امروز: ۱۴۰۳/۱/۲۶

 

تابلوسازی فلکسی فیس و تابلوسازی چلنیوم

دنیای تبلیغات با دنیای تابلوسازی مدرن و زیبا، جلوه‌ای بی‌نظیر به سطح شهر بخشیده است. تابلوسازی تبلیغاتی به صورت وسیع و گسترده در تمام سطح شهر به چشم می‌خورد و مردم بیش از پیش با رفت و آمدهایشان، شاهد هر نوع تابلوسازی تبلیغی هستند. در میان تابلوهای متنوع و جذابی که وجود دارند، تابلوسازی حروف برجسته یا همان تابلو چلنیوم و تابلوسازی فلکسی فیس در بازار مشتریان، به یکی از مدل‌های پرمخاطب تبدیل گشته است، به گونه‌ای که طبق تحقیقاتی که صورت گرفته، از هر 10 تابلویی که توسط مشتری به تابلوسازی سفارش داده می شود، 7 تابلو مربوط به تابلو چلنیوم و یا فلکسی است. از این رو، بر آن شدیم تا با ذکر تفاوت‌هایی که این دو نوع تابلوسازی با یکدیگر دارند، بتوانیم مطالب مفیدی را در جهت انتخاب و تصمیم‌گیری شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

تابلوسازی فلکسی فیستابلوسازی چلنیوم

 

تابلوسازی فلکسی فیس چیست؟

 

اکنون می‌رسیم به تابلوسازی فلکسی فیس، که یکی از مقرون به صرفه‌ترین و در عین حال متنوع ترین تابلوسازی تبلیغاتی و تابلو مغازه‌ ها می‌باشد که این امر در انتخاب نوع تابلوسازی میباشد .تابلوسازی فلکسی علاوه بر به کارگیری منبع نور مناسب و حرفه‌ای، به صورتی طراحی شده است که رویه‌ی فلکسی آن به راحتی تعویض می‌شود. از این رو، کسانی که اهل تنوع در طرح تابلو سازی خود هستند می‌توانند با خاطری آسوده،تابلو فلکسی فیس را سفارش دهند و در هر زمانی که دلشان خواست، طرح رویه‌ی آن را عوض کنند. این مدل تابلو سازی ، توانایی عبور نور را از خودش دارد، به همین دلیل یکی از گزینه های مناسب در انتخاب نوع تابلوسازی می‌باشد.

تابلوسازی چلنیوم چیست؟

 

تابلوسازی چلنیوم یا حروف برجسته به تابلو سازی  اطلاق می‌شود که در ساخت آنها از حروف برجسته استفاده می‌کنند. در ساخت این تابلوسازی به گونه‌ای عمل می‌کنند که لبه ها دارای اسفنج گردگیر می‌باشد، تا در هنگام بارندگی و گرد و غبار، چیزی به داخل حروف این نوع تابلوسازی نفوذ نکند و این یکی از مواردی است که باید در انتخاب نوع تابلوسازی در نظر گرفت . همچنین یکی از مهمترین دلایلی که مشتریان بسیاری را در انتخاب نوع تابلوسازی  به خود جلب کرده است، در کنار زیبایی و جذابیت بینظیر این حروف، کیفیت بسیار بالای آن می‌باشد، مثلا، تابلو چلنیوم‌  در برابر گرما، سرما و هر نوع شرایط جوی و آب و هوایی مقاوم هستند، بدین جهت، اکثر افراد در انتخاب نوع تابلوسازی با سفارش این نوع تابلو سازی، دیگر دغدغه‌ای برای محیط جوی و جغرافیایی خود نخواهند داشت. همچنین مقوله‌ی نورپردازی حرفه‌ای در تابلوسازی چلنیوم نیز حائز اهمیت است که با دیده شدن واضح و شفاف خود در شب، یکی از انواع تابلوسازی ممتاز در نظر هر بیننده‌ای می‌باشد.

 

 

صحبت پایانی

 

تابلو چلنیوم و فلکسی فیس از جمله پرطرفدارترین تابلوها در نزد مشتریان می‌باشد که با توجه به نوع نیاز شما و بودجه‌ای که برایش درنظر گرفته‌اید، می‌توانید یکی از آنها را سفارش دهید. لازم به یاد آوری است بیش از 50 مدل حروف برجسته جهت استفاده در تابلو های تبلیغاتی از جنس انواع استیل ،پلاستیک ،چلنیوم ،لترمکس ،فلز ،آبکاری کروم متناسب با انواع سلیقه ها و در رنج قیمت های متفاوت در تابلوسازی اندیشه آفتاب قابل ساخت و عرضه می باشد. امیدواریم از مطالب گفته شده بهره‌مند شده باشید. از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

تابلوسازیتابلوسازی