امروز: ۱۴۰۳/۴/۴

تابلوسازی حروف برجسته استیل تابلو استیل

 

 

 تابلوسازی تابلو استیل

 در تابلوسازی اندیشه افتاب ساخت حروف استیل در مدل های متفاوتی از جمله حروف استیل نوراندریک ترکیبی حروف استیل لایت شبکه حروف استیل لبه پانچ و حروف استیل لایت رینگی و ... قابل عرضه می باشد . در صورت تمایل جهت سفارش تابلوسازی تابلو استیل و حروف استیل با ما تماس بگیرید.

جهت اشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در ذیل به تصاویرانواع محصولات تابلو استیل که همگی نمونه های ساخته شده در تابلوسازی اندیشه افتاب می باشد توجه نمایید. 

 تابلوسازی تابلو استیل مدل ترکیبی نوراندریک

تابلوسازی استیل  

تابلوسازی تابلو استیل طلایی و نقره ای

تابلوسازی استیل,تابلو استیل 

تابلوسازی تابلو استیل میرور و براش

تابلوسازی استیل ,تابلو استیل تابلوسازی تابلو استیل ترکیبی دوبل

تابلوسازی استیل ,تابلو استیل تابلوسازی تابلو استیل ترکیبی لبه طلایی و نقره ای

تابلوسازی استیل ,تابلو استیل تابلوسازی تابلو استیل لبه پانچ

تابلوسازی استیل ,تابلو استیل تابلوسازی تابلو استیل دبل لایت رینگی

تابلوسازی استیل ,تابلو استیل تابلوسازی تابلو استیل ساده

تابلوسازی استیل ,تابلو استیل تابلوسازی تابلو استیل لایت شبکه

تابلوسازی استیل ,تابلو استیل تابلوسازی تابلو استیل لبه رینگی

تابلوسازی استیل ,تابلو استیل

 

حروف استیل - تابلو استیل

یکی از اعضای  مجموعه حروفهای فلزی میباشد که از شروع ساخت تابلوهای مدرن در ایران مورد استفاده  بوده حروف برجسته استیل هم خانواده حروفهای فلزی میباشد که از اغاز ساخت تابلوهای مدرن در صنعت تابلوسازی کاربرد دارد و زیبائی بسیاری دارد علی رغم اینکه به تازگی و بعد از به بازار آمدن حروفهای جدید، مانند چلنیوم و تابلوهای کامپوزیت دیگر در تابلوسازی و حروف سازی  از حروفهای فلزی همچون مسی و برنجی و آهنی استفاده زیادی نمی شود ولی حروف برجسته استیل بخاطر طرح و ساختهای جدیدتر و زیباتر هرگز از مد نیفتاده و هنوز بسیاری طرفدار این نوع حروف (حروف برجسته استیل و تابلو استیل) می باشند و امروزه طرحها و رنگهای متنوع و زیباتری از حروف برجسته استیل بطور مکانیزه ساخته و به بازار آمده ، در ساخت این نوع حروف های برجسته توانایی هرگونه مانور در خلق و ساخت طرحهای متنوع و جدید و باب هر سلیقه ای وجود دارد . درگذشته بعلت نبود تجهیزات و  دستگاههای مدرن در صنعت تابلوسازی از قیچی دستی برای برش این ورق سخت استفاده می شده و با دست برش می خورده است، که این راه باعث افت کیفیت و زیبائی حروف برجسته استیل می شده است و سطح براق این ورق را لکه دار می کرده و در لبه های آن موج های غیر قابل اصلاحی بوجود می آورده است ولی امروز به لطف تکنولوژی و دستگاههای مجهز لیزری برش این ورقها خیلی سریع و ساده و بی نقص شده است و زیبائی حروف استیل ساخته شده را چندین برابر کرده است.

