امروز: ۱۴۰۳/۳/۸

تابلوسازی آلومینیوم

 تابلوسازی حروف آلومینیوم

 در تابلوسازی اندیشه افتاب ساخت حروف آلومینیوم در مدل های متفاوتی از جمله حروف آلومینیوم نوراندریک ترکیبی حروف آلومینیوم مسی براق لبه 10 سانت حروف آلومینیوم طلایی خشدار و حروف آلومینیوم سفید و ... قابل عرضه می باشد . در صورت تمایل جهت سفارش تابلوسازی تابلو آلومینیوم و حروف آلومینیوم با ما تماس بگیرید.

جهت اشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در ذیل به تصاویرانواع محصولات تابلو آلومینیوم که همگی نمونه های ساخته شده در تابلوسازی اندیشه افتاب می باشد توجه نماید.

تابلوسازی آلومینیوم مسی براق لبه 10 سانت

تابلوسازی آلومینیوم

تابلوسازی آلومینیوم طلایی خشدار لبه 10 سانت

تابلوسازی آلومینیوم

تابلوسازی آلومینیوم مسی خشدار لبه 10 سانت

تابلوسازی آلومینیوم

تابلوسازی آلومینیوم نقره ای براق لبه 3 سانت

تابلوسازی آلومینیوم,تابلوسازی

تابلوسازی آلومینیوم طلایی خشدار لبه 5 سانت

تابلوسازی آلومینیوم ,تابلوسازی

تابلوسازی آلومینیوم مسی خشدار لبه 3 سانت

تابلوسازی آلومینیوم

تابلوسازی آلومینیوم سفید براق لبه 10 سانت

تابلوسازی آلومینیوم

تابلوسازی آلومینیوم سفید براق لبه 10 سانت

تابلوسازی آلومینیوم

 

حروف برجسته آلومینیوم

حروف برجسته آلومینیوم هم خانواده حروفهای فلزی میباشد امروزه طرحها و رنگهای متنوع و زیباتری از حروف برجسته آلومینیوم بطور مکانیزه  در حرفه تابلوسازی ساخته و به بازار روانه شده است ،  از مزایای این حروف می توان به سبکی وزن این حروف اشاره نمود در عین سبکی از استحکام بالایی برخوردار میباشد به همین دلیل میتوان علاوه بر به کارگیری در محیط های بسته از این حروف در فضاهای باز و زیر نور مستقیم آفتاب استفاده نمود در ساخت این نوع حروف برجسته توانایی هرگونه مانور در خلق و ساخت طرحهای متنوع و جدید و باب هر سلیقه ای وجود دارد .  بعلت نوع جنس این ورق هیچگونه کثیفی و تیرگی بر روی سطح آن نمی ماند و هر زمان که بروی آن گردوغبار و یا هرگونه کثیفی ظاهر شود به سادگی می توان روی آن را دوباره مثل روز اول با هرگونه تنظیفی تمیز و براق نمود که این خود مزیتی است نسبت به گونه های دیگر حروف برجسته از سوی دیگر به علت ترکیب این نوع حروف با ورقهای پلکسی گلس مدل های جدیدتر و بسیار زیبا و جذاب تری ساخته می شود که برای آشنایی و مشاهده شما عزیزان مدلهای گوناگون حروف آلومینیوم در رنگها و طرحهای متفاوت در سایت تابلوسازی اندیشه افتاب قرار داده شده است.

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر ساخته شده در تابلوسازی اندیشه افتاب کلیک نمایید بر روی تابلوسازی حروف آلومینیوم

 

حروف برجسته آلومینیوم