امروز: ۱۴۰۳/۵/۱

 

تابلوسازی ویژه لاستیک میشلن تابلو چلنیوم

 

تابلوهای حروف برجسته چلنیوم (چنلیوم) یکی از انواع تابلوهای حروف برجسته می باشد. این گونه تابلوها از جنس پلکسی گلاس در رنگ های مختلف و متنوع قابل و دور تا دور چلنیوم اجرا خواهد بود . نورپردازی در این تابلوها از طریق ال ای دی و یا اس ام دی انجام می پذیرد. این تابلوها قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت، سنگ، چوب،MDF ، PVC و… می باشند. از جمله مزیت های اینگونه تابلوها این است که در زیر نور آفتاب از درخشش و برق زیبایی برخوردارند به طوری که نظر هر بیننده ای را به خودش جلب خواهد کرد . برش و اجرای این حروف از طریق دستگاه لیزر با دقت بسیار زیاد توسط متخصصان انجام می پذیرد و به لحاظ زمان نصب در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

 

عکس نمونه کار برخی از تابلوسازی سردر اجرا شده برای نمایندگی های لاستیک میشلن

 

تابلو چلنیوم اجرا شده برای فروشگاه لاستیک هدایت - تابلوسازی اندیشه آفتاب

 

تابلو چلنیوم تابلوسازی

 

تابلو چلنیوم اجرا شده برای فروشگاه لاستیک معزی فر - تابلوسازی اندیشه آفتاب

 

تابلوسازی  تابلو چلنیوم

 

تابلو چلنیوم اجرا شده برای فروشگاه لاستیک معزی فر - تابلوسازی اندیشه آفتاب

 

تابلو چلنیوم تابلوسازی

 

تابلو چلنیوم اجرا شده برای فروشگاه لاستیک بندک - تابلوسازی اندیشه آفتاب

 

تابلوچلنیوم تابلوسازی

 

تابلو چلنیوم اجرا شده برای فروشگاه لاستیک نیکاران - تابلوسازی اندیشه آفتاب

 

تابلو چلنیوم تابلوسازی

 

تابلو چلنیوم اجرا شده برای فروشگاه لاستیک بازرگانی ایرج - تابلوسازی اندیشه آفتاب

 

تابلو چلنیوم تابلوسازی

 

تابلو چلنیوم اجرا شده برای فروشگاه لاستیک شیرزادی پور - تابلوسازی اندیشه آفتاب

 

تابلو چلنیوم تابلوسازی

 

تابلو چلنیوم اجرا شده برای فروشگاه لاستیک قهارپور - تابلوسازی اندیشه آفتاب

 

تابلو چلنیوم تابلوسازی

 

تابلو چلنیوم اجرا شده برای فروشگاه لاستیک عالی - تابلوسازی اندیشه آفتاب

 

تابلو چلنیوم تابلوسازی

 

اجرای بیش از صدها نمونه کار برای شرکتها و ارگانهای مختلف

 

ساخت تابلوی تبلیغاتی برای شرکتهای همراه اول ، رایتل ، ایران خودرو ، مبلمان الدرادو ، لاستیک میشلن ، لاستیک مارشال ، نفت بهران ، نفت سپاهان ، ایفا سرام ، بانک ثامن ، اتش نشانی ، ال جی ، منطقه ازاد انزلی ، شهرداری تهران ، نادی ، نادری ، الپ ، گمرگ ، هلال احمر ، موسسه مالی و اعتباری کوثر ، کالبر ، پتروشیمی ، اب و فاضلاب ، بانک مسکن ، تشک رویال ، نیروی انتظامی و ...

 

تابلوسازی حروف برجسته

 

تابلو حروف برجسته معمولاً یک شکل سه بعدی، گرافیک ، متن و یا یک نشانه می باشند. این دسته از تابلو های تبلیغاتی در مدل های مختلف موجود است، همچنین بسته به نیاز و سلیقه مشتری طراحی و ساخته می شود. اجزا این تابلو ها به طور کلی از ۳ قسمت اصلی تشکیل میشود:

 

اجزا تابلوهای حروف برجسته

 

۱سطح روی تابلو که می تواند از ورق های اکرولیک ، استیل ، و یا فلزی باشد.

۲سطح کناری ، لبه و یا زوار دور که مانند قسمت روی کار می تواند یکی از متریال های سطح رویی تابلو باشد.

۳سطح زیرین تابلو که معمولاً از ورق های پی وی سی فشرده ۶،۸،۱۰ میلیمتر می باشد.

 

 

تابلوهای حروف برجسته، حروف چلنیوم، حروف پلاستیک، حروف پلاستیک سه بعدی، حروف استیل نور مخفی

 

در صورتی که تابلو های حروف برجسته به اصطلاح بک لایت یا نوراندریک باشد ، جزء مهم دیگر تشکیل دهنده این دسته از تابلو ها جهت نور پردازی، بهره گیری از لامپ های کم مصرف با طول عمر بالا با نام اِس اِم دی می باشد.

 

قدمت استفاده از فرمت تابلو حروف برجسته در امر تبلیغات به سالیان دور بر می گردد و از دیر باز کاربرد بسیار داشته و مورد توجه بوده و تا به امروز با فرمت های به روز شده و بخاطر جذابیت ، بعد بخشی و گیرایی بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

انواع تابلو حروف برجسته

 

متداول ترین انواع تابلو حروف برجسته شامل : حروف برجسته استیل ، حروف برجسته پلاستیک (حروف پلکسی گلاس) ، حروف برجسته چلنیوم و حروف برجسته فلزی اشاره کرد. از میان این تابلو ها ، حروف برجسته استیل نما و تصویری کلاسیک و مدرن ، چلنیوم و پلاستیک نمایی فانتزی با طیف تبلیغ گرایی بالا دارند ، و به تناسب کاربرد آنها در زمینه گوناگون تبلیغاتی و با درنظر گرفتن هارمونی رنگ و دکوراسیون محیط مورد نظر استفاده می شوند.

 

یک تعریف کلی از تابلو چلنیوم

 

چنلیوم یا حروف برجسته از متداول ترین تابلو های تبلیغاتی میباشد که امروزه در سراسر ایران مورد استفاده قرار میگیرد .ازویژگیهای تابلوهای چنلیوم  برجسته بودن ,قابلیت دید در روز و شب ساخت در اندازه های و فونتهای متفاوت و همچنین رنگهای گسترده ,نصب در مکان های مختلف همانند مغازه ها فروشگاها پمپ بنزین ها و بسیاری از مکان های دیگر میباشد . این تابلو ها به دلیل ساختار مستحکم خود عمر طولانی دارند.برای ساخت حروف برجسته ازورقهای پلکسی در رنگهای مختلف برای جلوی تابلو,ورقهای پی وی سی برای پشت و لبه های آلمینیومی برای دور حروف استفاده میشود.برای تامیین روشنایی تابلو از بلوکهای ال ای دی استفاده میشود که در رنگهای مختاف موجود میباشد.ویژگی منحصر به فرد این بلوکه ها قابلیت ضد آب آنها میباشد که استفاده از آنها را در مناطق بارانی و مرطوب نیز ممکن میسازد .قطر چلنیوم به اندازه لبه مورد استفاده ان بستگی داردکه این لبه ها در اندازه 5.7.9.11.15موجود میباشد متداول ترین سایز مورد استفاده در ایران 9.11است که سبب  نمایش یک دست نور در کل تابلو میشود.

 

قدم اول برسی کلی از محل نصب تابلو

 

در قدم اول یک برسی کلی از محل نصب تابلو به عمل می آیید.اندازه گیری ابعاد محل نصب و موقعیت تابلو و اینکه چنلیوم در این محل دید خوبی خواهد داشت.سپس یک طرح سه بعدی از تابلو در چند فونت مختلف این کار انتخاب بهتری به کار فرما میدهد .و در آخر براورد هزینه و متراژ تابلو که در این مورد متراژ بر حسب دور حروف میباشد. طبعتا هر چه ابعاد تابلو بزگتر باشد متراژ دور حروف نیز بیشتر خواهد بود .در اینجا لازم است به این نکته توجه بکنید که این روش محاسبه برای چنلیوم های با قطر قلم تا پانزده سانت میباشد . برای ابعاد بزرگتر از این مقدار بجای محاسبه دور حروف از دور ال ای دی استفاده میشود . به این معنا که مثلا اگر قطر چنلیوم 30 سانتیمتر باشد و فاصله بلوکه ها از هم 2 سانت باشد متراژ دور ال ای دی 15  دور خواهد بود چرا که در این ابعاد لبه بیشتر و همچنین ورق بیشتری به کار خواهد رفت . البته برای مشتری نیز به صرفتر خواهد بود

 

تابلو چلنیوم ویژه مدیران پروژه های ساختمانی

 

یکی از کاربرد های چلنیوم برای پروژه های ساختمانی در حال ساخت میباشد.به این ترتیب که نام پروژه را به صورت چلنیوم ساخته و بر روی تاور نصب میکنند که در این صورت نام پروژه ساختمانی در فاصله دور هم به راحتی قابل نمایش  میباشد. از این رو شرکت تبلیغاتی اندیشه آفتاب با اختصاص دادن بخشی از نیرو و فعالت خود به این نوع سعی در اجرای تخصصی آن در سراسر ایران دارد مدیران شرکت  میتوانند با تماس با این شرکت نصبت به سفارش خود اقدام نماید تا پس از ارزیابی  و فرستادن طرح اولیه از پروژه قیمت تمام شده آن اعلام گردد..

 

تابلوسازی اندیشه آفتاب , تابلو ساز , تابلوساز , تابلوساز چلنیوم , تابلوساز کامپوزیت , تابلوساز ارزان همکاری ,تابلو چلنیوم کامپوزیت سردر مغازه, تابلو چلنیوم فروشگاه, تابلو کامپوزیت شرکت, تابلو تبلیغاتی کامپوزیت , تابلو تبلیغاتی چلنیوم, تابلو سردر فروشگاه, ساخت تابلو تبلیغاتی, ساخت تابلو , ساخت تابلو مغازه, تابلو سردر, سازنده تابلو تبلیغاتی, طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی

 

شما عزیزان می توانید جهت ساخت کلیه تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای حروف برجسته، تابلو چلنیوم ، حروف پلاستیک، حروف پلاستیک سه بعدی، حروف استیل نور مخفی (پایه نوراندریک)، حروف برنجی، حروف برجسته ترکیبی، تابلوهای فلکسی و کامپوزیت با تابلوسازی اندیشه آفتاب تماس برقرار نمایید.

 

تابلو چلنیوم تابلوسازی