امروز: ۱۴۰۳/۱/۲۶

 

تابلو سازی حروف برجسته ویژه شهرداری تهران

 

تابلوساز,تابلو ساز,تابلوسازی,تابلو کامپوزیت,تابلو چلنیوم,حروف برجسته,

 

تابلو سازی حروف برجسته ویژه شهرداری تهران

 

تابلوساز,تابلو ساز,تابلوسازی,تابلو کامپوزیت,تابلو چلنیوم,حروف برجسته,

 

تابلو سازی حروف برجسته ویژه شهرداری تهران

 

تابلوساز,تابلو ساز,تابلوسازی,تابلو کامپوزیت,تابلو چلنیوم,حروف برجسته,

 

تابلو سازی حروف برجسته ویژه شهرداری تهران

 

تابلوساز,تابلو ساز,تابلوسازی,تابلو کامپوزیت,تابلو چلنیوم,حروف برجسته,

 

 

 

تابلو سازی حروف برجسته اندیشه آفتاب


 تابلو سازی اندیشه آفتاب مجری پروژه های تابلو كامپوزيت با بهترين و زيباترين نمای کامپوزیت با تجهیزات و دستگاه های حروف سازی چلنیوم،حروف سازی استیل، جوش لیزری فلزات (استیل)، حروف برجسته وکیوم، لیزر فلزات و غیر فلزات، مجهز به کوره رنگ و اتاق رنگ و... جهت ساخت تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای حروف برجسته،حروف چلنیوم،حروف پلاستیک،حروف پلاستیک سه بعدی، حروف سه بعدی وکیوم، حروف استیل نور مخفی (پایه نوراندریک)، حروف برجسته ترکیبی،تابلوهای فلکسی و کامپوزیت در خدمت تمامی هموطنان محترم  می باشد.

 

تابلوسازی حروف سه بعدی

 

طرح تابلوسازی حروف سه بعدی براساس جستجو و نگاه تیزبین و ارتباط با نمایشگاهای خارجی و پیگیری های مستمر و رفت وامدهای مکرر وبازدید از کارخانه های خارجی ساخت حروف و صرف هزینه های زیاد و البته سودمند و تعامل با شرکت های سازنده دستگاههای حروف ساز جهت رفع معایب دستگاهای حروف ساز لاتین و ارتقاء و سازگاری دستگاه ها برای ساخت حروف فارسی که بسیار پیچیده تر از ساخت حروف لاتین می باشند و همچنین الگوبرداری از نمونه های مورد استفاده در کشورهای مدرن و پیشرفته مطرح و به منصه ظهور رسید . در نتیجه این امر گروه  تبلیغاتی اندیشه آفتاب را به یکی از مراکز بی بدیل ساخت حروف برجسته تبدیل نموده.

 

 

تابلوسازی حروف برجسته

 

 

 

مدل های مختلف تابلوسازی حروف برجسته

 

تابلو حروف برجسته معمولاً یک شکل سه بعدی، گرافیک ، متن و یا یک نشانه می باشند. این دسته از تابلو های تبلیغاتی در مدل های مختلف موجود است، همچنین بسته به نیاز و سلیقه مشتری طراحی و ساخته می شود. اجزا این تابلو ها به طور کلی از ۳ قسمت اصلی تشکیل میشود

 

 

اجزا تابلوهای حروف برجسته

 

-سطح روی تابلو که می تواند از ورق های اکرولیک ، استیل ، و یا فلزی باشد.

 

-سطح کناری ، لبه و یا زوار دور که مانند قسمت روی کار می تواند یکی از متریال های سطح رویی تابلو باشد.

 

-سطح زیرین تابلو که معمولاً از ورق های پی وی سی فشرده ۶،۸،۱۰ میلیمتر می باشد.

 

تابلوسازی حروف برجسته

 

 

تابلوهای حروف برجسته، حروف چلنیوم، حروف پلاستیک، حروف پلاستیک سه بعدی، حروف استیل نور مخفی

 

در صورتی که تابلو های حروف برجسته به اصطلاح بک لایت یا نوراندریک باشد ، جزء مهم دیگر تشکیل دهنده این دسته از تابلو ها جهت نور پردازی، بهره گیری از لامپ های کم مصرف با طول عمر بالا با نام اِس اِم دی می باشد.

