امروز: ۱۴۰۳/۳/۸

 

 

تابلو سازی اندیشه افتاب

 

تابلوسازی حروف برجسته پلاستیکی

 

حروف برجسته پلاستیکی که از گذشته با نام حروف نئون پلاستیک مرسوم بوده است از انواع حروف برجسته می باشد که با ظاهری زیبا و شفاف در رنگهای مختلف ، از جنس پلکسی گلس ( پلکسی گلاس ) می باشد. به جهت پراکندگی نور علاوه بر رویه کار، در لبه یا کناره های حروف در تابلو های حروف برجسته پلاستیک ، نحوه ی تابش و پراکندگی ان در این نوع کار جلوه ای خاص از نظر زیبایی به تابلوهای حروف برجسته پلاستیک می دهد حروف برجسته پلاستیکی که از گذشته با نام حروف نئون پلاستیک مرسوم بوده است بر خلاف حروف چلنیوم و یا استیل هم در قسمت رویه و هم لبه از طلق های پلکسی گلاس ساخته می شوند. نئون پلاستیک نوعی پلاستیک می باشد با ظاهری بسیار شفاف دررنگهای مختلف جنس پلکسی گلاس ازنوعی پلی کربنات با مقاومت زیاد وسبک می باشد. سطح براق وصیقلی روی کار برای ساخت شکل یا حروف مورد استفاده قرارمی گیرد.

 

 

حروف پلاستیک

 

 برای روشنایی شکل یا حروف در گذشته ازنئون استفاده می شد که به این خاطر به نئون پلاستیک نامیده شد که مشکلات خاص خود را داشت ولی امروزه برای روشنایی از LED یا SMD استفاده می شود.

 

 نئون پلاستیک را باید جدّ چلنیوم دانست در اصل تنها تفاوت میان حروف برجسته چلنیوم و نئون پلاستیک، جنس لبه آن است چلنیوم نام لبه اش را به ارث برده. لبه ای از جنس آلیاژی خاصی از فلز آلومینیوم بوده ظاهر براق و خاصیت انعطاف پذیر دارد. در صورتی که نئون پلاستیک جنس لبه از همان جنس پلاستیک ( پلکسی گلاس ) است که در رویه کارش استفاده می شود. این یعنی چلنیوم تنها از روبرو و از سطح کار یعنی جایی که از جنس پلکسی است نورافکنی می کند در صورتی که نئون پلاستیک هم از سطح و هم از زوار به این مهم می پردازد. که این امر امکان پراکندگی نور را  علاوه بر رویه کار در  لبه یا کناره های حروف نیز میسر می گرداند که به لحاظ تفاوت در نحوه تابش و پراکندگی نور جلوه ای خاص را از نظر زیبایی به این نوع تابلو ها می بخشد

 

تابلو سازی اندیشه آفتاب با تجهیزات و دستگاه های حروف سازی چلنیوم،حروف سازی استیل، جوش لیزری فلزات (استیل)، وکیوم، لیزر فلزات و غیر فلزات، مجهز به کوره رنگ و اتاق رنگ و... جهت ساخت تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای حروف برجسته،حروف چلنیوم،حروف پلاستیک،حروف پلاستیک سه بعدی، حروف سه بعدی وکیوم، حروف استیل نور مخفی (پایه نوراندریک)، حروف برجسته ترکیبی،تابلو های پلکسی گلاس و کامپوزیت در خدمت تمامی همکاران محترم در کل کشور می باشد.

 

تابلوسازی حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم

 

ساخت حروف برجسته پلاستیک سه بعدی به روش تابلو سازی اندیشه افتاب ،دراین روش که کاملا انحصاری بوده دیگر از روشهای سابق ازقبیل استفاده از المنت و یا حرارت مستقیم آتش جهت عملیات خم کاری استفاده نمی شود.  در تابلو سازی اندیشه افتاب ساخت حروف پلاستیک به وسیله دستگاههای طراحی شده که به سفارش مدیریت گروه در خارج از کشور طراحی ، ساخته و وارد شده   صورت می پذیرد.

 

 

تابلو سازی حروف پلاستیک پلکسی گلس

 

تابلو ساز , تابلوساز , تابلوساز چلنیوم , تابلوساز پلاستیک

 

تابلو ساز , تابلوساز , تابلوساز چلنیوم , تابلوساز پلاستیک

 

 تابلو سازی,ساخت حروف برجسته سه بعدی,حروف تابلو چلنیوم سه بعدی,حروف برجسته پلاستیک سه بعدی,حروف برجسته استیل سه بعدی,تابلوهای تبلیغاتی سه بعدی,تابلوسازی سه بعدی,چلنیوم,حروف چلنیوم سه بعدی,تابلو چلنیوم سه بعدی,ساخت حروف چلنیوم سه بعدی,حروف برجسته سه بعدی,تابلوهای تبلیغاتی سه بعدی,تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته سه بعدی,ساخت تابلو سر در سه بعدی,حروف پلاستیک سه بعدی,حروف برجسته استیل سه بعدی,حروف استیل نوراندریک سه بعدی,ساخت حروف پلاستیک سه بعدی,ساخت چلنیوم سه بعدی,ساخت حروف برجسته استیل سه بعدی,ساخت تابلو حروف برجسته سه بعدی,حروف های برجسته سه بعدی,ساخت تابلوهای تبلیغاتی سه بعدی,تابلوسازی حروف برجسته سه بعدی,حروف برجسته پلاستیکی سه بعدی,تابلوهای راهنمای طبقات سه بعدی,تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته سه بعدی,ساخت تابلو سر در سه بعدی,حروف برجسته چلنیوم سه بعدی,حروف برجسته پلاستیک سه بعدی,حروف برجسته استیل سه بعدی,تابلو استیل سه بعدی,تابلو چلنیوم سه بعدی,تابلوسازی حروف برجسته سه بعدی

 

 

تابلو سازی اندیشه آفتاب بزرگترین مرکز تخصصی ساخت حروف و تابلو در ایران

جهت اطلاع از قیمت و نحوه سفارش تابلو حروف برجسته استیل سه بعدی , حروف چلنیوم, تابلو کامپوزیت, تابلو پلکسی گلاس , نماسازی کامپوزیت, تابلو تری ویژن , تابلو فلکسی فیس و سایر تابلوهای تبلیغاتی با بهترین کیفیت می توانید با شماره های پشتیبانی اندیشه آفتاب تماس حاصل نمایید.

 

,ساخت تابلو برای نمایندگی و شعب شرکتها و موسسات دولتی وغیر دولتی

 

,ساخت تابلو کامپوزیت بدون واسطه

 

,ساخت حروف چلنیوم بدون واسطه

 

,ساخت حروف استیل بدون واسطه

 

,ساخت تابلوی کامپوزیت ویژه شرکتها در تیراژ بالا

 

,سفارش ساخت انبوه تابلوی تبلیغاتی ویژه شرکتها

 

,تولید تابلوی تبلیغاتی ویژه شرکتها

 

,ساخت انبوه تابلوی کامپوزیت و حروف چلنیوم

 

,ساخت همکاری حروف برجسته

 

,ساخت همکاری حروف چلنیوم

 

,ساخت همکاری حروف استیل

 

,ساخت تابلو ویژه بانکها

 

,ساخت تابلو برای شرکتهای نفتی

 

,ساخت تابلو برای شرکتهای مخابراتی

 

,ساخت و تولید تابلو و حروف برجسته ویژه سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی