امروز: ۱۳۹۹/۴/۲۰

تابلوسازی لایت باکس

 

لایت باکس چیست؟

 

تابلوهای لایت باکس به سازه هایی اطلاق میگردد که بطور معمول در قالب یک باکس آلومینیومی، چوبی ام دی اف، پلاستیک (پلکسی) ساخته می شود و رویه آن نیز از جنس فلکسی، پلکسی گِلَس (رنگی و کریستالی) و.. بوده که در انواع بدون نور و یا با روشنایی اس ام دی قابل تولید می باشد.در صنعت تابلوسازی به تابلو هایی که نور پردازی آن از پشت تصویر انجام می پذیرد و به صورت یک جعبه می باشد لایت باکس اطلاق می گردد این گونه تابلو در ضخامت های مختلف و با متریال متنوع قابل ساخت و عرضه می باشند.

تابلوسازی لایت باکس ,تابلو تبلیغاتی لایت باکس ,ساخت لایت باکس ,تابلو سازی لایت باکس ,تابلوساز لایت باکس

 

 

ویژگی های تابلو لایت باکس تبلیغاتی

 

 

لایت باکس ها در کلیه مغازه ها، سوپر مارکت ها، نمایشگاه ها و فروشگاه ها به علت نوع متریال بکار رفته و کیفیت چاپ، همچنین نور بک لایت که از قسمت پشت به لایت باکس تابیده می شود و جلوه خاص آن؛ در سراسر دنیا بسیار پر طرفدار می باشد. لایت باکس تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغات و معرفی برندها و نام های تجاری در فروشگاه ها و مراکز تجاری و نمایشگاه ها می باشد که این نوع تبلیغ امروزه بسیار حائز اهمیت می باشد. بسیاری از برندها جهت معرفی و تبلیغات محصول و خدمات خود از تابلو لایت باکس استفاده می نمایند. بدین صورت که بعنوان مثال لوگو و نام تجاری برند مورد نظر را روی لایت باکس طراحی کرده و لایت باکس ها را در اختیار فروشگاه های مورد نظر خود؛ بصورت رایگان و امانی نصب می نمایند.این نوع تبلیغات با توجه به قیمت مناسب و همچنین تاثیر گذاری آن؛ جهت معرفی و تداوم آشنایی با نام برند و یا محصول مورد نظر بسیار مثمر ثمر می باشد.

تابلوسازی لایت باکس ,تابلو تبلیغاتی لایت باکس ,ساخت لایت باکس ,تابلو سازی لایت باکس ,تابلوساز لایت باکس

 

تابلوسازی لایت باکس ,تابلو تبلیغاتی لایت باکس ,ساخت لایت باکس ,تابلو سازی لایت باکس ,تابلوساز لایت باکستابلوسازی لایت باکس ,تابلو تبلیغاتی لایت باکس ,ساخت لایت باکس ,تابلو سازی لایت باکس ,تابلوساز لایت باکس

 

 

انواع لایت باکس های تبلیغاتی

 

لایت باکس کریستالی (Crystal light Box) :

یکی از جدیدترین نوع لایت باکس؛ لایت باکس کریستالی می باشد.این نوع لایت باکس با ضخامت کم و باریک (کمتر از ۱ سانتی متر) در طراح های متنوع قابل عرضه می باشد. نورلایت باکس های کریستالی (شیشه ای) با لامپ های LED, SMD تامین می گردد. لایت باکس کریستالی از جنبه تبلیغاتی و دیزاین دکوراسیون قابل استفاده می باشد و طرفداران خاص خود را دارد. لایت باکس های مذکور در روز و شب روشنایی زیبایی ایجاد میکنند و برای هر مکانی از قبیل منوهای رستوران ، تابلوهای نگارخانه ،تابلوهای نمایشگاه های عکاسی، صندوق های پذیرش داروخانه ها ، تابلو های راهنمای اماکن ،تابلوهای داخلی شرکت ها و اماکن، تابلو های تبلیغاتی نمایشگاهی و …. مناسب میباشند .

