امروز: ۱۴۰۳/۴/۴

 

 

انتخاب بهترین تابلوساز برای سفارش طراحی و ساخت تابلو چلنیوم ، یکی از دغدغه‌هایی است که اکثر افراد هنگام سفارش تابلو مغازه یا شرکت خود با آن مواجه می‌شوند. از جمله برند های مطرح در زمینه ساخت تابلو ، شرکت تابلو رسام ، تابلوسازی اندیشه آفتاب ، برند تابلو ، آریو پاسارگاد و ... می باشند ، که از این میان یکی از بهترین برند ها که به عنوان بهترین تابلوسازی در تهران فعالیت دارد شرکت اندیشه آفتاب می باشد. تخصص این مجموعه در طراحی انواع تابلو تبلیغاتی است. مجموعه تابلوسازی اندیشه آفتاب با طراحی مهندسی شده توسط نرم‌افزارهای تخصصی، تابلوهایی ترکیبی از هنر و تکنولوژی می‌سازد. هنرمندان تابلوسازی ، دستگاه‌های پیشرفته ساخت تابلو و در نهایت نصب تابلو ، همگی در ساخت و خلق تابلو های جذاب و تاثیر گذار موثرند .

تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه2 تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه3 تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه4 تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه5 تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه6 تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه7 تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه8 تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه9 تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه10 تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه11 تابلوسازی,تابلو چلنیوم,تابلوتبلیغاتی,تابلو مغازه12
 

آیا شما هم در سر در فروشگاه خود از تابلو چلنیوم استفاده می کنید؟ آیا با مزایای و انواع تابلو چلنیوم آشنا هستید؟ جهان در حال تغییر است و هر روز شاهد تولید محصولاتی با کیفیت و کارایی بهتر هستیم. از جمله این محصولات می توان به تابلو چلنیوم جدید اشاره کرد که این تابلو در شکل‌ها و مدل‌های بسیار متنوعی تولید می‌شود و این امکان را به مشتریان می‌دهد که هر کس طبق سلیقه خود نوع مناسب آن را انتخاب کند .

 

این امر در کلان شهرهایی مانند تهران بسیار حائز اهمیت است. بسیاری از افراد در تهران اقدام به نصب تابلو چلنیوم کرده اند. تابلو سر در ، کاربرد فراوانی دارند. در بین انواع تابلو تبلیغاتی ، تابلوی چلنیوم جدید تقاضای بیشتری برای ساخت تابلو مغازه ، تابلو تبلیغاتی شرکت‌ها و فروشگاه‌ها دارد. بانکها ، ساختمانهای اداری ، فروشگاههای کوچک و بیمارستانها می توانند برای اینکه جلوه بهتری به ظاهر خود دهند از تابلو چلنیوم استفاده کنند. این گرافیک های سه بعدی دارای حروف مجزا با نور جداگانه است که جلوه بیشتری به کلی تبلیغات شما می دهد.

  تابلو چلنیوم حدود بیست سال است که وارد عرصه ابزار تبلیغاتی شده و در این مدت نسبتاً کوتاه توانسته جایگاه بالایی پیدا کند. افراد می‌توانند برای بازاریابی بیشتر و معرفی برند خود، در حد توان و وسع مالی ابعاد دلخواه این تابلو را سفارش دهند. این تابلو برای معرفی کسب و کارهای مختلف بسیار ایده آل است. تابلو چلنیوم  به برجسته بودن حروف روی آن معروف است.  از ویژگی های دیگر تابلو چلنیوم می توان به ظرافت، زیبایی و جذابیت بالای آن ها اشاره کرد. ضمن اینکه در برابر ضربه و فشار مقاومت خوبی دارند.

 

این روزها بازار تابلوسازی با رونق فراوانی رو برو است به‌ویژه با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن روش های مدرن، رقابت فراوانی نیز وارد این صنعت شده است.از سالها قبل تا زمان حال فعالیت در زمینه تابلو سازی و ساخت تابلو رونق داشته است ، بطوری که بعد از گذشته سالها نه تنها نیاز به صنعت تابلوسازی کاسته نشده  ، بلکه با افزایش رقابت بین کسب و کارها ، پیشرفت تکنولوژی و ظهور انواع مدل های تابلو ، تقاضا برای ساخت انواع تابلوسازی افزایش یافته است. مشکلات اقتصادی موجود در جامعه تاثیر زیادی بر روی قیمت اجناس گذاشته است. تابلوسازی نیز از این مسئله مستثنی نبوده و دچار افزایش قیمت شده است. در این میان بسیاری از افراد توانایی سفارش تابلو های گران قیمت را ندارند. این افراد می توانند سفارش تابلوی خود را بدون واسطه به اندیشه آفتاب مرکز ساخت تابلو چلنیوم در تهران انجام دهند.