 

قدمت استفاده از فرمت تابلو حروف برجسته در امر تبلیغات به سالیان دور بر می گردد و از دیر باز کاربرد بسیار داشته ومورد توجه بوده و تا به امروز با فرمت های به روز شده و بخاطر جذابیت ، بعد بخشی و گیرایی بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تابلوسازی حروف برجسته

 

 

انواع تابلو حروف برجسته

 

متداول ترین انواع تابلو حروف برجسته شامل : حروف برجسته استیل ، حروف برجسته پلاستیک (حروف پلکسی گلاس) ، حروف برجسته چلنیوم و حروف برجسته فلزی اشاره کرد. از میان این تابلو ها ، حروف برجسته استیل نما و تصویری کلاسیک و مدرن ، چلنیوم و پلاستیک نمایی فانتزی با طیف تبلیغ گرایی بالا دارند ، و به تناسب کاربرد آنها در زمینه گوناگون تبلیغاتی و با درنظر گرفتن هارمونی رنگ و دکوراسیون محیط مورد نظر استفاده می شوند.

 

تابلوسازی حروف برجسته

 

تابلو سازی حروف برجسته چیست؟

تابلو سازی حروف برجسته جهت فضای داخل و یا خارج استفاده می شود و انواع جنـس تابلو سازی حروف برجسته از برنـج ،استیل ،استیل طلائی ، آهن ، پلکسی گلاس و چلنــیوم (آلوراپید) می باشد.حروف برجسته می تواند بر روی هر زمینه نصب شود و قابلیت تعبیه نور از جنس ال ای دی و یا نئون شیشه ای را دارا می باشد.

 

 

تابلو سازی چلنیوم(چنلیوم) Channelume ::

تابلو سازی حروف برجسته چلنیوم، نوعی حروف برجسته با لبه هــای آلومینیومی و رویه طلـق یا همان پلکسی گـلس است که به دلیل ضد زنگ بودن آن مناسب هر نوع شرایط جوی و آب و هوایی می باشد، در داخل حروف چلنیوم از لامــپ های اس . ام . دی (SMD) و ال . ای . دی (LED)استفاده می شود.

 

 

دلیل استفاده از اس . ام .دی در تابلو سازی حروف برجسته چلنیوم :

اس . ام .دی (SMD) بدلیل پر نور بودن و همچنین ضــد آب بودن مناسب تر از ال . ای . دی می باشد . از مهمترین قسمت های تابلو سازی ، نــور آن می باشد که باید دقت بیشتری در هنگام نورپردازی شود نصب آسان ،مصرف بسیار پایین برق ، پخش منــاسب و گسترده نــور ، خامـوشی کمتر و … مزیت های لامپ اس . ام . دی نسبت به لامپ های ال . ای . دی هستند.منبع تغذیه مورد استفاده این لامپ ها ترانس ۱۲ ولت می باشد.

 

 

نوع چلنیوم و پلکسی و اس ام دی مصرفی در تابلوسازی حروف برجسته :

آلومینیوم مصرفی که در تابلوسازی اندیشه آفتاب برای ساخت تابلو سازی حروف برجسته چــلنـیـوم در نظر گرفته است آلومینیوم اسپـــانیایی با برند آلــوراپـید، طلق یا پلکسی تــایوانی و لـامـپ اس . ام . دی کره ای با گارانتی می باشد که همگی از بهتربن برند های موجود در ساخت تابلو سازی حروف برجسته می باشد..

 

تلفیق حروف برجسته چلنیوم پلکسی تلقی :

مــزایــــای تابلو سازی حروف برجسته چنلیوم (چلنیوم)

۱- عـمـــر طـــولـانــی

۲- نمـــای منحصربفرد و در رنگبنــدی های متنوع

۳- قابلیت انعــطـاف به هـــر شـــکل و هر اندازه نسبت به طـرح

۴- مستحکم در مقابل سرمــا ، گرمــا و باران های بیش از حد

۵- قـــابـل شستشـو

 

 

ساخت تابلو سازی برجسـتـه پـلـاسـتـیـک ( پلکسی گِـلَس ) :

تابلو سازی تبلیغاتـی برجسته پلکسی(Plexi Glass) تمامی خصوصیات حروف برجسته چلنیـوم را دارد, تنها تفــاوت آن در جنس لـبـــه حروف می باشد که در عوض آلـــیاژ آلومنیومی که در تابلو سازی چلنیوم وجود دارد، از لبـــه پلاستیــکی شفاف پلکسی استفاده می شود و این امر باعث شده تا تابلو سازی برجسته پلکسی گِـلَس متقاضیان ویــژه خود را داشته باشد.

