امروز: ۱۴۰۳/۳/۸

تابلوهای پلکسی و تابلوسازی حروف برجسته پلاستیکی

یکی از رایج ترین تابلو های حروف برجسته تابلوهای پلکسی در ایران میباشند . اینگونه تابلوها از جنس پلکسی گلاس  و دور تا دور پلکسی در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود . نورپردازی در این تابلو ها از طریق ال ای دی و یا اس ام دی  انجام می پذیرد. تابلو های پلکسی گلاس قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، ترموود ، MDF ، PVC  و… میباشند .

تابلوسازی حروف برجسته پلاستیک ،تابلو حروف برجسته پلکسی گلستابلوسازی حروف برجسته پلاستیک

 

تابلو های پلکسی گلاس

یکی از رایج ترین تابلو های حروف برجسته در ایران میباشند . اینگونه تابلو ها از  جنس پلکسی گلاس  و دور تا دور پلکسی در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود . نورپردازی در این تابلو ها از طریق ال ای دی و یا اس ام دی  انجام می پذیرد. تابلو های پلکسی گلاس قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، ترموود ، MDF ، PVC  و… میباشند پلکسی گلاس نوعی پلاستیک می باشد که ظاهری بسیار شفاف و شبیه به شیشه دارد.جنس پلکسی گلاس از نوعی پلی کربنات شفاف می باشد که نوعی پلیمر است.از دیگر ویژگی های پلکسی، مقاومت زیاد آن نسبت به شیشه است. پلکسی گلاس به صورت صفحاتی با ابعاد cm 180 × cm 120 به بازار ارائه می شود.از کابردهای آن می توان در تابلوسازی نام برد.پلکسی گلاس در دو نوع مات و شفاف در رنگ های مختلف تولید می شود و دارای ضخامت ها بینmm 1  تا  mm40 می باشد.از این رو متریال مناسبی برای حروف سازی در صنعت تابلوسازی است. در طرفین صفحات پلکسی گلاس معمولاً برچسبی مقوایی چسبیده شده که کار محافظت از این ورقه ها را در برابر گرد و خاک انجام می دهد. از این لایه می توان برای خط کشی و مشخص نمودن محل برش نیز استفاده نمود. برای برش پلکسی ۲ روش وجود دارد.استفاده از کاتر مخصوص برش پلکسی و دستگاه برش CNC اما بهتر است برش ها توسط دستگاه انجام شود.چون در دستگاه برای برش از اشعه لیزر استفاده می  شود،به همین خاطر برشها دقیق تر،تمیز تر و ظریف تر خواهد بود و در نتیجه کیفیت کار بالا می رود.

 

در تابلوسازی  اندیشه آفتاب ، مرکز تخصصی ساخت حروف و تابلو های پلکسی کلیه اقدامات و برش ها بر روی پلکسی گلاس با دستگاه لیزر تمام اتوماتیک انجام می شود.

تابلوسازی حروف پلاستیک - پلکسی گلاس

تابلو تبلیغاتی حروف پلاستیک پلکسی گلاس نوعی از حروف برجسته هايي است که سطح رویی حروف از جنس پلکسی گلاس رنگي باشد و لبه ها یا دور حروف نيز از جنس پلکسي گلاس باشد که به این تابلو های تبلیغاتی تابلو حروف پلاستيک گفته ميشود . درون تابلو حروف پلاستيک براي روشنايي ان میتوان از اس ام دي استفاده کرد.

 

 

تابلو سازی حروف پلکسی گلاس

ترانس : ترانس بکار رفته در تابلو های چلنیوم ، ترانس سانی با ۶ ماه گارانتی تعویض و میزان کم مصرف برق می باشد.

چسب نواری اسفنجی : که در پک کردن و عایق بندی حروف جهت جلوگیری از نفوذ آب باران و برف استفاده می شود.

سیم کشی : در این تابلو سازی ها از سیم کشی خراسان به علت ایمنی و مقاومت خوب و مناسب در مقابل نوسانات جریان برق بهره گرفته می شود.

پلکسی گلاس : با کناره دور حروف که به رنگ های مختلف موجود است و از متریال چوچن،سامپکس و یِرلانگ ساخت کشور تایوان است.

پلکسی گلاس : که رویه روی حروف را در برمیگیرد از متریال چوچن،سامپکس و یِرلانگ ساخت کشور تایوان، که از لحاظ کیفیت و ماندگاری و تغیررنگ دارای ضمانت است.

تابلوسازی تبلیغاتی حروف پلکسی گلاس پلاستیک,ساخت تابلو پلکسی گلاس,تابلو پلکسی نوری,قیمت تابلو پلکسی, تابلو پلکسی گلاس,تابلو حروف برجسته پلاستیکی

 

تابلو پلکسی گلاس , تابلو پلکسی گلس , تابلو حروف برجسته پلاستیک, تابلو حروف برجسته پلکسی,تابلو پلکسی,حروف برجسته پلکسی,ساخت حروف برجسته پلکسی,حروف برجسته پلاستیک,ساخت حروف برجسته پلاستیک