تابلو سازی اندیشه آفتاب، تولید کننده انواع تابلو های لاس وگاسی می باشد.

 

تابلو سازی در شرق تهران

 

تولید کننده انواع تابلو چلنیوم کریستال

 

در ساختار این مدل از تابلو چلنیوم از پلکسی گلاس شیشه ای و دانه های کریستال استفاده می شود البته لازم به ذکر است که از دانه های کریستال می توان در ساخت تمام تابلوهای تبلیغاتی که با استفاده از حروف برجسته ساخته می شود بهره جست .

تابلو کریستال که می تواند یک فضای زیبا ایجاد کند، به طور گسترده ای به عنوان تابلو سردر، لوگو، لایت باکس،و غیره استفاده می شود. با سبک منحصر به فرد آن، رنگ های مختلف، طراحی شیک، اثر خیره کننده و خلق و خوی نجیب، بیشتر در صنعت تابلوسازی محبوب تر است. این روش های تابلوسازی کمتر از یک سال است که وارد ایران شده اند، بنابرین طبیعی است که توسط هر تابلوسازی قابل تهیه و اجرا نباشند. تابلوسازی اندیشه آفتاب مفتخر است به عنوان تنها شرکت ثبت شده تابلوسازی و منتخب تابلوسازی برتر کشور در همایش ملی تابلوسازی امکان ساخت و اجرای تمامی تابلوهای منحصر به فرد و خاص با جدیدترین و با کیفیت ترین متریال روز دنیا را دارا میباشد.

 

 

رنگ ها، اندازه ها و طرح های مختلف در دسترس هستند. شما می توانید هر گونه سبک با توجه به تنظیمات خود را انتخاب کنید. در ساخت این تابلو ها، از پلکسی گلاس شیشه ای و دانه های کریستال ، استفاده می شود برای سفارش ساخت و نصب تابلو در شرق تهران، می توانید با برقراری تماس با همکاران ما، سفارشات خود را ثبت نموده و در کمترین زمان با بهترین کیفیت، آماده ساخت وارسال سفارشات شما خواهیم بود.

مجموعه تولیدی اندیشه آفتاب با بهره گیری از تجهیزات به روز، به عنوان بهترین تولید کننده تابلو در تهران شناخته شده است.

 

تابلو سازی در شرق تهران3

 

نصب حروف روی نمای تابلو در شرق تهران

 

نصب حروف روی نمای تابلو در شرق تهران ، نصب حروف بر روی تابلو ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود. در نصب حروف مستقیم، نوشته( نه عکس ) یا متن مورد نظر به صورت مستقیم توسط نصاب و بر روی سطح تابلو انجام می شود. اما در نصب حروف غیر مستقیم، ابتدا نوشته و عکس بر روی برچسب خاص، چاپ شده سپس به تابلو چسبانده می شود که چاپ افست یا لمینتی نامیده می شود. این نوع چاپ، کیفیت بالایی دارند. چاپ افست را می توان از نظر تنوع تعداد رنگ به دستگاه چاپ افست تک رنگ، دو رنگ، چهار رنگ، شش رنگ و هشت رنگ تقسیم بندی کرد. برای سفارش چاپ روی تابلو تک رنگ و همچنین چاپ روی تابلو دو رنگ، می توانید با مجموعه تابلو سازی اندیشه آفتاب تماس بگیرید. دقت و ظرافت و عدم پخش رنگ و ادغام رنگ ها و کیفیت وضوح رنگ ها و تصاویر، از ویژگی های بارز چاپ روی تابلو در مجموعه تابلو سازی اندیشه آفتاب می باشد.

ما به عنوان بزرگ ترین گروه فنی نصب حروف روی تابلو در خاوران و بهترین مجموعه نصب حروف روی تابلو در تهران به شمار می رویم. با ارائه نمونه کار از انواع نصب حروف روی تابلو، خاطر شما را از نوع خدمات و کیفیت آن، آسوده خواهیم کرد.