چرا که در چلنـیوم تنهــا داخــل حــروف روشن می شود و کنـــاره ها لبه آلومنیومی اجازه عبــور نــور را نداده و این جلــوه خاصی به تابلو سازی چلنـیوم خواهد داد. اما در تابلو سازی پلکسی کل قسمتهای حــروف روشـن می شود.

 

 

تفــاوت حروف برجستـه چـلنیوم و آکرلیک(پلکسی گلاس):

در تابلو سازی چلـنیـوم بخش داخل حروف روشن می شود و لبــه های آلومینیومی اجازه عبور نـور از کناره ها را نمی دهند؛ اما در تابلو سازی پلکسی گلس کل ابعاد و وجوه حروف روشن می شود. در واقع این تفاوت بازر تابلو سازی حروف برجسته چلنیوم و تابلو سازی حروف برجسته پلکسی می باشد.

 

 

ساخت حروف استیل با نورپردازی SMD

۱ متریال سطح رویـه کار:

رویه کار از جنس استیل خش دار(مات) یا براق می باشد، که قبل از لبه دادن به حروف برای شیک شدن بیشتر کــار ، دور حروف بوسیـله لیزر برش داده میشوند.

 

حروف-برجسته-فلزی-استیل-نور smd

۲ متریال دور حروف:

برای برجسته نشان دادن حروف نیاز به تسـمه کشی می باشد که دور تا دور حروف را در زاویه نــود درجـه باید با ابزار مخصوص، نــوار را به حروف ساخـته نبش داده شده اتصال داد. نوع نوار استفاده شده در حروف استیل نیز جنس استـیل میباشد که می توان به وسیله پــایه ‌های مخـصـوص با فــاصلـه از سطح کار نصـب شود.

۳روشنــایی:

برای زیــبا جلوه دادن حروف استیل می توان در داخل حروف از SMD استفاده کرد که در حال حاظر انواع مختلف لامپهای LED دربازار ایران موجود است . LED (SMD) ها میتوانند هم بصورت تک رنگ و هم بشکل هفــت رنــگ باشند که انتخاب آن بسته به سلیقه مشتری متفاوت خواهد بود و برای جنس زیر کار می توانPVC یا.. که استفاده از آن بستگی به محل نصب دارد؛ بکار برد. برای جلوگیری از اتصــال احتمــالی و آتش‌سوزی، داخل حروف قبل از مونتــاژ و نصب LED از جنس فوم استفاده می نمایند. می‌توان برای روشنایی به جای LED ، از پـرژکتورهای دلخواه با شعــاع‌های نــوردهی مختلف نیز استفاده کرد.

 

 

ساخـت حـروف برنجی یا مسـی :

۱متریال سطح رویــه کـار:

رویه کار از جنس بـرنج یا مس است.

۲دور حـروف:

برای برجسته و زیبا نشان دادن حروف مانند حروف استیل نیـاز به تسمه کشی می باشد که دور تــا دور حروف را در زاویه نـــود درجه باید با ابزار مختلفی ،نوار را به حروف ساخته نبش داده شده متصــل نــمود.

 

شما عزیزان می توانید جهت ساخت کلیه تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای حروف برجسته، حروف چلنیوم، حروف پلاستیک، حروف پلاستیک سه بعدی، حروف استیل نور مخفی (پایه نوراندریک)، حروف برنجی، حروف برجسته ترکیبی، تابلوهای فلکسی و کامپوزیت با تابلو سازی اندیشه آفتاب تماس برقرار نمایید.

 

 

 

 

 

 

تابلو سازی اندیشه افتاب

 

 

 

مطالعه این مطالب به شما پیشنهاد می گردد :

تابلو کامپوزیت

تابلو چلنیوم

تابلواستیل و مزایای استفاده از ان