تابلوسازی اندیشه آفتاب ، از طریق ساخت و عرضه مستقیم تابلو از کارگاه صنعتی خود موجب شده تا دست واسطه گرها کوتاه شود و از این طریق تابلو و حروف برجسته  به طور مستقیم به دست مشتریان و مغازه داران می ‌رسد.

 

 

یکی از راه های تبلیغاتی که امروزه بسیار مورد توجه قرار دارد تبلیغات محیطی است که تابلو مغازه یکی از آنها است. در واقع در تعریفی بهتر و اصولی تر از تابلو مغازه باید گفت که تابلو مغازه یکی از زیر شاخه های تبلیغات محیطی است که مدیران و صاحبان یک مغازه یا کسب کار جهت معرفی و افزایش فروش محصولاتشان مبادرت به سفارش و ساخت آن در انواع مختلف می نمایند. نصب تابلو در سر درب مغازه‌ها یک شیوه متداول برای تبلیغ است و تأثیر بسیار چشمگیری در میزان جذب مشتری و افزایش بازدید دارد.

 

 

بدون شک هر کسب و کاری برای آغاز فعالیت خود نیاز به تابلو تبلیغاتی دارد؛ تابلویی که بتواند توجه مخاطب و عموم را به خود جلب کند و در عین زیبایی قادر باشد ، بهترین و مفیدترین اطلاعات را درباره حوزه کاری شما به بیننده تابلو انتقال دهد؛

 

در بیان کلی ، تابلوها مهمترین شناسنامه و هویت کسب و کار شما در تبلیغات محیطی می‌باشند ، تابلو سازی در تهران به دلیل رقابت بالایی که بین اصناف وجود دارد از اهمیت ویژه‌ایی برخوردار است ، در نتیجه در طراحی ، ساخت و کیفیت تابلوسازی دقت فراوانی داشته باشید.

تابلو تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که عبارتند از :

تابلو چلنیوم، تابلو فلکسی، تابلو استیل، تابلو فلزی، تابلو لاسوگاسی، تابلو نئون، تابلو نئون پلاستیک، تابلو لبه پانچ، تابلو وکیوم ، تابلو کریستال، تابلو فانتا کروم، تابلو پولکی و .....که هر کدام از تابلوهای گفته شده بر اساس نوع و میزان متریال استفاده شده قیمت جداگانه‌ای دارند.

 

تابلو چلنیوم

 

به جرات می توان گفت اکثر افرادی که با حرفه تابلو سازی آشنا هستند نام تابلو چلنیوم را جدا از این حرفه و صنعت نمی دانند. تابلو چلنیوم از دسته حروف های برجسته ای است که بیش از چندین دهه از پیدایش آن در تابلو سازی می گذرد و با توجه به مزیت هایی مانند تنوع در ساخت، مصرف برق پایین، طول عمر بالا و قیمت مناسب از گذینه های مناسب جهت انتخاب و سفارش به عنوان تابلو مغازه بشمار می رود. این تابلو انواع بسیار گوناگونی دارد که در ادامه به اختصار معرفی می‌کنیم.

 

    چلنیوم ساده: این تابلو زیبا، ساده و ارزان است، زیر ساخت آن ورق پی وی سی یا کامپوزیت است، برای رویه حروف ورق پلکسی گلس و برای لبه آن از رول چلنیوم استفاده می‌شود. نورپردازی آن نیز با لامپ اس ام دی انجام می‌شود.

    دوبل: در این مدل از تابلو دو ورق پلکسی با رنگ مختلف استفاده می‌شود. به این شکل که ابتدا حروف روی پلکسی برش می‌خورد سپس دو پلکسی با چسب به هم می‌چسبند که به آن پلکسی دوبل نیز می‌گویند.

    فول کار: این تابلو توانایی تولید تمام رنگ‌ها را دارد و در واقع نوعی تابلوی تبلیغاتی رنگارنگ است.