 

تابلو سازی در شرق تهران

 

تولید تابلو های استیل در خاوران

 

تولید تابلو های استیل در خاوران ، در تولید تابلو ها می توان از طیف انواع رنگ به منظور زیبایی بیشتر، استفاده کرد. تابلو های استیل در جذب مشتری و رضایت او از خرید، تاثیر بسزایی دارد. با استفاده از رنگ های اصلی، می توان طیف های بسیاری از رنگ را برای تولید تابلو های استیل ایجاد نمود. به همین منظور برای سفارش، باید مشخصات و اندازه تابلو و رنگ مورد نظرتان را به طور دقیق تعیین نموده سپس اقدام به تولید خواهد شد. برای تولید تابلو های استیل در جاده خاوران و تولید تابلو های رنگی در شرق تهران، آماده همکاری با هر نوع صنف و با هر تعدادی البته با رعایت اصول کیفی، خواهیم بود.

 

تابلو سازی در شرق تهران

 

تولید کننده تابلو چلنیوم الماسی

 

تولید کننده تابلو چلنیوم الماسی ، برای تولید این تابلو های چلنیوم الماسی از لبه های با کیفیت عالی اسپانیایی به منظور تهیه حروف، استفاده می شود. این نوع تابلو ها در مشاغل کالاهای لوکس و صادراتی کاربرد دارند. به همین دلیل روند تولید در ساخت این نوع تابلو ها از حسایت ویژه ای برخوردار است. واحد تابلو سازی اندیشه آفتاب، سالهای طولانی در امر تولید تابلو های چلنیوم الماسی در شرق تهران، فعالیت دارد. این کارخانه با هدف بهبود کیفیت و کاهش زمان تولید و نیز با حذف تمامی واسطه ها و در نتیجه کاهش هزینه های حمل و نقل، سعی در ارائه بهترین خدمات را به مشتریان خود دارد. از این رو از شما درخواست می شود به منظور تولید تابلو های چلنیوم الماسی در شرق تهران، با ما در تماس باشید.

 

تابلو سازی در شرق تهران

 

شرکت تابلو سازی در جاده خاوران

شرکت تابلو سازی در جاده خاوران ، مجموعه تابلو سازی اندیشه آفتاب، تولید کننده تابلو های چلنیوم الماسی و کریستالی، تابلو های استیل، تابلو های چلنیوم الماسی در تهران و تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی در شرق تهران، وکلیه نقاط تهران می باشد.

 

تابلو سازی در شرق تهران

 

عرضه کننده انواع تابلو در تهران

 

عرضه کننده انواع تابلو در تهران ، انواع محصولاتی که در کارخانه تابلو سازی تولید می شود به دو قسم کلی تقسیم می گردند:1- تابلو های عادی 2 - تابلو های مدل دار شامل تابلو الماسی- تابلو چلنیوم کریستالی- تابلو استیل مات خش دار- تابلو استیل براق- تابلو سوراخ دار. تابلو های لبه پانچ توسط لبه های مش دار تولید می شوند. تمامی سفارشات تولید انواع تابلو در جاده خاوران، پذیرفته می شود. این گروه تابلو سازی در تلاش است غالب سفارشات و عرضه انواع تابلو در تهران را با سطح کیفی بالا بر عهده بگیرد.

 

تابلو سازی در شرق تهران

 

 

سازنده تابلو استیل براق و مات خش دار

 

سازنده استیل خش دار ، شرکت تابلو سازی اندیشه آفتاب، عاملیت فروش و سازنده تابلو استیل براق و مات خش دار در شرق تهران محسوب می شود. این کارخانه به عنوان مجرب ترین سازنده تابلو استیل براق و مات خش دار در شرق تهران نامگذاری شده است و تا بحال با شرکت های معتبر لبنی، داروسازی، قطعات خودرو، آرایشی و بهداشتی، کامپیوتری و ... همکاری چندین ساله و موفقی داشته است. این واحد تولیدی، با هدف ساخت و نصب انواع تابلو در شرق تهران با برخورداری از پرسنل مجرب و تجهیزات پیشرفته، در طی سال های متمادی، پروژه های بسیاری را با عالی ترین خدمات، پشت سر گذاشته است.

مجموعه تابلوسازی اندیشه آفتاب با بهره گیری از تجهیزات به روز، به عنوان بهترین تولید کننده تابلو در تهران شناخته شده است.

 

تابلو سازی در شرق تهران