 

 

لایت باکس محیط باز یا آوت دور (Outdoor LightBox)  :

لایت باکس های فضای بیرون به لایت باکس هایی اطلاق می شود که جهت مصارف در خیابان، عابرپیاده، محوطه ها و فضای خارجی نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع لایت باکس ها به جهت ساختاری دارای قاب آلومینیوم یا کامپوزیت با پایه فلزی و روکش کامپوزیت می باشند. جنس رویه لایت باکس های آوت دور طلق یا شیشه با قطر ۶ میل یا بیشتر می باشد.

 

 

لایت باکس آلومینیومی :

یکی از انواع لایت باکس ها، لایت باکس آلومینیومی می باشد. لایت باکس آلومینیومی با رویه بک لایت فلکس یا پلکسی ساخته شده و نور آن توسط LED , SMD تامین می شود.لایت باکس های ساخته شده در مترو از نوع لایت باکس آلومینیومی می باشد.

 

تابلوسازی لایت باکس ,تابلو تبلیغاتی لایت باکس ,ساخت لایت باکس ,تابلو سازی لایت باکس ,تابلوساز لایت باکس

 

 

لایت باکس،ساخت لایت باکس،فروش لایت باکس،لایت باکس آلومینیوم،لایت باکس آلومینیومی،لایت باکس عکاسی،لایت باکس ال ای دی،لایت باکس کریستالی،ساخت لایت باکس آلومینیوم،فروش لایت باکس،قیمت لایت باکس،لایت باکس آلومینیوم 13 سانتی،لایت باکس ام دی اف،تابلو لایت باکس،تابلوهای بک لایت،بک لایت, فروش و ساخت لایت باکس،لایت باکس آلومینیوم،بک لایت،لایت باکس عکاسی،لایت باکس ال ای دی،لایت باکس کریستالی،ساخت لایت باکس ام دی اف،استند لایت باکس،ساخت منوبورد فروشگاه،چاپ بک لایت،تابلوهای بک لایت

 

 

طراحی لایت باکس

 

 

لایت باکس نوعی از تبلیغات محیطی است که به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی کوچک یا بزرگ استفاده می شود که قابلیت نصب در اکثر مکان ها و فضاها را دارد. طراحی لایت باکس به صورت ایستاده گردان آویز و … صورت می پذیرد. در طراحی لایت باکس علاوه بر ذوق و سلیقه هنری در خلق اشکال متن نوع و شکل می بایست به اثر گذاری و نو آوری در این طراحی های نیز توجه ویژه ای داشت. در برخی مدل های لایت باکس پلکسی، می توان از چند لایه پلکسی گلس ۶ میل یا کمتر بر روی هم استفاده نمود. بدین ترتیب که ابتدا طرح مورد نظر لایت باکس توسط دستگاه لیزر بریده می شود سپس روی پلکسی دیگر چسبیده می شود. لایت باکس ها هم در روز طراحی زیبا و شکیلی دارند و هم در هنگام شب که روشن می شوند جلوه زیبایی دارند که با توجه به تاریکی محیط اطراف و یا نور ملایم داخل فروشگاه ها و فضاهای عمومی می تواند به راحتی توجه اطرافیان را به خود جلب نمایند.

از این رو طراحی لایت باکس با توجه به فضای فروشگاه و نوع محصول فروشگاه شرایط محیطی میزان تردد در محیط اطراف و طراحی ظاهری متناسب و زیبا باید به صورت حرفه ای طراحی شود تا علاوه بر استفاده بهینه از فضای محیط به خوبی جلب توجه نماید.

 

تابلوسازی لایت باکس ,تابلو تبلیغاتی لایت باکس ,ساخت لایت باکس ,تابلو سازی لایت باکس ,تابلوساز لایت باکس

 

تابلوسازی لایت باکس ,تابلو تبلیغاتی لایت باکس ,ساخت لایت باکس ,تابلو سازی لایت باکس ,تابلوساز لایت باکس

 

انواع تابلو لایت باکس تبلیغاتی

 

لایت باکس یکی از محصولات تابلوسازی و نوعی از تبلیغات محیطی است که به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی کوچک یا بزرگ استفاده می شود که قابلیت نصب در اکثر مکان ها و فضاها را دارد.

 

لایت باکس ها هم در روز طراحی زیبا و شکیلی دارند و هم در هنگام شب که روشن می شوند جلوه زیبایی دارند که با توجه به تاریکی محیط اطراف و یا نور ملایم داخل فروشگاه ها و فضاهای عمومی می تواند به راحتی توجه اطرافیان را به خود جلب نمایند.

 

 (Crystal light Box) لایت باکس کریستالی:

یکی از جدیدترین نوع لایت باکس؛ لایت باکس کریستالی می باشد.این نوع لایت باکس با ضخامت کم و باریک (کمتر از 1 سانتی متر) در طراح های متنوع قابل عرضه می باشد.

نور لایت باکس های کریستالی (تابلو ای) با لامپ های LED, SMD تامین می گردد. لایت باکس کریستالی از جنبه تبلیغاتی و دیزاین دکوراسیون قابل استفاده می باشد و طرفداران خاص خود را دارد.

لایت باکس های مذکور در روز و شب روشنایی زیبایی ایجاد میکنند و برای هر مکانی از قبیل منوهای رستوران ، تابلوهای نگارخانه ،تابلوهای نمایشگاه های عکاسی، صندوق های پذیرش داروخانه ها ، تابلو مغازه ، تابلو های راهنمای اماکن ،تابلوهای داخلی شرکت ها و اماکن، تابلوسازی تبلیغاتی نمایشگاهی و …. مناسب میباشند .

 

(Outdoor LightBox) لایت باکس محیط باز یا آوت دور:

لایت باکس های فضای بیرون به لایت باکس هایی اطلاق می شود که جهت مصارف در خیابان، عابرپیاده، محوطه ها و فضای خارجی نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع لایت باکس ها به جهت ساختاری دارای قاب آلومینیوم یا کامپوزیت با پایه فلزی و روکش کامپوزیت می باشند. جنس رویه لایت باکس های آوت دور طلق یا تابلو با قطر 6 میل یا بیشتر می باشد.

 

لایت باکس آلومینیومی: یکی از انواع لایت باکس ها، لایت باکس آلومینیومی می باشد. لایت باکس آلومینیومی با رویه بک لایت فلکس یا پلکسی که در ساخت تابلو چلنیوم هم کاربرد دارد ساخته شده و نور آن توسط LED , SMD تامین می شود.لایت باکس های ساخته شده در مترو از نوع لایت باکس آلومینیومی می باشد.

 

طراحی لایت باکس در تهران :

طراحی لایت باکس در تهران ، از جنبه تبلیغاتی و دیزاین دکوراسیون قابل استفاده می باشد و طرفداران خاص خود را دارد. از آنجا که در خارج از منزل نگهداری می شوند ، آنها در معرض گرمایش و سرمایش مداوم و همچنین تغییرات چشمگیر دما در طول سال قرار می گیرند. علاوه بر این ، آنها باید از تأثیرات ناچیز در برابر آوارهای جاده ای مانند سنگ و همچنین تصادفات اتومبیل مقاومت کنند. از آنجا که محافظ شیشه ای بزرگ و تیز خطر اضافی و غیرقابل قبول برای رهگذران ایجاد می کند ، از تابلو پلکسی استفاده می شود به طوری که در صورت شکسته شدن ، قطعات صاف و عمدتا بی ضرر هستند.

طراحی لایت باکس به صورت ایستاده گردان آویز و … صورت می پذیرد. در طراحی لایت باکس علاوه بر ذوق و سلیقه هنری در خلق اشکال متن نوع و شکل می بایست به اثر گذاری و نو آوری در این طراحی های نیز توجه ویژه ای داشت.

در تابلو سازی در برخی مدل های لایت باکس پلکسی، می توان از چند لایه پلکسی گلس 6 میل یا کمتر بر روی هم استفاده نمود. بدین ترتیب که ابتدا طرح مورد نظر لایت باکس توسط دستگاه لیزر بریده می شود سپس روی پلکسی دیگر چسبیده می شود.

 

از این رو طراحی لایت باکس با توجه به فضای فروشگاه و نوع محصول فروشگاه شرایط محیطی میزان تردد در محیط اطراف و طراحی ظاهری متناسب و زیبا باید به صورت حرفه ای طراحی شود تا علاوه بر استفاده بهینه از فضای محیط به خوبی جلب توجه نماید.

 

لایت باکس در تهران  :

لایت باکس با طرح کاغذ دیواری در تهران ، چنانچه به دنبال تابلوی مغازه هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از مدل های لایت باکس پلکسی استفاده کنید که هزینه کم تری را برای شما به دنبال داشته باشد و همچنین تنوع رنگی در این مورد بیش تر است لایت باکس در تهران را تنها با یک تماس رزرو کنید .