    چلنیوم نور اندریک یا نور مخفی: این مدل نیز تکنیکی برای نورپردازی است که در آن لامپ اس ام دی روی لایه زیرین تابلو نصب می‌شود و علاوه بر رویه از زیر حروف هم نور متصاعد می‌کند و باعث زیباتر شدن تابلو می‌شود.

    کریستال : در این تابلو از پلکسی گلس شیشه‌ای به اضافه دانه‌های کریستال استفاده می‌شود.

    الماسی : حروف تابلو مانند الماس درخشان بوده و اشکال هندسی متنوعی مانند لوزی نمایش داده می‌شود.

    ستاره ای : تابلو ساز در این روش با استفاده از دستگاه برش لیزر پلکسی گلس رویه حروف را در فواصل معینی برش می‌دهد و وقتی تابلو روشن شود، تصویر ستاره مانندی دیده می‌شود.

    طلایی : تابلو چلنیوم طلایی از ورق پلکسی گلس طلایی، رول چلنیوم طلایی و لامپ اس امی دی طلایی رنگ تشکیل شده و به قدری زیبا است که سفارش آن بسیار زیاد می‌باشد.

    چلنیوم تلفیقی : این تابلو از ورق کامپوزیت، استیل، چوب ترموود و مواد دیگر به صورت ترکیبی تولید شده است.

    مدل باکس : اگر قطر حروف برجسته کوچک باشد، می‌توان به کمک جعبه یا باکس به زیباسازی تابلو چلنیوم پرداخت. به این صورت که بعد از برش پلکسی لبه چلنیوم دور تا دور پلکسی گلس قرار می‌گیرد و باکس تابلو ساخته می‌شود. سپس حروف با چسب کلروفرم روی  آن چسبیده می‌شوند.

    لبه پانچی : در این مدل نور علاوه بر این که از سطح حروف ساطع می‌شود از لبه‌های حروف نیز پخش شده و نمای چشم نوازی ایجاد می‌کند.

    رینگی : برای ساخت این تابلو، تابلو ساز به کمک دستگاه برش لیزر برش های روی لبه حروف را به شکل هندسی ایجاد می‌کند. این ویژگی باعث می‌شود تور به شکل ویژه ای از سطح حروف برجسته بتابد.

    تابلو هفت رنگ : در این تابلو سه رنگ اصلی سبز، قرمز و آبی با هم ترکیب شده و هفت رنگ ایجاد می‌کنند.برای این تابلو از پلکسی گلس سفید استفاده می‌شود.

    لترمکس : لترمکس در واقع یک تکنیک است که روی لبه‌های حروف برجسته یک سطح شیشه‌ای شفاف با ضخامت یک سانتی متر ایجاد می‌کنند که باعث انعکاس نور از کناره‌های حروف می‌شود.

 

مزیت های تابلو چلنیوم

نصب آسان و سریع : تابلو چلنیوم به قدری سبک می باشد، که براحتی در هر جا نصب می شود.

مدت زمان طولانی عمر: جنس تابلو چلنیوم به گونه ای است که در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم است.

نور یکدست : نوردهی در تابلو چلنیوم کاملا یکدست می باشد. همین باعث می شود که نقاط سایه روشن نداشته باشد

قیمت مناسب : این تابلو قیمت مناسبی دارد،برای همین برای فروشگاه و مغازه از این تابلو استفاده می کنند

 

 

تابلو استیل

تابلو استیل یکی از پرکاربردترین تابلوها در صنعت تابلو سازی است که در طرح‌ها و متدهای مختلف قابل پیاده‌سازی است. استفاده از آن هم در فضاها و دکوراسیون داخلی و هم در فضاهای بیرونی کاربرد دارد و به دلیل آن‌که فلز نمی‌تواند نور را از خود عبور دهد برای نوردهی تابلوهای فلزی از قسمت پشت حروف استفاده می‌شود.پس از نصب حروف، نور به صورت سایه و روشن از زیر حروف برجسته و اطراف آن ساطع می‌شود و جلوه بسیار زیبایی در هنگام شب از خود به نمایش می‌گذارد. تابلو استیل در مدل های بسیاری تولید می شود که حروف برجسته استیل یکی از آنها می باشد و به دلیل ماندگاری بالا، تنوع در اجرا و تلفیق پذیری با دیگر حروف های برجسته از انتخاب های مناسب برای تابلو مغازه است.