ساخت تابلو استیل با دستگاه لیزر

وقتی موضوع ساخت حروف برجسته مثل حروف استیل باشد استادکار با استفاده از دستگاه برش لیزر استیل می تواند به سادگی و با دهها برابر دقت بیشتر ورق استیل مورد نظر را بدون برداشتن موج و خش‌دار کردن ورق استیل برش داده و محصول را با کیفیت بالاتری ارائه نمایید . در واقع تکنولوژی برش لیزر استیل تابلوسازی اندیشه آفتاب به بهبود و افزایش کیفیت ساخت حروف برجسته استیل کمک شایانی نموده است که این فرایند در صنعت تابلوسازی و ساخت حروف برجسته استیل مرهون تلاش ، پیگیری ، تحقیق وارتباط با نمایشگاه فرا مرزی و صنایع و کارخانه های ساخت تابلو تبلیغاتی و حروف برجسته در کشورهای صاحب سبک می باشد.

تابلوهای برجسته حروف استیل

این دست از تابلوهای حروف برجسته نیز از دیر باز مورد استفاده قرار میگرفتند که معروف به حروف برجسته فلزی هستند که در دو جنس مختلف آهن و استیل ارائه میشوند. یکی از نوع های معروف استیل که برای تابلوهای برجسته استفاده میشود استیل میرور میباشد.


مزایای تابلوهای برجسته استیل میرور

-مورد استفاده در فضاهای داخلی و خارجی
-جلب توجه بالا با توجه به ساده بودن
-عدم زنگ زدن در طولانی مدت
-عمر مفید بالا
-براقیت بالا
-مقاومت بالا
-امکان استفاده با نور(نور پشت) و بدون نور
-امکان استفاده از نورهای SMD
-زیبایی خاص در شب

تاثیر کاربرد تکنولوژی درتابلوسازی حروف برجسته استیل 

افزایش بهره وری و قابلیت تولید بالاتر حروف برجسته استیل

افزایش سطح کیفیت حروف برجسته استیل و تابلو تبلیغاتی

بهبود و فراهم کردن انتظارات مشتریان

افزایش امکان بروز تغییرات نهادی پیش رونده در تولید حروف برجسته استیل و تابلوهای تبلیغاتی

کاهش زمان تولید و تحویل محصول در زمان درخواست شده به مشتریان

امروز با سرور اعلام می داریم مجموعه تابلوسازی اندیشه آفتاب مجهز به انواع دستگاه های مورد نیاز ساخت حروف برجسته استیل از جمله دستگاه برش لیزر استیل دستگاه برش وخم لبه استیل و دستگاه جوش لیزر استیل می باشد .

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر ساخته شده در تابلوسازی اندیشه افتاب کلیک نمایید بر روی تابلوسازی حروف استیل

 

 

 

,حروف استیل,حروف استیل طلایی,حروف برجسته استیل,تابلو حروف استیل برجسته,ساخت حروف استیل,حروف استيل,تابلو حروف استیل,قیمت حروف استیل,حروف برجسته استیل قیمت,تابلو حروف استیل برجسته قیمت,ساخت حروف برجسته استیل

,ساخت حروف استیل حروف استیل ,حروف استیل طلایی ,حروف برجسته استیل ,تابلو حروف استیل برجسته ,ساخت حروف استیل ,حروف استيل ,تابلو حروف استیل ,قیمت حروف استیل ,حروف برجسته استیل قیمت

,حروف برجسته استیل ,حروف برجسته استیل قیمت ,ساخت حروف برجسته استیل ,تابلو حروف برجسته استیل ,آموزش حروف برجسته استیل ,آموزش ساخت حروف برجسته استیل ,تابلو حروف استیل برجسته قیمت ,حروف استیل ,حروف استیل طلایی ,حروف برجسته استیل ,تابلو حروف استیل برجسته ,ساخت حروف استیل ,حروف استيل ,تابلو حروف استیل ,قیمت حروف استیل ,حروف برجسته استیل قیمت ,تابلو حروف استیل برجسته قیمت