 

 

انواع لایت باکس در تهران  :

انواع لایت باکس در تهران ، لایت باکس از نظر جسمی و حرارتی از تابلو معمولی قوی تر است. انقباض بیشتر لایه داخلی در طول تولید باعث ایجاد فشارهایی در سطح تابلو می شود که در اثر تنش های کششی در بدن تابلو متعادل می شود. برای اینکه تابلو مورد توجه قرار بگیرد ، این فشار فشاری در سطح تابلو باید حداقل 69 مگاپاسکال باشد. برای اینکه آن را به عنوان تابلو ایمنی در نظر بگیریم ، فشار سطح باید از 100 مگاپاسکال بیشتر کند.دارنده انواع لایت باکس در تهران هستیم .

 

اجرای لایت باکس در تهران  :

اجرای لایت باکس در تهران ، لایت باکس ها در کلیه مغازه ها، سوپر مارکت ها، نمایشگاه ها و فروشگاه ها به علت نوع متریال بکار رفته و کیفیت چاپ، همچنین نور بک لایت که از قسمت پشت به لایت باکس تابیده می شود و جلوه خاص آن؛ در سراسر دنیا بسیار پر طرفدار می باشد.

لایت باکس جهت مصارف در خیابان، عابرپیاده، محوطه ها و فضای خارجی نمایشگاه ها اجرا می گیرد.این نوع لایت باکس ها به جهت ساختاری دارای قاب آلومینیوم یا کامپوزیت با پایه فلزی و روکش کامپوزیت می باشند. جنس رویه لایت باکس های آوت دور طلق یا شیشه با قطر ۶ میل یا بیشتر می باشد.

 

نصب لایت باکس در تهران  :

نصب تابلو لایت باکس در تهران ،لایت باکس های مذکور در روز و شب روشنایی زیبایی ایجاد میکنند و برای هر مکانی از قبیل منوهای رستوران ، تابلوهای نگارخانه ،تابلوهای نمایشگاه های عکاسی، صندوق های پذیرش داروخانه ها ، تابلو های راهنمای اماکن ،تابلوهای داخلی شرکت ها و اماکن، تابلو های تبلیغاتی نمایشگاهی و  مناسب میباشند. نصب تابلو لایت باکس در تهران را به ما محول کنید .

 

لایت باکس آوت دور در تهران  :

بسیاری از برندها جهت معرفی و تبلیغات محصول و خدمات خود از تابلو لایت باکس آوت دوراستفاده می نمایند. بدین صورت که بعنوان مثال لوگو و نام تجاری برند مورد نظر را روی لایت باکس طراحی کرده و لایت باکس ها را در اختیار فروشگاه های مورد نظر خود؛ بصورت رایگان و امانی نصب می نمایند.این نوع تبلیغات با توجه به قیمت مناسب و همچنین تاثیر گذاری آن؛ جهت معرفی و تداوم آشنایی با نام برند و یا محصول مورد نظر بسیار مثمر ثمر می باشد.

 

 

قیمت لایت باکس در تهران :

قیمت لایت باکس در تهران ،شما عزیزان می توانید به منظور تهیه لایت باکسی کریستالی یا آوت دور می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارشات خود را بیان نموده تا پس از مشاوره با کارشناسان ما، کادر فنی به محل اعزام و متراژ و قیمت اجرا و نصب تابلو، تخمین زده شود.

 

لایت باکس های کریستالی در تهران :

لایت باکسهای کریستالی در تهران ، تابلو های کریستالی در انواع کاربردهای خواستار ، از جمله مغازه ها، سوپر مارکت ها، نمایشگاه ها و فروشگاه ها ، به عنوان جزئی از تبلیغات استفاده می شود. جهت معرفی و تبلیغات محصول و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد . لایت باکس های کریستالی در تهران با نازلترین قیمت در تهران .

 

خدمات :

مشاوره رایگان در محل پروژه

طراحی و اجرای تابلو چلنیوم

طراحی و اجرای لایت باکس

طراحی و اجرای تابلو سردر مغازه 

طراحی و اجرای تابلو های تبلیغاتی