 

حروف برجسته استیل معمولا با استفاده از استیل 304 نگیر ساخته می شود که از مزیت های بارز این نوع استیل می توان به مقاوم بودن و عدم زنگ زدگی آن در برابر شرایط مختلف جوی اشاره نمود.

 

 

تابلو نئون پلاستیک

 

تابلو نئون پلاستیک هم از تابلو های حروف برجسته است که با استفاده از پلکسی گلاس ساخته می شود. مراحل ساخت این نوع از حروف برجسته تماما به صورت دستی انجام می گیرد و تنها مرحله ای که می بایست توسط دستگاه انجام گیرد، مرحله برش پلکسی توسط دستگاه لیزر است.

 

حروف برجسته نئون پلاستیک در رنگ بندی های متفاوتی قابل ساخت است که این مورد در کنار زیبایی، دوام بالا و تنوع در ساخت از مزایا و محاسن آن به عنوان تابلو تبلیغاتی مغازه می باشد.

 

تابلو های تبلیغاتی چاپی

 

صنعت چاپ یکی از صنایعی اس که بی ربط و نا مربوط به تابلو سازی نیست و می توان از این صنعت در ساخت و نصب تابلو های تبلیغاتی بهره مند بود که در ادامه به دو نوع از تابلو های رایج چاپی خواهیم پرداخت.

 

تابلو لایت باکس

 

لایت باکس یا همان تابلو لایت باکس نوعی از تابلو های تبلیغاتی است که به شکل یک جعبه با متریال هایی مانند چوب، آهن و آلومینیوم ساخته می شود و بعد از آن با استفاده از لامپ های اس ام دی نور پردازی می شود.

 

در مورد تابلو لایت باکس باید گفت که این نوع تابلو به دلیل استفاده از چاپ در دسته تابلو های چاپی قرار می گیرد. چاپ لایت باکس در انواع مختلفی مانند چاپ استیکر، چاپ پارچه، چاپ بک لایت و انواع دیگر انجام می شود که تمامی آنها در نهایت روی لایت باکس قرار داده شده و بعد از روشنایی به خوبی نمایان می شوند.

 

نکته دیگری که باید در مورد تابلو لایت باکس عنوان نمود این است که، لایت باکس ها در انواع متفاوتی ساخته می شوند که می توان برخی از آنها را به شکل ضد آب تولید نمود و به عنوان تابلو مغازه از آن بهره برد.

 

تابلو فلکسی فیس

 

تابلو فلکسی را می توان از تابلو های قدیمی در تابلو سازی عنوان کرد که بیش از دو دهه از وردش به تابلو سازی می گذرد. فلکس یا فلکسی فیس متریالی است که مراحل چاپ با استفاده از دستگاه چاپ روی آن انجام می گیرد و با توجه به اینکه قابلیت نور پردازی را دارد بعد از ساخت فریم آهنی و قرار دادن فلکسی فیس روی آن مورد نور پردازی قرار می گیرد.

 

المان های روشنایی در تابلو فلکس، داخل فریم آهنی و روی ورق های گالوانیزه قرار می گیرند که معمولا مهتابی های کم مصرف می باشند. تابلو فلکس در تابلو سازی از تابلو های ارزان قیمت بشمار می رود که می توان از آن در جهت تابلو سر در مغازه بهره گرفت.

انتخاب تابلوسازی در تهران اهمیت بسیار بالایی دارد و تابلوسازی های متعدد و کوچک و بزرگ در تهران، انتخاب و رسیدن مشتری به بهترین تابلوساز را بسیار مشکل کرده است. تلاش ما مبنی بر این است که با اطلاعاتی که در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم از جمله انواع مختلف تابلو، مزایا و کاربرد آن ها و بهترین های تابلوسازی در تهران شما بتوانید بدون دغدغه و صرف وقت زیاد با اطمینان خاطر به آن ها مراجعه کرده و کار خود را به دست ماهر ترین افراد بسپارید.

تابلوسازی اندیشه آفتاب با بیش از 20 سال سابقه در ساخت تابلو مغازه مانند تابلو چلنیوم، از طراحی تا اجرای آن‌ها، جدیدترین متدها را به کار می‌گیرد. این گروه با بهره‌گیری از توان بالای طراحان گرافیست بهترین طرح‌ها را خلق می‌کند و مهندسان و مجریان توانمندش کار را به باکیفیت‌ترین شکل ممکن، اجرا می‌کنند.